Neler yeni

Çözüldü Cydia Impactor Hatası

demajogra

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
MERHABA DEĞERLİ ÜYELER TELEFONUMA İPA OLARAK WHATSAPP ATICAM FAKAT CYDİA İMPACTORU NORMAL ÇALIŞTIRIP ATINCA BU HATAYI VERİYOR YÖNETİCİ OLARAK
ÇALIŞTIRINCADA İMPACTORE İPA ATAMIYORUM ENGELLİYOR RICA ETSEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

10173

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
MERHABA DEĞERLİ ÜYELER TELEFONUMA İPA OLARAK WHATSAPP ATICAM FAKAT CYDİA İMPACTORU NORMAL ÇALIŞTIRIP ATINCA BU HATAYI VERİYOR YÖNETİCİ OLARAK
ÇALIŞTIRINCADA İMPACTORE İPA ATAMIYORUM ENGELLİYOR RICA ETSEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
Ekli dosyayı görüntüle 10173
Öncelikle şifre kısmına appleid den aldığın şifreyi mi yazıyorsun?
Sorun şifrede değilse impactor kısmına tıklayıp check for update yap sonra Xcode tıklayıp revoke certificates yap. Sorun çözülecektir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus

Ekli dosyayı görüntüle 10173
Konu başlığınızı lütfen içerik ile ilgili olarak belirtiniz. Ayrıca konu içerisindeki mesajınızı büyük/küçük harf kuralına göre düzenleyin. Lütfen konu açarken bu hususlara dikkat edelim.

Impactor kullanmadığım için pek bilgi sahibi değilim. Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:

demajogra

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle şifre kısmına appleid den aldığın şifreyi mi yazıyorsun?
Sorun şifrede değilse impactor kısmına tıklayıp check for update yap sonra Xcode tıklayıp revoke certificates yap. Sorun çözülecektir.
Mesaj düzenlendi:
Apple üzerinden tek kullanımlık şifre aldım teşekkürler ilginiz için.

Tips
Tips
Üst Alt