Neler yeni

Dailyuploads Sınırsız İpa İndirme

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bildiğiniz üzere arkadaşlar "iphonecake" güncel ipaları çok hızlı paylaşan sitelerden birisi dosyalarınıda upload ettikleri site "Dailyuploads" buraya kadar doğru.
"Dailyuploads" Bahsettiğim sitenin bildiğiniz üzere 8 saatde 1 indirme kısıtlaması var veya anca modem resetleyeceksiniz bu bug ile artık modemi resetlemeye , beklemeye gerek kalmayacak'tir.
-İlk önce
"Dailyuploads" adresinden .ipa uzantılı dosya indirmeye çalışalım.

Devamı Aşağıdaki SS Anlatımlarında

Alttaki SS'deki Gibi

1.jpg
"Download" Butonuna Basdığınızda Sizi Alttaki Resimdeki Gibi Bir Yere Yönlendiriyorsa Bypassa Geçebiliriz.

2.jpg
Tekrar .ipa İndireceğimiz Adrese Gidelim Ve Öğeyi Denetleyi Açalım (F12 İle Kolayca Açabilirsiniz,Veya Sağ Tıka "İncele" Yapabilirsiniz)

"Network" Butona Basalım

3.jpg
"Öğeyi Denetle"yi Kapatmadan "Download" Butonuna Basalım

4.jpg
Alttaki Resimdeki Gibi Name Kısmı Komple Dolacak

5.jpg
Yukaridaki Fotoğrafta Gördüğünüz random harf & rakamlı dosya olacak onun üstüne basın sağdaki <!Doctypexxxxxxxxxxxxx" yazılı ekran gelecek

Alttaki Resimde gördüğünüz gibi "<!Doctypexxxxxxxxxxxxx" aşağı doğru çekeceğiz fareyle kaydırın

"CTRL F" Yapıp arama yerine .ipa yazarsanız mavi yazıyla yazılmış kısmı kopyalayarak üst url kısmına yapıştırırsanız entere bastığınız an inmeye başlar

6.jpg
Bypassı kendim buldum ve bildirdim şuanlık çalışıyor konuyu başka forumlardan alıntı yapılarak izin almadan paylaşıldığı takdirde yasal yollara başvuracağım.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tarayıcı ile indirilen ipalar nasıl kuruluyor.Ben bu ipa kurma işini beceremedim.ipayı indirim filza ile açtım çıkat dedim kurup çıkarttı ama oyun ana menüde yok nasıl aktif ediyoruz ?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tarayıcı ile indirilen ipalar nasıl kuruluyor.Ben bu ipa kurma işini beceremedim.ipayı indirim filza ile açtım çıkart dedim kurup çıkarttı ama oyun ana menüde yok nasıl aktif ediyoruz ?
Extender ile kurulum yapılabilir.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tarayıcı ile indirilen ipalar nasıl kuruluyor.Ben bu ipa kurma işini beceremedim.ipayı indirim filza ile açtım çıkat dedim kurup çıkarttı ama oyun ana menüde yok nasıl aktif ediyoruz ?
İpaya tıkladığınızda sağ en üstte yükle yazar ona basarak kurabilirsiniz.
Çıkart dediğinizde ipanın dosyalarını çıkarır.Düzenleme yapmak için yani.

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Öyleyse peki neden alıntı durumunda yasal yollara başvuruyorsunuz. Zaten 3-5 güne kapanır açık.
Belki kapanmaz sebebi izin almadan paylaşılması izin aldıklarında alıntı yaptıklarında konuya jailbreaktr.com dan TheVeiL bulmuştur yazdıklarında sıkıntı yoktur 🤗

Tips
Tips
Üst Alt