Neler yeni

Cydia Impactor Şifre Girmeye Son

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selam arkadaşlar ,

Malum şu anda extender vb. tweakler ios11 için çalışmıyor. haftalık yada her electra güncellemesinde sürekli cydia impactor e mail adresi ve şifre girmek zorunda kalıyoruz.

Verdiğim linkteki dosyayı indirip Cydia Impactor u attığınız klasöre atarak bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. Böylece her seferinde şifre girmenize gerek kalmadan sadece yükleme işlemini yapmış olacaksınız.

Linkteki dosyayı indirdikten sonra dosyaya (.bat isimli dosya) sağ tıklayıp not defteri ile açıyorsunuz ve email adresiniz yazan yere emailinizi, şifreniz yazan yere şifrenizi yazıp kaydediyorsunuz. bir kereye mahsus çift tıklayarak çalıştırıyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra pc yi kapatıp açsanız da otomatik olarak bu dosya devreye giriyor her açılışta.

Link :

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Geliştirici Hesabım var ama ben de haftada bir giriyorum. Yanlış yaptığım bir şey mi var?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Geliştirici Hesabım var ama ben de haftada bir giriyorum. Yanlış yaptığım bir şey mi var?

Geliştirici hesabınız varsa imzalarınız 1 yıl geçerli olması gerekiyor.

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Her hafta yeniden girmek zorunda kalıyorum. Geliştirici hesabına eklenen mail adresim ile yapıyorum. Yanlış yaptığım bir şey var sanırım.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Her hafta yeniden girmek zorunda kalıyorum. Geliştirici hesabına eklenen mail adresim ile yapıyorum. Yanlış yaptığım bir şey var sanırım.

İmpactor’u açın telefonunuzu bağlayın hiçbir ipa sürüklemeden yükleme yapın hesabınızı ve şifrenizi girin. Hata verecek mi kontrol edin. Extender yüklenirse sıkıntı yok demektir.

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
neden her hafta yenilemek zorunda kalıyorsunuz ? yani impactor ile telefona attıklarınız 7 gün içinde revoke oluyor da ne atıyorsunuz da revoke oluyor, jb olmayan sürümler için mi söylüyorsunuz bunu ?

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ayrıca bunu da kullanabilirsiniz ios11 için

immortal da revoke olmasını engelliyor fakat ben hala ne atıyorsunuz da 7 gün içinde gidiyor onu merak ediyorum

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
ayrıca bunu da kullanabilirsiniz ios11 için

immortal da revoke olmasını engelliyor fakat ben hala ne atıyorsunuz da 7 gün içinde gidiyor onu merak ediyorum
Manuel yüklediğiniz profiller 7 gün içinde sertifika iptal oluyor apple politikası geliştiriciyseniz sertifika süresi çok daha uzun

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Manuel yüklediğiniz profiller 7 gün içinde sertifika iptal oluyor apple politikası geliştiriciyseniz sertifika süresi çok daha uzun
onu biliyorum neden manuel yükleme ihtiyacı duyduğunuzu anlayamadım onu soruyorum aslen :D

ihsan69

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benim telefon 11.1.2 sürüm jailbeark bekliyorum.Fakat alternatif olarak yüklemek istiyom electra tweak yüklemek için

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra ipa şeklinde başka nasıl yükleyelim :H
electra bende neden revoke olmuyor acaba onu merak ettim şimdi :D immortal kurdum heralde ondan ve kurduktan sonra da unuttum, bana da enteresan gelmişti -_-

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
electra bende neden revoke olmuyor acaba onu merak ettim şimdi :D immortal kurdum heralde ondan ve kurduktan sonra da unuttum, bana da enteresan gelmişti -_-
Yeni beta yüklemediğin için olabilir bende açmıyorum ipa yı. İmmortal bende yükledim yine de oldu FilzaJailed denedim. Şans yüzüme gülmüş :thumbup::clap:

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yeni beta yüklemediğin için olabilir bende açmıyorum ipa yı. İmmortal bende yükledim yine de oldu FilzaJailed denedim. Şans yüzüme gülmüş :thumbup::clap:
beta10 var bekliyorum bakalım -_-

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. sizin gibi geçici sertifika yapıp sildim yanlışlıkla id'yi şimdi ne yapsam olmuyor parolayı falanda sıfırladım yok olmuyor.

Ekli dosyalar

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. sizin gibi geçici sertifika yapıp sildim yanlışlıkla id'yi şimdi ne yapsam olmuyor parolayı falanda sıfırladım yok olmuyor.
Dostum senn appleid bloke olmuş.. İmpactordan kaynaklı bir sorun yok.
Öncelikle iforgot.apple.com adresine girip hesabını tekrar aktifleştir. Sonrasında denediğinde sorun olmayacaktır.

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam bu bat dosyasını tekrar nasıl iptal ediyoruz. ne mail girebiliyorum ne de pasaport direk hata veriyor.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam bu bat dosyasını tekrar nasıl iptal ediyoruz. ne mail girebiliyorum ne de pasaport direk hata veriyor.
aynı bat dosyası üzerinden istediğin mail ve şifreyi güncelleyebilirsin. :)

nevdar_1986

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
link çökmüş. rica etsem yeniler misiniz?

Tips
Tips
Üst Alt