Neler yeni

Delectra - iOS 11 - 11.3.1 Electra Jailbreak ve Cydia'yı Kaldırma

RetraysSs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Dediklerinizi yaptım cydia ve Electra silindi ancak bende daha önce olan tweaklerin simgeleri duruyor icleaner pro mesela onlar ise silinmiyor

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Dediklerinizi yaptım cydia ve Electra silindi ancak bende daha önce olan tweaklerin simgeleri duruyor icleaner pro mesela onlar ise silinmiyor
Tekrar jailbreak yaparsanız uicache komutuyla silinirler

JailbreakTR

Ayss9

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam bende 11.3 sürüm var jailbreak yaptım bi ara sorunsuz kullandım fakat son zamanlarda sıkıntılar oldu şimdi kaldırmak istiyorum sayfadakileri yaptım benin sorum şu eski jailbreaksiz yedeğimi itunes üzerinde yüklersem tam olarak jailbreak silinmiş olurmu (eski yedeğim jailbreak öncesi aldığım yedekti).

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba yanlışlıkla yasak bir repo yüklediğim için bu hatayı alıyorum forumdaki herşeyi denedim ama nafile lütfen yardımcı olun cydia da repoların içi bom boş tweaklar kısmı boş hiçbi tweak arıyamıyorum yardımcı olun lütfen

Ekli dosyalar

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@eduppp repoyu sildiniz mi? Silmediyseniz öncelikle repoyu silin. iCleaner dan resimdeki şekilde ayarları yapıp temizleme yapa mısınız?

CE775107-9550-443C-8925-DB3616E85FE0.png

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
hocam bende 11.3 sürüm var jailbreak yaptım bi ara sorunsuz kullandım fakat son zamanlarda sıkıntılar oldu şimdi kaldırmak istiyorum sayfadakileri yaptım benin sorum şu eski jailbreaksiz yedeğimi itunes üzerinde yüklersem tam olarak jailbreak silinmiş olurmu (eski yedeğim jailbreak öncesi aldığım yedekti).
Yedek sadece kullanıcı vereleri ve ayarları içerir. Eğer telefonu 11.4.1’e güncelleyecekseniz hiç sıkıntı olmaz. 11.3’tr kalacaksanız pek sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Pc olmadan kaldırabilrimiyiz?
Yedek sadece kullanıcı vereleri ve ayarları içerir. Eğer telefonu 11.4.1’e güncelleyecekseniz hiç sıkıntı olmaz. 11.3’tr kalacaksanız pek sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
nolur yardım edin cyberduck programında ip yi yazınca bağlantı hatası alıyorum telefonu sıfırladım her şeyim gitti bir türlü kaldıramıyorum cydia yı hatalı bir tweak yüzünden çalışmaz oldu yardım ederseniz çok sevinirim bağlantı hatasını nasıl düzeltebilirim ???

Joffehn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Selamlar arkadaşlar *** reposunun zararlı olduğunu bilmeden callbar x i indirip cracklemiştim geçen güncelleme geldi yaptım telefon kapandı 10 dk sonra açıldı jb gitmişti cydia vs duruyordu denedim yapmayı fakat olmadı kapanıyor apple logosu geliyor 5 dk bekleyip normal açılıyor benim şimdi cydia yı silmem gerekiyor bunun için bu konuda başta belirtilen adımlardan yararlanabilir miyim?
cydia ya erişimim yok tweak vs göremiyorum cydia direkt atıyor girer girmez.Yardımlarınızı bekliyorum :(

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamlar arkadaşlar *** reposunun zararlı olduğunu bilmeden callbar x i indirip cracklemiştim geçen güncelleme geldi yaptım telefon kapandı 10 dk sonra açıldı jb gitmişti cydia vs duruyordu denedim yapmayı fakat olmadı kapanıyor apple logosu geliyor 5 dk bekleyip normal açılıyor benim şimdi cydia yı silmem gerekiyor bunun için bu konuda başta belirtilen adımlardan yararlanabilir miyim?
cydia ya erişimim yok tweak vs göremiyorum cydia direkt atıyor girer girmez.Yardımlarınızı bekliyorum :(
Kardeşim ben tweakboxtan electra remover indirip denedim oldu jb yi kaldırdı tekrar jb yaptım çalıştı bi dene istersen

Joffehn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Kardeşim ben tweakboxtan electra remover indirip denedim oldu jb yi kaldırdı tekrar jb yaptım çalıştı bi dene istersen
VFS exploit hatası alıyorum hocam denedim electra remover ı ne yapmam gerek?

