Neler yeni

Cydia Impactor Nedir? Nasıl Kullanılır

carat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Cydia impactor ile Whatspad atıyorum ipad ime iosninja daki son whatspad in settings i açılmıyor açmak istediğimde uygulamayı da kapatıyor.
bu hata ile ilgili bilgisi olan varmı acaba ?

k1ng27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
sürekli hata veriyor impactor kurulamıyor

penah0

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çok fena. Yani hepimizin yaptığı gibi bekleyeceğim JB çıksın diye. Hayatımın pişmanlığı oldu bu iPhone. Cidden bu kadar her şeyin kısıtlı olduğunu bilseydim asla transfer olmazdim ios'a. JB den sonra fikrim değişir umarım. Çok teşekkür ederim yardımlarıniz icin

aynen kardeş tamamiyle haklısın ben de birinin qazına gelip de geçdim şu ios eko sostemine keş ke keçmez olaydım. bu ne ya resmen özgürlüyümüz elimizden alınmış, nerdesin ey android... ios 12 ni bekliyorum ios 12 de bi yenilikler olmasa elveda iphone alemi ... note 9 beni bekliyo zaten ;)
Mesaj düzenlendi:

Çok fena. Yani hepimizin yaptığı gibi bekleyeceğim JB çıksın diye. Hayatımın pişmanlığı oldu bu iPhone. Cidden bu kadar her şeyin kısıtlı olduğunu bilseydim asla transfer olmazdim ios'a. JB den sonra fikrim değişir umarım. Çok teşekkür ederim yardımlarıniz icin

aynen kardeş tamamiyle haklısın ben de birinin qazına gelip de geçdim şu ios eko sostemine keş ke keçmez olaydım. bu ne ya resmen özgürlüyümüz elimizden alınmış, nerdesin ey android... ios 12 ni bekliyorum ios 12 de bi yenilikler olmasa elveda iphone alemi ... note 9 beni bekliyo zaten ;)
Mesaj düzenlendi:

Cydia impactor jail break siz iphoneler de kullana bilirmi net cavab istiyorum tesekkurler

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Cydia impactor jail break siz iphoneler de kullana bilirmi net cavab istiyorum tesekkurler
Evet Jailbreaksizmi cihalarda da kullanılabilir. iOS’e zamanla alışacaksınız. Jailbreak’in tadına da bakınca daha çok seversiniz.

penah0

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet Jailbreaksizmi cihalarda da kullanılabilir. iOS’e zamanla alışacaksınız. Jailbreak’in tadına da bakınca daha çok seversiniz.

kardes ne olur kesin cevap olsun ya birden impraktoru kurunca elmayi yesem öyle kalicam haa,çünki ios eko sistemde çok yeniyim, bana istenilen android cihazini ver başından girop ayaktan çıkım ama ios bana hakketen çook qarib ve çetin geliyor
Mesaj düzenlendi:

admin kardes impractoru kursam normel sitelerden istediyim ipa ni indirip kura bilirmiyim
hani androidlerde var ya apk olarak indirip cihaza yükleme öyle olay mümkunmu ios larda ama jail break yapmadan mümkünmu ...tesekkurler

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
kardes ne olur kesin cevap olsun ya birden impraktoru kurunca elmayi yesem öyle kalicam haa,çünki ios eko sistemde çok yeniyim, bana istenilen android cihazini ver başından girop ayaktan çıkım ama ios bana hakketen çook qarib ve çetin geliyor
Mesaj düzenlendi:

admin kardes impractoru kursam normel sitelerden istediyim ipa ni indirip kura bilirmiyim
hani androidlerde var ya apk olarak indirip cihaza yükleme öyle olay mümkunmu ios larda ama jail break yapmadan mümkünmu ...tesekkurler
Evet kurabilirsiniz eğer ipa’nın paketlemesinde sorun yoksa. Merak etmeyin elmada kalmazsınız.

glmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Hiç bir hata almıyorum tamam iyi güzel ama. İşlem bitmek üzereyken complete kısmında takılıp kalıyor. bir daha hiç ilerlemiyor. sonra complete yazısı da gidiyor. dolum çubuğu kendi kendine dolma çalışıyor ama hiç ilerlemiyor. Tıpkı
CYDİA İMPACTOR HATALARI VE ÇÖZÜMÜ 2018 İMPACTOR YÜKLEME SORUNLARI (bağlantı paylaşamadım)
bu videonuzda 10. dakikada size olduğu gibi...

