Neler yeni

Cydia Impactor Nedir? Nasıl Kullanılır

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak nasıl yapılır isimli konuyu takip etmeni öneririm hocam buradan okuyacağın talimatlarla sağlıklı bir yönlendirme olmaz.

teşekür ederim ilgin için. söylenenleri yaptım jelbreak tıkladığımda error: rooft remon diye bir hata veriyor..

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
electra yı nereden indiricez

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, daha önce Cydia Impactor'u kullanmıştım sorunsuz, bugün kullandığımda bu hatayla karşılaştım, e-posta ve şifre girdikten sonra bu hatayı veriyor, sebebi nedir ?

13096

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konu linkini inceleyin.

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar bir sorum olucak uncover kurmak için electra şart dimi yani uncover başka bi siteden mi kuruluyor ben bulamadım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
arkadaşlar bir sorum olucak uncover kurmak için electra şart dimi yani uncover başka bi siteden mi kuruluyor ben bulamadım
Forumda Yukarda arama Motorunu kullan..

Unc0ver jailbreak yazarsan tüm soruların cevaplarını bulursun...

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S

teşekkür ederim
Mesaj düzenlendi:

teşekkür ederim

affına sığınıyorum bununla ilgili bir şey bulamadım her yere baktım apple develpower mıdır nedir yaptım onuda revoke yaptım defalarca denedim olmuyor sanırım olmucak en iyisi yapmamamak

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

aslanb47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ne yaptımsa olmadı. ne impactor, ne tweekbox hiçbir şekilde jailbreak kuramıyorum. iphone8 12.4 tweekboxta 8/31'den sonra ilerlemiyor.
cydia impctorda uncover kurulumu olmuyor sürekli hata alıyorum.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ne yaptımsa olmadı. ne impactor, ne tweekbox hiçbir şekilde jailbreak kuramıyorum. iphone8 12.4 tweekboxta 8/31'den sonra ilerlemiyor.
cydia impctorda uncover kurulumu olmuyor sürekli hata alıyorum.

aslanb47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Okuduğuna emin misin hocam. :D
hocam şimdi kurdum teşekkürler. 2 saat öncesine kadar yoktu 12.4. sileo kuruldu. ilk defa cydia haricinde bir uygulama kullanıyor olacağım.
Mesaj düzenlendi:

bu arada şimdiye kadar yapmadım ama, 12.4 sürümünü hiç kaybetmemek adına ne yapılabilir. adımlarını anlatabilir misiniz?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam şimdi kurdum teşekkürler. 2 saat öncesine kadar yoktu 12.4. sileo kuruldu. ilk defa cydia haricinde bir uygulama kullanıyor olacağım.
Mesaj düzenlendi:

bu arada şimdiye kadar yapmadım ama, 12.4 sürümünü hiç kaybetmemek adına ne yapılabilir. adımlarını anlatabilir misiniz?
Crackli repo, tweak asla kurmayacaksın. Uyumsuz tweak kurmayacaksın. Bunları yap zaten hiç bir sorun olmaz. 2018 temmuz'da ilk çıkan JB'den beri dikkat ediyorum ve hiç kaybetmedim. :D

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bakın sabahtan beridir hata alıyorum cydia impactorda denemediğim yöntem ve sürüm kalmamıştır revoke yaptım insecure ssl denedim delete appid dedim son sürüm denedim ilk sürüme kadar denedim olmuyor ne yaptıysam telefonumda hiç profil yok ama profil varmış gibi hata veriyor apple kimliğimi değiştim yeni kimlik açtım yok bana mısın demiyor?

Ne yapacağım yardım edin? Konuyu araştırdım sitedeki buldum ama o konudaki çözümlerde işe yaramıyor. Direkt kurulum olmuyor zaten şuan revokelanmış tüm siteler.

Adsız.png

sam123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
şuan bende çalıştıramıyorum apple sunucularında gene bir imza sorunu falan var gibi görünüyor @bbthns

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bakın sabahtan beridir hata alıyorum cydia impactorda denemediğim yöntem ve sürüm kalmamıştır revoke yaptım insecure ssl denedim delete appid dedim son sürüm denedim ilk sürüme kadar denedim olmuyor ne yaptıysam telefonumda hiç profil yok ama profil varmış gibi hata veriyor apple kimliğimi değiştim yeni kimlik açtım yok bana mısın demiyor?

Ne yapacağım yardım edin? Konuyu araştırdım sitedeki buldum ama o konudaki çözümlerde işe yaramıyor. Direkt kurulum olmuyor zaten şuan revokelanmış tüm siteler.

Ekli dosyayı görüntüle 13472

ozi2000

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ilk defa yapıyorum cydia impactor ile uncOver yükledim sonra jailbrek çalıştırdım tamamlandı dedi ve yeniden başladı şimdi jailbreak oldumu ? ve ne yapmam lazım ,telefonu usb disk gibi kullanabilirmiyim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ilk defa yapıyorum cydia impactor ile uncOver yükledim sonra jailbrek çalıştırdım tamamlandı dedi ve yeniden başladı şimdi jailbreak oldumu ? ve ne yapmam lazım ,telefonu usb disk gibi kullanabilirmiyim
İşlemlere başlamadan önce konuları okumanızı öneririm.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu konuyu inceleyin aradığınız bilgiler burada

x.apox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Selam Aleyküm Herkese Günaydın Ben İlk Defa Jailbreak yapıcamda İPA yı nerden bulucam uncOver indiriyorum ilerlemiyor

Tips
Tips
Üst Alt