Neler yeni

Önemli Cydia Güncellemesi Hakkinda

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Önceden kuracaktın onu. Diyorum ya önceden önlemini al diye. Galiba PC’den bağlanıp uicache mi ne yapacaktın. Mesajları oku bi, çözümü söyleyen arkadaşlar vardı.
Bak dostum burdan yazan bende olmadi. Cydia bende aciliyor güncelleme yaptım. Electra üzerinde already jailbroken yazıyor. Sadece tweakler çalışmıyor.

*Edit (10:00) = Cydia güncellemesini yaptığınızda CydiaUpdateHelper isimli bir uygulama yüklenecek cihazınıza. Güncellemeden sonra eğer cydia giderse bahsettiği CydiaUpdateHelper isimli uygulamayı açıp, en üstten update diyin.. işlemler bittiğinde exit diyin. Cydia ekrana gelecektir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bak dostum burdan yazan bende olmadi. Cydia bende aciliyor güncelleme yaptım. Electra üzerinde already jailbroken yazıyor. Sadece tweakler çalışmıyor.

*Edit (10:00) = Cydia güncellemesini yaptığınızda CydiaUpdateHelper isimli bir uygulama yüklenecek cihazınıza. Güncellemeden sonra eğer cydia giderse bahsettiği CydiaUpdateHelper isimli uygulamayı açıp, en üstten update diyin.. işlemler bittiğinde exit diyin. Cydia ekrana gelecektir.

Orada hatalı yazmışlar. Güncelleme yaparken updatehelper falan gelmiyor. Onu ayrı yüklemeliyiz. Yani orada yanlışlık var.

Kapat telefonu jb gitsin. Tekrar yap.

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Orada hatalı yazmışlar. Güncelleme yaparken updatehelper falan gelmiyor. Onu ayrı yüklemeliyiz. Yani orada yanlışlık var.

Kapat telefonu jb gitsin. Tekrar yap.
Yaptım hemde kaç kere... electra ile jb yaptım cydia çalışıyor ve tweak kurabiliyorum ama tweakler ortalıkta yok gözükmüyor ve çalışmıyor

virdo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yaptım hemde kaç kere... electra ile jb yaptım cydia çalışıyor ve tweak kurabiliyorum ama tweakler ortalıkta yok gözükmüyor ve çalışmıyor

Bunu denedinmi

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

İpası var CydiaUpdateHelper’ın. Mesajlar da birisi link vermişti. Onu pc ile yükle update et.

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
cydiaupdatehelper deb seklinde kurdum. sorun cikmadan kurdu. tekrardan cydiaya girdim guncelleme tekrardan gelmis bende guncelledim.
Guncellemeden sonra cydiadan atiyor ve resprig atmama ragmen tweakler gelmiyor.

Millet kaybolan cydiayi geri getirdi, Ben calisan cydia uzerindeki tweakleri aktif etmeye calisiyorum. Galiba boyle bir sorun yasayan yok

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bunarada arkadaşlar filza çalışıyor. Belki burdan bir yol vardır diye söyleyim dedim. Tweakinject ile ilgili bir çözüm vardı denedim ama olmadı yada ben yapamadım

virdo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bunarada arkadaşlar filza çalışıyor. Belki burdan bir yol vardır diye söyleyim dedim. Tweakinject ile ilgili bir çözüm vardı denedim ama olmadı yada ben yapamadım

iCleaner e girip bakma şansın varmı örneğin
5AA13DF2-1460-4A44-82AD-EAB23887E502.png

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
cydiayi sildim tekrardan jb yaptim ve ilk olarak bu tweaki kurdum. resimdeki bolumu bulamamdim

virdo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweaklerin aktif olup olmadıklarını burdan bakabilirsin

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
galiba o bende gozukmuyor cunku suan sadece icleaner tweak var baska tweak yok
Mesaj düzenlendi:

yeniden jb yaptiktan sonra cydiaupdatehelper yukledim cydia gitti. Bende cihazi reboot yaptim ve tekrardan jb yaptim!!!!! sorun su ki electra uzerinde share jailbreak yaziyor ama cihaz jb olmuyor. 3utool uzerinde jbsiz gozukuyor. kafayi yiyecem

Son düzenleme:

