Neler yeni

Cydia İmpactor ile imzalanan ipa dosyası açılmıyorsa.

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İmpactor ile kurup ayarlar genel kısmından mailinle güvene basınca uygulama açılıyor yani ext3nder yada reprevision ile pcye gerek kalmadan imzalayabiliyorsun mail ile imzalayınca

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İmpactor ile kurup ayarlar genel kısmından mailinle güvene basınca uygulama açılıyor yani ext3nder yada reprevision ile pcye gerek kalmadan imzalayabiliyorsun mail ile imzalayınca
Aynısını yapıyorum olmuyor acaba impactor mu güncellendi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Brcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
JB Olmayan bir telefona pcden nasıl ipa dosyası ekleyebilirim.Cydia harici?

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
3utools programı ile.
Ben denedim gene olmuyor kırmızı yazı ile idevice jailbreak diyor telefonumda jb yok cydia harici ipa dosyasını nasıl atabilirim başka bir yöntem var mı

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ben denedim gene olmuyor kırmızı yazı ile idevice jailbreak diyor telefonumda jb yok cydia harici ipa dosyasını nasıl atabilirim başka bir yöntem var mı
Anca 2. Parti uygulamalarla yaparsın iosninja tutuapp gibi tabiki önermiyoruz yapmanızı riskli çünkü

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Anca 2. Parti uygulamalarla yaparsın iosninja tutuapp gibi tabiki önermiyoruz yapmanızı riskli çünkü
Ben pc üzerinden telefona atmaya çalışıyorum ipa dosyasını telefonda jb yok iosgods tutuapp bunlarlada olmuyor başka yöntem yokmudur

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ben pc üzerinden telefona atmaya çalışıyorum ipa dosyasını telefonda jb yok iosgods tutuapp bunlarlada olmuyor başka yöntem yokmudur
burdan deneyin

Tips
Tips
Üst Alt