Neler yeni

Cydia Ödeme yöntemi

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar ilk defa bi satın alım yapacam tweak falan ama bunu nasıl yapacam bilmiyorum başka yerlerde konu açılmışsa kusura bakmayın ben bulamamışımdır. Cydiaya ödeme yöntemi nasıl ekliyoruz yada başka bir yerden mi yapıyoruz

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ilk defa bi satın alım yapacam tweak falan ama bunu nasıl yapacam bilmiyorum başka yerlerde konu açılmışsa kusura bakmayın ben bulamamışımdır. Cydiaya ödeme yöntemi nasıl ekliyoruz yada başka bir yerden mi yapıyoruz
Cydia nın kendi ödeme sistemi çalışmıyor.bunun için ya bir PayPal hesabınız olmalı yada eger alacağınız tweaklerin kartla ödeme destekleri varsa kartla ödeme yapmalısınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydia nın kendi ödeme sistemi çalışmıyor.bunun için ya bir PayPal hesabınız olmalı yada eger alacağınız tweaklerin kartla ödeme destekleri varsa kartla ödeme yapmalısınız

PayPal Türkiye’de yok nasıl yapılacağınıda hiç bilmiyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
PayPal Türkiye’de yok nasıl yapılacağınıda hiç bilmiyorum
Daha önceleri Kıbrıs Azerbaycan gibi ülkeler üzerinden açılabiliyordu halen yapılabiliyor mu bilmiyorum.ben mesela Fransa üzerinden açtım.ayrıca PayPal a gerek olmadan kartla da alabilirsin.packix reposunun bu desteği var

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Daha önceleri Kıbrıs Azerbaycan gibi ülkeler üzerinden açılabiliyordu halen yapılabiliyor mu bilmiyorum.ben mesela Fransa üzerinden açtım.ayrıca PayPal a gerek olmadan kartla da alabilirsin.packix reposunun bu desteği var

Biraz araştırim çok sağol

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Azerbaycandaymış gibi PayPal kullanıyorum Türkiye’de bir sıkıntı yaşamadım bir sürü tweak aldım iadede de sıkıntı yok

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Azerbaycandaymış gibi PayPal kullanıyorum Türkiye’de bir sıkıntı yaşamadım bir sürü tweak aldım iadede de sıkıntı yok

Nasıl yaptın onu anlatır mısın

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Nasıl yaptın onu anlatır mısın
Paypal.com dan vpn ile hesap aç ama ev telefonunu seç telefonu salla önemli değil adres olarak haritadan seç ve kopyala adres doğru olmalı (adresle posta kodu sokak falan uymalı) ben Azerbaycan yaptım istersen kıbrıs falan da yapabilirsin sonra vpn açmadan da girip kullanabilirsin istersen sonra ayarlardan telefon numaranı değiştirebilirsin bir de arada telefonu onayla der ama onaylama bir de ben ininali ekledim belki kredi kartında problem çıkabilir

Tips
Tips
Üst Alt