Neler yeni

Cydia'ya Giremiyorum (Hafıza Hatası)

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhabalar .
2 gündür Cydia'ya hiç bir türlü giremiyorum . Sizler sormadan söyleyeyim ;
Telefonumda yaklaşık 2 GB'lık yer var .
Cydia hafızamın dolmasını anlayamıyorum . Sitenin reposundan Cydia hafızası için için tweak yükledim . Bir süre düzeltti ama şuan yine aynı hatayı almaya başladım .
Telefonumda çok az tweak ve repo var . Bunlar iCleaner , CyDown , TorrentBox gibi uygulamalar . Birde 2 tane küçük tema var . Ben daha önce de IOS 8.4.1 de jailbreak kullandım ve bin bir türlü tweak + repo yüklememe rağmen böyle hata almıyordum .
Lütfen herhangi bir tweak önermeyin çünkü şuan Cydia uygulamasına basar basmaz siyah panel çıkıp bana bu uyarıları veriyor ve ne tweaklerimi görebiliyorum ne de arama yapabiliyorum . Telefonu sıfırlama önerisinde de bulunmazsanız sevinirim . Başka bir çözümü varmıdır bunun ? Teşekkürler
IMG_5814.PNG

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Filza yüklümü ?

JailbreakTR

EmreHei

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydiada kurulu olanların ekran görüntüsü birde depolama alanında ne kadar boş alan var paylaşabilir misin?
Özelden yazdım sana

JailbreakTR
Merhabalar . Telefonumda sanırım sistemsel bir problem var . Hafıza olarak 2 GB boşum gözükmesine rağmen 19.000 fotoğrafımın 1.000 tanesini sildim ve Cydia problem vermeyi kesti . Yardımlarınız için teşekkür ediyorum hepinize :)

H

Hbasdereli

Guest
@EmreHei hafıza için applestore da MEGA uygulamasını öneririm. 50 gb ücretsiz alan veriyor..

Tips
Tips
Üst Alt