Neler yeni

Çözüldü Cydia hatalı repoyu silemiyorum

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Selamun Aleyküm aranızda yeniyim ve bir sorunum var. Eklediğim Fotoğraflardaki sorunları anlayamadım nette aradım bir çözümde bulamadım somerepo diye bir şey çıktı sürekli hata veriyor repo listesinde silinemiyorda anlayamadım destek bekliyorum

IMG_5681.PNGIMG_5680.PNG

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Cydia girdikten sonra repoların güncellemesini biraz beklemeni istiyorum. Ekran görüntülerinden anladığım kadarıyla direk girip, düzenle deyip silmeye çalışıyorsun. Kendine gelsin Cydia, sonrasında tekrar silmeyi dene.
Eğer ki olmazsa;
Manuel bir şekilde repo silmek için Filza üzerinden şu dizine git: /private/etc/apt/sources.list.d
Bu klasörde Cydia.Lists içerisinden sorun çıkaran repo'yu silip kaydedip çıkabilirsin. Sonuç alamazsan, cihazı yeniden başlat.

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
/private/etc/apt/sources.list.d/cssources.list te buldum ve silince düzeldi çok teşekkür ederim

Son düzenleme:

bekirkarakas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam filza ne demek ayrıca bir programmı kuruyoruz

furkancelik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hocam filza ne demek ayrıca bir programmı kuruyoruz
evet kanka ben de bilmiyordum normalde filza paralı repo ekleyip sürümüne uygun bulup cydia dan indir ardından abinin yazdığı dizine gidersen kolayca silebiliyorsun ben yanlışıkla repo linki yerine youtube şarkı linki ekledim **** ağladı yeminle :D

Zinkhesabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar, Filza ile denilen işlemi yapıyorum yanlışlıkla bi youtube linki eklemişim filzadan siliyorum kaydediyorum çıkıp cydiaya girip yeniliyorum duruyor. tekrar filzaya girdiğimde youtube linki silmeme rağmen geri geliyor. napmam lazım

Tips
Tips
Üst Alt