Neler yeni

CyDown ile PhoneCaller Yükleme

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bu ugulama ile (cydown) phonecaller'ı nasıl ücretsiz yapabilirim? ikisini de yükledim, satın alındı diyor fakat ayarlardan phonecaller'a girdiğim zaman purchase çıkıyor. tıklayınca da cydia'da phonecaller tweak'iini atıyor anlayamadım.... ???

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu ugulama ile (cydown) phonecaller'ı nasıl ücretsiz yapabilirim? ikisini de yükledim, satın alındı diyor fakat ayarlardan phonecaller'a girdiğim zaman purchase çıkıyor. tıklayınca da cydia'da phonecaller tweak'iini atıyor anlayamadım.... ???
CyDown ile her TWEAK'i alamazsın , alınsa bile ya tam çalışmaz yada uygulamayı zıplatır her Tweak için geçerli değil ama genel olarak böyle..

¯\_(ツ)_/¯

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Peki hocam phonecaller'a eş bir tweak var mı?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selam dostum.. Cracktool isimli tweak i deneyebilirsin. İçerisinde belirttiğin tweak için full yapma olabilir. Yoksa da farklı repo lardan full sürümünü bulman gerekecek.

H

Hbasdereli

Guest
aramayla ilgili hicbir programın cracklisini kullanmayın. ben cok sıkıntı yaşadım bu uygulamalarda. mesela callbar phonecaller super recorder answeringmachine vb tweakler. bunlar hep satın alınması gerekir.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Callbar'da ben sıkıntı yaşamadım diğerlerine bakmadım

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Çözümü buldunuz mu hocam? Phonecaller her repodan denedim, hatta cydown ile bile denedim çalışmadı. Sürekli satın alın diyor. Arkadaşın önerdiği cracktool tweakine baktım, orada da yoktu.

Tips
Tips
Üst Alt