Neler yeni

Çözüldü Cydia impactor hatası 182

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Appleid den uygulamaya özel parola oluşturarak yap.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Başka bir hesap ile denermisin aynı yöntemi

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
önerileri yapmama rağmen hala devam ediyor sorun JB işinden sinirlerim bozuldu 2yıl öncede böyle bişey olmuştu versiyonum arada kalmıştı bilmem kac ay sonra jb gelebilir diye takip ettim şansa bugün tekrardan uğraştım ama 12.4.1 için jb yokmuş - kötü habermiş fln bezdim yarın ilk iş iphone x i satıp One Plus 7 Pro alıp kurtuluyorum

Son düzenleme:

1n3xsisi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Arkadaslar merhaba forumda yeniyim ama ben cydia impactorden daha once aydi dosyayi bir cok kez yukledim lakin suan bida denedigim zaman setifika yok diyo. Sertifika 0 yaziyo bunu nasil 1 yapicam acaba yardimci olurmusunuz acil.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaslar merhaba forumda yeniyim ama ben cydia impactorden daha once aydi dosyayi bir cok kez yukledim lakin suan bida denedigim zaman setifika yok diyo. Sertifika 0 yaziyo bunu nasil 1 yapicam acaba yardimci olurmusunuz acil.
Cydia imparator çalışmıyor şu an güncelleme ile düzeltirler hangi jailbreak aracı indireceksen verdiğim linkten indirin veya benzer sitelerden indirin

1n3xsisi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Ya ipa dosyam var , tabletim de jailbreakyok zatende , genelde aynı ipa cok kez yuklerdim ama suan 0 sertifika diyo, sence ne zamangelir guncelleme

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ya ipa dosyam var , tabletim de jailbreakyok zatende , genelde aynı ipa cok kez yuklerdim ama suan 0 sertifika diyo, sence ne zamangelir guncelleme
Belli değil kısa bir zamanda gelir inşallah herkes bekliyor çünkü

1n3xsisi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Peki onun dısında baska bir program varmı acaba , benim acilen yuklemem lazim ipa cunki

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki onun dısında baska bir program varmı acaba , benim acilen yuklemem lazim ipa cunki
Sorun çözülene kadar link den yükleme yapabilirsiniz.

Scod89

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben buradan veyahut herhangi bir 3. parti uygulamasından( tweakbox, silzee) yükleme yaptığımda uncover silik kalıyor , tıklanıp açılmıyor. Reboot ettikden sonra JB gitti 4-5 saattir çözemedim. ip7, ios 12.2
Mesaj düzenlendi:

Sorun çözülene kadar link den yükleme yapabilirsiniz.
ben buradan veyahut herhangi bir 3. parti uygulamasından( tweakbox, silzee) yükleme yaptığımda uncover silik kalıyor , tıklanıp açılmıyor. Reboot ettikden sonra JB gitti 4-5 saattir çözemedim. ip7, ios 12.2

Tips
Tips
Üst Alt