Ekli dosyalar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hiç bir hata almıyorum tamam iyi güzel ama. İşlem bitmek üzereyken complete kısmında takılıp kalıyor. bir daha hiç ilerlemiyor. sonra complete yazısı da gidiyor. dolum çubuğu kendi kendine dolma çalışıyor ama hiç ilerlemiyor. Tıpkı
CYDİA İMPACTOR HATALARI VE ÇÖZÜMÜ 2018 İMPACTOR YÜKLEME SORUNLARI (bağlantı paylaşamadım)
bu videonuzda 10. dakikada size olduğu gibi...
Uygulama telefona yükleniyor mu?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Evet uygulamayı görüyorum ancak açılmıyor. Dediğim gibi complete kısmı bir türlü dolmuyor.
Ayarlar Genel Aygıt yönetimi/profiller kısmından izin vermeniz gerekiyor.

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şu an bende de sıkıntı mevcut. En son Cydia güncellemelerini yaptıktan sonra uygulama açılmıyor atıyor

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bunu zaten yaptım. Oyun açılış ekranı 1 saniye kadar görüntülendikten sonra oyun kapanıyor.
Kurduğunuz uygulam problemli olabilir. Farklı uygulamalar deneyin.

mincu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaşlar, ios surumum 11.4 oldugundan jb yapamıyorum.. cydia imprator ile arama kayıt programı yuklemek istiyorum.. repo arşivlerinden "Call Recorder.deb" deb uzantılı dosyayı indirip 7z ile ipa uzantısına cevirip cydia impactor aracılıgıyla ip6s e yukluyorum.. simgesi gelen programa tıkladıgımda acılış ekranı gelip kapanıyor.. nedeni ne olabilir.. cözüm verebilir misiniz..

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
merhaba arkadaşlar, ios surumum 11.4 oldugundan jb yapamıyorum.. cydia imprator ile arama kayıt programı yuklemek istiyorum.. repo arşivlerinden "Call Recorder.deb" deb uzantılı dosyayı indirip 7z ile ipa uzantısına cevirip cydia impactor aracılıgıyla ip6s e yukluyorum.. simgesi gelen programa tıkladıgımda acılış ekranı gelip kapanıyor.. nedeni ne olabilir.. cözüm verebilir misiniz..
IOS 11.4 için Jailbreak yok ! Son sürüm IOS 11.4 beta3 ve tabiki imzası çoktan kapandı... yaptığın işlemler geçersizdir

esquirenin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uygulamaya özgü parola oluştur şeklinde seçenek yok ?

Düzeltme: İki adımlı doğrulama açık olması lazımmış, çözüldü :)

Son düzenleme:

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
cydia impactor ile dışarıdan yüklediğim bir uygulama süresi geçtikten sonra doğal olarak "Uygulama Doğrulanamıyor" hatası veriyor. cihazı tekrar bağlayıp Xcode kısmından "Revoke Certificates" yapıyorum ama işe yaramıyor. Normalde çözümü bu değil miydi? Uygulamayı silip tekrar mı yüklemeliyim her seferinde?

iphone 7 - ios 12.1.4

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Deepin linux kullanıyorum Cydia İmpactor linux sürümünü yükledim ve sorunsuzca telefona unc0ver yüklendi. itunesin kurulu olmasına gerek yok . Linux kullananların bilgisine.

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba,söylenenleri yaptım ve teefonumda electra yüklendi,bundan sonra ne yapmalıyım..telefonum artık jealbrek li mi yoksa yapmam gereken başka bir şey var mı..yardım lütfen

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
merhaba,söylenenleri yaptım ve teefonumda electra yüklendi,bundan sonra ne yapmalıyım..telefonum artık jealbrek li mi yoksa yapmam gereken başka bir şey var mı..yardım lütfen
Jailbreak nasıl yapılır isimli konuyu takip etmeni öneririm hocam buradan okuyacağın talimatlarla sağlıklı bir yönlendirme olmaz.

Jailbreak Nasıl Yapılır?

Tips
Tips
Üst Alt