Neler yeni

Çözüldü Cydia var/lib/dpkg/status Hatası (Cihaz Sıfırlanması)

Gc1dcc2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12168
12169
Hiç bir tweak yükleyemiyorum her tweakta böyle hata alıyorum Cydia’yı düzeltme şansım yokmu resetleme felan pc bulunmamakta elimden birde source göndermeyin hiç bir şey yüklenmiyor

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Cihazı ayarlardan sıfırladınız mı? sanırım öyle yaptınız. Lib dosyasını filza ile var dizinine atın. Forumda bununla ilgili bir çok konu var arama sonuçlarından ulaşabilirsiniz. uncover kullanıyorsanız Re-install cydia ilede çözebilirsiniz

Gc1dcc2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazı ayarlardan sıfırladınız mı? sanırım öyle yaptınız. Lib dosyasını filza ile var dizinine atın. Forumda bununla ilgili bir çok konu var arama sonuçlarından ulaşabilirsiniz. uncover kullanıyorsanız Re-install cydia ilede çözebilirsiniz
Evet sıfırladım açtığımda böyleydi filza duruyor var dizinine lib atınca düzelirimi bunu nasıl yapabilirim konu varmı yönlendireceğiniz yada dosya felan

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
linkteki dosyayı var dizinine yapıştırın

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Yanlış konuyu vermişim üstteki dosyayı indirip lib klasörünü var dizinine yapıştırın

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
lib klasörü içinde tekrar bir lib olmadığından emin olurmusun

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Geçmiş olsun. Jailbreakli cihazın ayarlardan sıfırlanmaması kesin ve kalıcı kuraldır aklında bulunsun Jailbreak kaybetmek istemezsin :okay:

Gc1dcc2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Geçmiş olsun. Jailbreakli cihazın ayarlardan sıfırlanmaması kesin ve kalıcı kuraldır aklında bulunsun Jailbreak kaybetmek istemezsin :okay:
Tamamdır öğrendim artık mükemmel 🙏🏻💪🏻

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar aynı durumdayım jailbreaklı cihaza ayarlardan format attım lütfen yardımcı olun bana ne yapacağımı bilmiyorum

ulasios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
Merhaba dediklerinizi yaptım ama olmadı lib klasörünün içinde iki tane lib klasörü var
Mesaj düzenlendi:

Çok teşekkür ediyorum nihayet yaptım

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt