Neler yeni

Dayanmayan jailbreak

Emirhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler bayanlar aynı konu var ise şimdiden özür dilerim. iphone 6+ kullanıyorum ios 12.4 unc0ver jailbreak aracısı ile bilgisayar telefon farketmeksizin jailbreaklıyorum fakat 1 gün dayanmıyor ya. sabah yüklesem akşam telefon donuyor hard reset atmak zorunda kalıyorum g0blinden 12.4 e geçtim ama g0blin en azından şarjı yiyordu. Bu şarjı yemese bile hiç durmuyor hadi uygulama sürekli telefonda kalsa tamam ama her gün her gün ipayı mı yükleyeceğim ben zaten son zamanlarda fix yiyip duruyor. Yanlış yaptığım bir şey mi var ? telefon mu eskidi ? hiçbir tweak açık olmasa bile aynı donuyor sonra hard reset atıyorum bıktım gerçekten. Özledik eski semi olmayan jailbreaki. Youmlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :(

Cihaz
iphone 6 plus
Sürüm
12.4

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Beyler bayanlar aynı konu var ise şimdiden özür dilerim. iphone 6+ kullanıyorum ios 12.4 unc0ver jailbreak aracısı ile bilgisayar telefon farketmeksizin jailbreaklıyorum fakat 1 gün dayanmıyor ya. sabah yüklesem akşam telefon donuyor hard reset atmak zorunda kalıyorum g0blinden 12.4 e geçtim ama g0blin en azından şarjı yiyordu. Bu şarjı yemese bile hiç durmuyor hadi uygulama sürekli telefonda kalsa tamam ama her gün her gün ipayı mı yükleyeceğim ben zaten son zamanlarda fix yiyip duruyor. Yanlış yaptığım bir şey mi var ? telefon mu eskidi ? hiçbir tweak açık olmasa bile aynı donuyor sonra hard reset atıyorum bıktım gerçekten. Özledik eski semi olmayan jailbreaki. Youmlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :(
Bununla ilgili aşağıdaki konudan devam edebilirsiniz.

Emirhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bununla ilgili aşağıdaki konudan devam edebilirsiniz.
Hata almıyorum ben neyi devam ediyorum ?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hata almıyorum ben neyi devam ediyorum ?
iOS 12 kullanıyorsunuz ve JB ile ilgili sorununuz var. Sorunlarınızın çözümü için hali hazırda bir konu mevcut ve sizinle paylaştım, kurallar gereği o konu üzerinden devam etmeniz gerekiyor.

Önce konuyu baştan sona bir gezin bakın sizinle aynı sorunu yaşayan var mı diye, yoksa sorununuzu oraya yazın lütfen.

Emirhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iOS 12 kullanıyorsunuz ve JB ile ilgili sorunuz var. Sorunlarınızın çözümü için hali hazırda bir konu mevcut ve sizinle paylaştım, kurallar gereği o konu üzerinden devam etmeniz gerekiyor.

Önce konuyu baştan sona bir gezin bakın sizinle aynı sorunu yaşayan var mı diye, yoksa sorununuzu oraya yazın lütfen.
Oraya da yazdım fakat üstünkörü bir bakışta aradan kaçmadı ise benzer sorun göremedim. Oradan da buradan da cevap bekliyorum benimle konuyu paylaştığınız için teşekkür ederim.

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Reprovision ile ipa sorunu çözebilirsiniz de ben donuyor dediğiniz kısmı anlamadım Cihaz durduk yere donuyor ve hard reset atmak zorunda kalıyorum dediğinizi doğru anladıysam temiz kurulum yapın cracklerden uzak durmayı çalışın 12.4 jailbreak sorunsuz. Şarj konusunda biraz sıkıntı var gibi hissediyorum ama ona tam yorumum yok
Mesaj düzenlendi:

Sürüm kaybetmeden temiz kurulum için konular var

Tips
Tips
Üst Alt