Neler yeni

Cydia Girmiyor ?

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba Arkadaşlar cydia dan Vshare indirdikden sonra telefon reset oldu Cydia ya girerken Dosyalar Hazırlanıyor Tamamlandıkda açılacak yazılıb kapanıyor nasıl düzelte bilirim cihaz iPhone 6s sürüm 11.3.1

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cihazınızda iCleaner Pro kuruluysa ;
Gelişmiş > Cydia Substrate Eklentileri > vShare kapatın.
Respring atın ve tekrar deneyin.
Eğer kurulu değilse safe mod alacaksınız.
Safe mod hakkında bilginiz yoksa iOs sürümünüz ve cihaz bilginizi söylerseniz yardımcı olabiliriz.

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazınızda iCleaner Pro kuruluysa ;
Gelişmiş > Cydia Substrate Eklentileri > vShare kapatın.
Respring atın ve tekrar deneyin.
Eğer kurulu değilse safe mod alacaksınız.
Safe mod hakkında bilginiz yoksa iOs sürümünüz ve cihaz bilginizi söylerseniz yardımcı olabiliriz.
Malesef iClaner yok kaç gündür yükleyemiyorum . Safe modda Respring nasıl ata bilirim ?

illicit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Aynı Sorun Bende Mevcut 10.3.3 Sürüm İos Kullanıyorum ( Iphone 5 ) Dün Jailbreak Attım ( h3lix ) Fakat Bugün Cihazımı Yeniden Başlattığımda Cydia ' ya Girmeden Attığını Gördüm Çözümünü Bilmiyorum Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Varmı Acaba ? Not : Bilgisayarım Yok . :)a

msks996

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Aynı sorun bendede var. Telefonumu yeniden başlattım ve telefon açıldığında jb aktif değildi. Cydia ya girmeye çalıştım açılır gibi oldu kapandı.
İphone 8
ios 11.3.1
Electra Jb

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynı sorun bendede var. Telefonumu yeniden başlattım ve telefon açıldığında jb aktif değildi. Cydia ya girmeye çalıştım açılır gibi oldu kapandı.
İphone 8
ios 11.3.1
Electra Jb
iOS 11 jb de cihazı her yeniden başlatmada jailbreak i tekrar yapmanız gerekiyor. Jailbreak aktif olmadan Cydia açılmaz

msks996

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Ben bilmiyordum yeniden başlatınca jailbreakın devre dışı kalacağını. Yeniden yapacağım ama çok uğraştırıyor. Hadi diyince yapmıyorki. Bunun bi püf noktası var mı? Forumda okuduklarımı yapıyorum. Uçak modu , siriyi kapatma , iphonemu bul kapatma falan yinede canı ne zaman isterse o zaman yapıyor jailbreakı.

Tips
Tips
Üst Alt