Neler yeni

Çözüldü Cydia paketler gözükmüyor

dnzclk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Telefonuma daha önce jailbreak yapmıştım ama uygulamalar kapandığı için telefonu sıfırlayıp tekrar jailbreak yaptım (yoksa cydia da kapandığı gibi açılıyordu) ama şimdide cydiada paketler gözükmüyor ve ayrıca ipa dosyalarını bilgisayardan hangi uygulama ile telefonuma atabilirim. Yardımcı olabilecek var mı? Şimdiden teşekkür ederim

Cihaz
İphone 5
Sürüm
10.3.4

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Wifi kapatıp cydia içinden kaynakları yenile yapın tekrar.
cihaza ipa yüklemek için konu linkini kullanın

dnzclk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Wifi kapatıp cydia içinden kaynakları yenile yapın tekrar.
cihaza ipa yüklemek için konu linkini kullanın

Wifi kapatınca kaynakları yenile yapınca host hatası verdi ama wifi açık yapınca resimdeki hatayı veriyor IMG_20200214_191356.jpg

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bu uygulamayı kullanmak için sim kart mı gerekli? bu telefonu sim kartsız kullanıyorumda genelde
Gerekli değil sadece cydia kaynakları güncellerken hata vermiş wifi bağlantılı olabilir hücresel ile kaynakları yenileyin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sorun devam ederse cihazı tam restore yapın.

dnzclk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ekli dosyayı görüntüle 15962 tekrar aynı hatayı vermekte
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 15962 tekrar aynı hatayı vermekte
Mesaj düzenlendi:

nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz
Dfu mod da restore yapın. Cydia dosya sistemi bozulmuş ayarlardan sıfırlama mı yaptınız.

dnzclk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Dfu mod da restore yapın. Cydia dosya sistemi bozulmuş ayarlardan sıfırlama mı yaptınız.

evet en baştada belirttim telefonu sıfırlamıştım.

dnzclk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Başka bir işleme gerek yok. yedek geri yüklemeyin sorunların tekrarlamaması için.
bide şöyle bir sıkıntı var 3uTools ile ipa yüklemeye çalışıyorum benden appsync kurmamı istiyor ama appsync yi telefona kurduktan sonra cydiayı tekrar açamıyorum appsync için benden kurmak istediği paketin ismi Apple file conduit 2

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bide şöyle bir sıkıntı var 3uTools ile ipa yüklemeye çalışıyorum benden appsync kurmamı istiyor ama appsync yi telefona kurduktan sonra cydiayı tekrar açamıyorum appsync için benden kurmak istediği paketin ismi Apple file conduit 2
Pc ve cihaz arasında dosya transferi için apple file contid 2 tweakını yüklemen gerekli
Appstore dışından ipa yükleyebilmen için appssync unified tweakını yüklemen gerekli

dnzclk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Pc ve cihaz arasında dosya transferi için apple file contid 2 tweakını yüklemen gerekli
Appstore dışından ipa yükleyebilmen için appssync unified tweakını yüklemen gerekli
Peki bilgisayardan ipa dosyası yüklemek için önerebileceğiniz bir uygulama var mı 3uTools dışında

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki bilgisayardan ipa dosyası yüklemek için önerebileceğiniz bir uygulama var mı 3uTools dışında
Afc2 tweakını deneyin apple file condit yerine

dnzclk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Afc2 tweakını deneyin apple file condit yerine

Çok teşekkür ederim yardımınız için

Tips
Tips
Üst Alt