Neler yeni

Çözüldü Cydia gitti sıfırlayıp uncover kurmak istiyorum

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
MErhabalar,

Cihazım İphone X 11.2.5 versiyonu yüklü zaten bir çok tweak düzgün çalışmıyordu birde üstüne cydia silinince artık cihazı sıfırlamak farz oldu..

Uncover yüklemem için hangi yolları izlemem lazım arkadaşlar detaylı bir şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim, öncelikle icloud hesabı alıp yedek alacağım daha sonra hangi yolları izlemeliyim?

Bu arada yeni sürüme geçip jailbreak yapabilir miyim? ios 12

SSH kaydım yok bu arada,, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
MErhabalar,

Cihazım İphone X 11.2.5 versiyonu yüklü zaten bir çok tweak düzgün çalışmıyordu birde üstüne cydia silinince artık cihazı sıfırlamak farz oldu..

Uncover yüklemem için hangi yolları izlemem lazım arkadaşlar detaylı bir şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim, öncelikle icloud hesabı alıp yedek alacağım daha sonra hangi yolları izlemeliyim?

Bu arada yeni sürüme geçip jailbreak yapabilir miyim? ios 12

SSH kaydım yok bu arada,, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..
yeni sürümde cihazınız direk 12.2 sürümüne geçicektir. Bu sürüme maalesef jailbreak henüz yok.

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yeni sürümde cihazınız direk 12.2 sürümüne geçicektir. Bu sürüme maalesef jailbreak henüz yok.
anladım hocam o zaman mevcut sürümde kalıp uncover yapmam lazım o konuda yardım rica edebilir miyim ?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@whisper alttaki konuyu detaylıca incele, konudaki repoyu sileo’ya ekle, succession kur, cihazını succession ile restore et. Sonra unc0ver yükleyip Jb yaparsın. Succession ile restore ettikten sonra cihazını yeni bir iPhone olarak ayarla. Aldığın yedeği geri yükleme.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@whisper alttaki konuyu detaylıca incele, konudaki repoyu sileo’ya ekle, succession kur, cihazını succession ile restore et. Sonra unc0ver yükleyip Jb yaparsın. Succession ile restore ettikten sonra cihazını yeni bir iPhone olarak ayarla. Aldığın yedeği geri yükleme.

bilgilendirme için teşekkür ederim, bende sileo da çalışmıyor sanırım güncelleme yap diyorum tepki vermiyor.

aldığım yedeği ne zaman ger yüklemem gerekiyor uncover yaptıktan sonra mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

tepki vermiyor hocam

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
1.2.4 versiyon üzerine tıkladığın da indirmiyor mu ?

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
1.2.4 versiyon üzerine tıkladığın da indirmiyor mu ?

evet hocam hiç tepki vermiyor, güncelleme de yapmıyor

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
repoyu ekle.

Cydia For Chimera / Electra yüklemeyi dene birde

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
repoyu ekle.

Cydia For Chimera / Electra yüklemeyi dene birde

oda aynı hocam tepki vermiyor

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
cydia yı geri getirmenin bir yolu yok mu ancak öyle yapabilirim sanırım

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu arada yedeği unc0ver'dan sonra mı yükleyeyim sorusuna istinaden, hiç yüklememelisiniz. Sebebi; Yedek alırken telefondan bir sürü dosyayı beraberinde yedekliyor. Yedeği geri yüklemek, cihaza her açıdan negatif yönde etki edecektir. Bu durumda bir tek fotoğrafları yedek alabilirsiniz.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@whisper Electra ipa sil, unc0ver yükle, unc0ver ayarlarından fotoğraftaki yeri işaretle ve jb butonuna bas. Sonra tekrar unc0ver ile Jb yap.

kenan___

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@whisper Electra ipa sil, unc0ver yükle, unc0ver ayarlarından fotoğraftaki yeri işaretle ve jb butonuna bas. Sonra tekrar unc0ver ile Jb yap.

kenan___
hocam cihaz yedeğim gitmez demi? uncover u nerden hangi versiyonunu indireyim hocam konu linki verebilir misiniz

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jb le ilgili dosyaların silinecek, ipa link için forumda arama yap lütfen.

kenan___

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu arada yedeği unc0ver'dan sonra mı yükleyeyim sorusuna istinaden, hiç yüklememelisiniz. Sebebi; Yedek alırken telefondan bir sürü dosyayı beraberinde yedekliyor. Yedeği geri yüklemek, cihaza her açıdan negatif yönde etki edecektir. Bu durumda bir tek fotoğrafları yedek alabilirsiniz.
iCloud ile alınan yedekler buna dahil mi hocam? Ben genellikle fotoğraflar icin iCloud kullanıyorum ama notlarım takvim vs. Yedeklemeleri de mevcut. Telefonu succession ile sıfırlayıp yeni bir cihaz olarak ayarladigimda iTunes yedeklerinde olduğu gibi bu bulut yedeklerinden de mi uzak duralım yoksa Ana sistem dosyalarını içermediğinden pek bir problem teşkil etmez mi ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iCloud ile alınan yedekler buna dahil mi hocam? Ben genellikle fotoğraflar icin iCloud kullanıyorum ama notlarım takvim vs. Yedeklemeleri de mevcut. Telefonu succession ile sıfırlayıp yeni bir cihaz olarak ayarladigimda iTunes yedeklerinde olduğu gibi bu bulut yedeklerinden de mi uzak duralım yoksa Ana sistem dosyalarını içermediğinden pek bir problem teşkil etmez mi ?
Notlar, takvim vs. ben de kullanıyorum. Bahsettiğim direk telefon yedeği alınması, diğerlerinde sorun olmaz.

Tips
Tips
Üst Alt