Neler yeni

Cydia impactor hatası

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selam arkadaşlar administratorler ipa yüklemeye çalışıyorum bir türlü olmuyo daha önceden yüklüyordum şuan hata üstüne hata veriyor ilk hata apleide gir uygulamaya özgü parola kur diyor yapıyorum deniyorum (kod:173) bu sefer diğer hata çıkıyor kod 81 Xcodeye girip revoke certificates yapıp mail ve şifre giriyorum ama olmuyor bu sefer yine 173 kodlu hatayı veriyor . Tekrar yapınca aynı şekilde tekrarlıyor bilen arkadaşlar varsa yardım yha

Cihaz
İphone
Sürüm
13.1.3

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
genel bir sorun var gibi görünüyor, impactor un güncellemesi çıktıysa güncelleyip deneyebilirsin, çıkmadıysa da yakında çıkacakdır. Apple tarafında bu ara işler pek düzgün gitmiyor iyice salmışlar :D

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
genel bir sorun var gibi görünüyor, impactor un güncellemesi çıktıysa güncelleyip deneyebilirsin, çıkmadıysa da yakında çıkacakdır. Apple tarafında bu ara işler pek düzgün gitmiyor iyice salmışlar :D
Güncelledim bro yeni
Yükledim zaten

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şuan sorun var düzelir umarım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Apple ın xcode 3.7.3 güncellemesi sonrası Reprovision, extender ve cydia impactor çalışmıyor. Uygulamanın ve tweakların geliştiricileri tarafından güncellenmesi gerekli.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selam arkadaşlar administratorler ipa yüklemeye çalışıyorum bir türlü olmuyo daha önceden yüklüyordum şuan hata üstüne hata veriyor ilk hata apleide gir uygulamaya özgü parola kur diyor yapıyorum deniyorum (kod:173) bu sefer diğer hata çıkıyor kod 81 Xcodeye girip revoke certificates yapıp mail ve şifre giriyorum ama olmuyor bu sefer yine 173 kodlu hatayı veriyor . Tekrar yapınca aynı şekilde tekrarlıyor bilen arkadaşlar varsa yardım yha

mehmetfethioglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
hadi ya! sorun genelmiydi boşuna sıfırladım telefonu şimdi tekrar yükleme ihtimalim de yok herhalde :/ sorun çözülene kadar beklemek zorundayım. ne kadar sürede çözülür acaba bu problem veya şu an h3lix yükleyip jailbreak yapma şansım var mı ? macos catalina ve windows 10 var iphone 5 ios10.3.4 e uygulamak istiyorum.

mcdjkrizantem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
farklı bir çözüm varmı uçtu güzelim uygulama impactor çalışmıyor :(

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tamam da so
Apple ın xcode 3.7.3 güncellemesi sonrası Reprovision, extender ve cydia impactor çalışmıyor. Uygulamanın ve tweakların geliştiricileri tarafından güncellenmesi gerekli.
teşekkürler kim bilir ne zaman düzelir

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
U
safari üzerinden yükleyebilirsiniz
Uygulama yüklenemedi hatası alıyorum ana ekrana düşüyor ama yüklenmiyor unc0verın 1 gün 15 saati kaldı ne yapmalıyım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
U

Uygulama yüklenemedi hatası alıyorum ana ekrana düşüyor ama yüklenmiyor unc0verın 1 gün 15 saati kaldı ne yapmalıyım
imza sorunu çözülene kadar burdan yükleyebilirsiniz.

_ByOquz_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
saatlerdir uğraşıyorum sonunda oldu eline koluna sağlık çok teşekkür ederim

_ByOquz_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hicbir sorun yok suan jb li bir sekilde kullanmaya devam ediyorum teli

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
imza sorunu çözülene kadar burdan yükleyebilirsiniz.
Yükledim 139 gün imzalanmış bir şekilde kuruldu yeniden jailbreak yapmalımıyım (şuanda jb li zaten) ve imza sorunu çözüldüğünde bu siteden tekrar indirmelimiyim uncover ı yoksa bunu kullanmaya devam edeyim mi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yükledim 139 gün imzalanmış bir şekilde kuruldu yeniden jailbreak yapmalımıyım (şuanda jb li zaten) ve imza sorunu çözüldüğünde bu siteden tekrar indirmelimiyim uncover ı yoksa bunu kullanmaya devam edeyim mi
İmza süresinin 139 gün olduğuna bakmayın (sertifika iptal olabilir) cihazı kapatıp açın tekrar jb yapın.
Cihaza Profil yükleyen ve kaynağından indirilmeyen ipa yüklemelerini önermem (bu yöntemi geçici çözüm önerisi olarak söyledim).
Sorun çözüldüğünde Cydia impactor kullanarak tekrar kendi hesabınız ile jb aracını yükleyin.

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İmza süresinin 139 gün olduğuna bakmayın (sertifika iptal olabilir) cihazı kapatıp açın tekrar jb yapın.
Cihaza Profil yükleyen ve kaynağından indirilmeyen ipa yüklemelerini önermem (bu yöntemi geçici çözüm önerisi olarak söyledim).
Sorun çözüldüğünde Cydia impactor kullanarak tekrar kendi hesabınız ile jb aracını yükleyin.
Çok teşekkürler

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Tahminen ne zamana gelir bu yeni güncelleme bende jailbreak yok sadece uygulama yüklüyorum hiçbir şekilde çözümü yok

Scod89

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yardım: Arkadaşlar 12.2 Jb cihazım donduğundan reboot etmek durumunda kaldım. İmza olaylarındaki sıkıntıyı bildiğimden uncoveri 3. parti uygulamalardan yüklemeye çalıştım lakin ekrana simgesi düşüyor ama hep silik kalıyor. Tweakboxdan, jailbreaks.fun dan ve silzee den indirdim ama hepsi aynı ne profil yükleniyor ne uygulama açılıyor.

alixxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Yardım: Arkadaşlar 12.2 Jb cihazım donduğundan reboot etmek durumunda kaldım. İmza olaylarındaki sıkıntıyı bildiğimden uncoveri 3. parti uygulamalardan yüklemeye çalıştım lakin ekrana simgesi düşüyor ama hep silik kalıyor. Tweakboxdan, jailbreaks.fun dan ve silzee den indirdim ama hepsi aynı ne profil yükleniyor ne uygulama açılıyor.
Bende de aynı siz çözüm bulabildiniz mi?

Tips
Tips
Üst Alt