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
galiba o bende gozukmuyor cunku suan sadece icleaner tweak var baska tweak yok
Mesaj düzenlendi:

yeniden jb yaptiktan sonra cydiaupdatehelper yukledim cydia gitti. Bende cihazi reboot yaptim ve tekrardan jb yaptim!!!!! sorun su ki electra uzerinde share jailbreak yaziyor ama cihaz jb olmuyor. 3utool uzerinde jbsiz gozukuyor. kafayi yiyecem
SemiRestore Lite ile tweakleri sil, cydiaupdatehelper ana ekranda yoksa yükle, Electra 1.0.2 yükle, tekrar jb yap, jb olması lazım, eğer jb uygulamaları ayarlarda gözükmüyorsa PrefetenceLoader’i sil, resspring yap tekrar yükle, ben bu şekilde yaptım, sorumluluk tamamen size ait

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
SemiRestore Lite ile tweakleri sil, cydiaupdatehelper ana ekranda yoksa yükle, Electra 1.0.2 yükle, tekrar jb yap, jb olması lazım, eğer jb uygulamaları ayarlarda gözükmüyorsa PrefetenceLoader’i sil, resspring yap tekrar yükle, ben bu şekilde yaptım, sorumluluk tamamen size ait

Ayrıca cydia tweakleri kurmadan önce cydiaupdatehelper ile cydia güncellemedini yap, yükleme yaptıktan sonra en üstteki exit’e bas, cihaz yeniden başlamıyorsa uygulamalar menüsüne girerek programı kapat

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ayrıca cydia tweakleri kurmadan önce cydiaupdatehelper ile cydia güncellemedini yap, yükleme yaptıktan sonra en üstteki exit’e bas, cihaz yeniden başlamıyorsa uygulamalar menüsüne girerek programı kapat

cevap icin tesekkurler. Peki ben semirestore lite nerden indiricem?

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende suanda cydia yok. Electra share jailbreak yaziyor. #utools uzerinde jb olmadigi gozukuyor.
Valla dostum o ben de yüklüydü, nasıl temin edeceğini bilmiyorum, bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Valla dostum o ben de yüklüydü, nasıl temin edeceğini bilmiyorum, bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir

Safariye ignition.fun yazarak çıkan menüden Electra 1.0.2 sürümünü yükleyerek denediniz mi

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

ter birsey olur diye guncellemedik daha beter oldu. Yardimin icin tesekkurler ama benim sorunum forumda kimsenin basina gelmemistir Az kaldi kirmama

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Safariye ignition.fun yazarak çıkan menüden Electra 1.0.2 sürümünü yükleyerek denediniz mi

Ustam bak electra hangi sürümü yüklesem jb yapsamda böyle bitiyor. Cydia gelmiyor ve 3utools programı üzerinde jb olmadığı yazıyor. Ne jb dosyalarını silebiliyorum neden cydia kurabiliyorum. Bir jb yapabilsem putty ile jb silecem ama olmuyor

Mesaj düzenlendi:

ustam ben putty ile jb cihazdan kaldirdim. Simdi ne yapmaliyim

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ustam bak electra hangi sürümü yüklesem jb yapsamda böyle bitiyor. Cydia gelmiyor ve 3utools programı üzerinde jb olmadığı yazıyor. Ne jb dosyalarını silebiliyorum neden cydia kurabiliyorum. Bir jb yapabilsem putty ile jb silecem ama olmuyor

Ula harbiden ne bahtsızmışsın. Şaka maka olur diyordum. Benden beterleri de varmış @efsane6 .

Hem sakin ol bi. Yetkililer cevap versin. Onlar yardımcı olur. Acele edersen kötü olur falan mazallah. Biraz sabır sadece. İnsanın hemen halledesi geliyor ama her zaman istediği gibi bitmiyor işler 😂

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ula harbiden ne bahtsızmışsın. Şaka maka olur diyordum. Benden beterleri de varmış @efsane6 .

Hem sakin ol bi. Yetkililer cevap versin. Onlar yardımcı olur. Acele edersen kötü olur falan mazallah. Biraz sabır sadece. İnsanın hemen halledesi geliyor ama her zaman istediği gibi bitmiyor işler 😂
Hep boyle alengirli seyler bana gelir. Insanin hayatinda hic mi birsey duzgun gitmez? Gokten para yagsa benim kafama kaya duser

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hep boyle alengirli seyler bana gelir. Insanin hayatinda hic mi birsey duzgun gitmez? Gokten para yagsa benim kafama kaya duser
Tamam neyse sen dediğim gibi bekle. Yardımcı olurlar. Sabır sadece 👍

Tips
Tips
Üst Alt