Neler yeni

Çözüldü Cydia hatası

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bilgi
Gelen Cydia güncellemesiyle birlikte packix ve Hashbang repoları varsayılan olarak geldi.

Güncelleme öncesinde bu repoları kaldırmazsanız aşağıdaki gibi bir hata alabilirsiniz. Yüklemeden önce ya da sonra bu iki repoyu kaldırmanız yeterli. Yüklemeden sonra kaldır derseniz kaldırılıyor gibi olup kalacaktır varsayılan olduğu için.

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bilgi
Gelen Cydia güncellemesiyle birlikte packix ve Hashbang repoları varsayılan olarak geldi.

Güncelleme öncesinde bu repoları kaldırmazsanız aşağıdaki gibi bir hata alabilirsiniz. Yüklemeden önce ya da sonra bu iki repoyu kaldırmanız yeterli. Yüklemeden sonra kaldır derseniz kaldırılıyor gibi olup kalacaktır varsayılan olduğu için.
Peki bu repoları kullanamayacak mıyız bir daha

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şimdi packix repoyu sildim de diğeri silinmiyor nasıl silicez bunu?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@yusuf.ozgul den bilgi almanız gerekiyor.Kendisi görünce yazar.Onun yazdığı bilgiyi verdim size aramayın diye.

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@yusuf.ozgul den bilgi almanız gerekiyor.Kendisi görünce yazar.Onun yazdığı bilgiyi verdim size aramayın diye.
Tamam kardeşim hallettim.filzadan ikisininde sources list.lerini sildim düzeldi.

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
packix reposunu yenide ekledim cydia açılmıyor çöküyor :)

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
packix reposunu yenide ekledim cydia açılmıyor çöküyor :)
Demekki yeniden kurmayacakmışız burdan bunu anlıyoruz

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia ya gelen güncellemeden sonra bu hatayı aldım sorunun çözümünü bilen var mı
packix ve hasbang reposu varsayılan repolar olarak eklendi. daha öncesinden repolara ekleme yaptıysanız o hatayı alırsınız sonuc olarak 2 repoyu kaldırın sonra kaynakları yenileyin sorun düzelecektir. ve kaldırdığınız kaynakları tekrar göreceksiniz ve bu sefer cydia üzerinden silme imkanınız olmayacak.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@rramazannd hocam ek olarak bende bu repolar yoktu güncellemeden sonra geldi.Hata falan vermiyor Cydia...Silmesem bir zararı var mı kalsın orda :)

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bugün cydia güncelledim kaynakları kısmına girince repolarda tweakları göremedim daha sonra iclenar ile tamizledim cydia gitti

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
@rramazannd hocam ek olarak bende bu repolar yoktu güncellemeden sonra geldi.Hata falan vermiyor Cydia...Silmesem bir zararı var mı kalsın orda :)
Repoları kullanmadığın için güncellerken 2 repo olmadıgından sorun yaratmadı sende. repoyu kullanan kişilerde, güncelleme yapınca haliyle tekrar aynı repoların kurulumunu yaptıgından hata aldı. Coolstarın uygun gorup varsayılan olarak belirlediği 2 repo. modmyi veya zodttd gibi düşün :cool1:

Tips
Tips
Üst Alt