Neler yeni

Cydia Yeni Tema Çalışmaları..

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Biraz jailbreak forumlarını gezerken buldum bir geliştirici cydia tasarımın biraz daha günümüze uyarlamak ile uğraşıyor ve bence gayet başarılı oluyor.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

peki sizce nasıl olmuş ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Güzel ama bi geliştirici daha vardı giriş sayfasını güncellemiş ortaya güzel bişey çokmıştı ama veriler otomatik değil elle giriliyordu ana sayfanın sürekli güncel kalması için sonra geliştirici güncellemeyi kesince tweakinde hiç bir anlamı kalmamış oldu.

Eğer bu arkadaş o işin temelini iyi oturturda elle güncellenecek değilde cydia ya yeni eklenen-güncellenen tweakleri otomatik olarak oluşturduğu karşılama sayfasında sergilerse on numara olur bu iş.

Ha bide Sileo var o da buna yakın derecede bir arayüzü var modern sayılacak düzeyde ama ana sayfası nasıl bilmiyorum.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sileo dahil olmak üzere AppStore'a özeniyorlar hep. AppStore, AppStore zaten. Bunu Cydia yaparsan hoş olmaz. Neden daha farklı bir tasarıma kafa yormuyor kimse?
Ben beğenmedim.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sileo dahil olmak üzere AppStore'a özeniyorlar hep. AppStore, AppStore zaten. Bunu Cydia yaparsan hoş olmaz. Neden daha farklı bir tasarıma kafa yormuyor kimse?
Ben beğenmedim.
Net olarak bende böyle düşünüyorum.Cydianın bir mazisi var görünce insan jb yaptığını anlıyor.App store gibi olduktan sonra çok sıradanlaşır.Zaten bence yeniliğede gerek yok bu hali gayet iyi.Üzerinde ufak düzenlemeler olabilir o kadar

Tips
Tips
Üst Alt