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
VFS exploit hatası alıyorum hocam denedim electra remover ı ne yapmam gerek?
Tekrar tekrar dene bendede 4. denemede çalışmıştı sanırım uzun saniyeler bekletecek falan ama sonra işe yaradı bende umarım yardımcı olmuşumdur

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hocam merhabalar
Ben appcake den uygulama yükleyebilmek için appsync yüklemeye çalıştım.
Yanlış bir tanesini indirdim sanırım ve cihazımda çeşitli sorunlar olmaya başladı.
Öncelikle cydia da bir tweak kurduğum vakit springboard ı yeniden başlat yazısı çıkmıyordu. Yükleniyor da takılı kalıyordu.
Bende cihazı yeniden başlatıyodum. JB felan gidiyodu. Tekrar aktif ediyodum felan filan. Baya kötü oldu.
Yüklediğim appsync i felan sildim ama yinede düzelmemişti.
Sonra bide farkettim ki appstore dan da uygulama yükleyemiyorum. İşler iyice karıştı yani.
Tek çare olarak jb yi silip baştan kurmak gibi düşündüm.
Bu konuya geldim, ilk aşamadaki Substitute tweak ini kaldırarak tüm tweakleri silme işlemini başlattım ve yine son aşamada yükleniyor da takılı kaldı.
Ve bende yine yeniden başlattım cihazı ki başlatmaz olaydım
Şu an elmada kaldım :((
Ne yapabilirim arkadaşlar??

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
11.4.1 için ilk Adımları atmış bulunuyorsun ve Geçmiş olsun..

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cahillik hocam, aç kapa yap düzelir dedilerdi :D

Şaka bi yana üzüldüm gerçekten
İyi forumlar

AHMEtarsysf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dün gece mobil üzerinden electra jailbrek kurdum ve çoğu kişi gibi bende share jailbreak ekranını göremedim sonra ertesi gün pc üstünden denerim diye telefona format attım zaten atıcaktım sıkıntı burda başlıyor işte telefona format attıktan sonra, cydia ekranımda mevcut tu onun dışında herşey olması gerektiği gibiydi cydia ya giriş yapamıyorum jailbreak mevcut olduğu için nasıl telefonu sıfırlarım sağlam bir jailbreak yapabilmek için bilen arkadaşlar yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim psikolojim bozulucak nerdeyse bu jailbreak olayları yüzünden her sene aynı muhabbet numara bile bırakıyorum
5304898156 lütfen numara üstünden veya burdan geri dönüş yapın herkese iyi forumlar

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar 11.1.2 jbli ipadimden jailbreaki kaldırmak istiyorum sürümü kaybetmeden. Rollectra 11.1.2 ile uyumlu mu ?

TReptilian

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dün gece mobil üzerinden electra jailbrek kurdum ve çoğu kişi gibi bende share jailbreak ekranını göremedim sonra ertesi gün pc üstünden denerim diye telefona format attım zaten atıcaktım sıkıntı burda başlıyor işte telefona format attıktan sonra, cydia ekranımda mevcut tu onun dışında herşey olması gerektiği gibiydi cydia ya giriş yapamıyorum jailbreak mevcut olduğu için nasıl telefonu sıfırlarım sağlam bir jailbreak yapabilmek için bilen arkadaşlar yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim psikolojim bozulucak nerdeyse bu jailbreak olayları yüzünden her sene aynı muhabbet numara bile bırakıyorum
5304898156 lütfen numara üstünden veya burdan geri dönüş yapın herkese iyi forumlar
senin yaptıgını bende yaptım kafayı yemek üzereydim bilgisayara baglayıp itunes den iphone geri yükle secenegini uyguladım ve cydia gitti.
ama yapmadan önce cydia dan bütün yükledigim repoları silmiştim şükürler olsun kurtuldum.

Tips
Tips
Üst Alt