Neler yeni

Çözüldü Cydia dan Filza Yükleme Hakkında

makinist76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum.hemen konuya girmek istiyorum.faysom.com reposundan sl3in adlı temayı telefona kurdum hatta 2 kere kurdum dalgınlıkla tema anemone den aktif yaptığım anda telefonda hiç bir ayara giriş yapamaz durumdaydım.hemen jb devre dışı bırakmak için cihazı kapattım ve tekrar jb yaptım fakat devamlı safe moda atıyordu.şimdi burda en önemli konu filza dosya yöneticisini asla cydiadan kurmayın çünkü bu tür durumla karşılaştığınızda cydia çalışmazsa silmeniz gereken dosya kalıntılarına ulaşamazsınız.bende tweakuptude den filza kurulu olduğu için her şartta kullanabiliyorum.ara sıra reset atıyor fakat sıkıntı olmuyor.öncelikle filza içinden hatalı dosyaları aratmadan önce ayarlardan çöptenekesini kullanma seçeneğini aktif edin çünkü dosyaları sil dediğinizde dosyaları silmek yerine kopyasını oluşturuyor.ben öncelikle ilk iş olarak tweakinjeckt klasöründen prefencess dylib ve p.list dosyalarını sildim.daha sonra tekrar jb yaptım böylece safe moddan kurtuldum daha sonra anemone dahil tüm temaları sildim.fakat ayarlar bölümünde tweaklar kayboldu.cydiadan prefencesloader sürüm 2.2.4 alpha1 tweakını kurdum ayarlardan tweaklar görünür hale geldi.icleaner ile temizlik yapıp tekrar anemoneyi kurdum ve hiç bir problem olmadan kullanmaya başladım.Tekrar söylemek istiyorum dosya yöneticisi programını kesinlikle cydiadan değil sertifika yükleyerek kullanın umarım faydalı olur.bu çözüm sadece anemone ile oluşan sıkıntılarda değil tüm hatalı tweaklarda oluşan sorunları çözebilirsiniz.Umaraım faydalı olur.birde sürüm iOS 11.0 sl3in sakın kurmasın iOS 11 kullananlar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Electradan aşağıdaki tweak anahtarını kapatırsanız jailbreak olunca respring atmaz ve filza çalışır. Dilerseniz extender kurup filza jailed’i sürekli imzalı tutabilirsiniz.

makinist76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
zaten sürekli imzalı extender kurulu ama cihazı kapatım açtığında cydiadan yüklü olduğu için çalışmıyor o yüzden filzayı safariden yüklemek daha doğru

Son düzenleme:

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Electradan aşağıdaki tweak anahtarını kapatırsanız jailbreak olunca respring atmaz ve filza çalışır. Dilerseniz extender kurup filza jailed’i sürekli imzalı tutabilirsiniz.
Otomatik mi imzalıyor nasıl extennder kurduktan sonra bir işlem yapıyormuyuz

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Otomatik mi imzalıyor nasıl extennder kurduktan sonra bir işlem yapıyormuyuz
iOS 11 için otomatik imzalamada sıkıntı var bildiğim kadarıyla. Elle imzalayabiliyorsunuz.

makinist76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
electrada sıkıntı yok imza konusunda filza sıkıntılı

Proreiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ReSign’i seçerek imzalayabilirsiniz

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
ReSign’i seçerek imzalayabilirsiniz
Tmm saol kardeş
Mesaj düzenlendi:

Adblocker çalışıyormu beyler reklam engeleme yada benzer tweak varmı ???

Son düzenleme:

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Host dosyasını değiştirmiştik o işe yarıyor en azından Safari’de

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
iOS 11 de çalışıyormu iOS 7 yazıyor

C

clkgkmn

Guest
@Berat
calisiyor

Bu site gunceldir calisan tweakleri repo adresleri vs gosterir

Turanxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kurulu tweakları nasıl bulabiliriz filzada
Mesaj düzenlendi:

Dpg 100 hatası veriyor kurulu tweaklar ne kaldırılıyor nede yenisi kuruluyor cydia yı sıfırlayacak bir uygulama falan yahu arkadaş bu nasıl iş 2 yıl aradan sonra jb ye kavuştuk 10 dakka bile kullanmadan çöktü

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kurulu tweakları nasıl bulabiliriz filzada
Mesaj düzenlendi:

Dpg 100 hatası veriyor kurulu tweaklar ne kaldırılıyor nede yenisi kuruluyor cydia yı sıfırlayacak bir uygulama falan yahu arkadaş bu nasıl iş 2 yıl aradan sonra jb ye kavuştuk 10 dakka bile kullanmadan çöktü
/Library/MobileSubstrate/DynamicLibrary kısmında tweaklerin dosyaları bulunur. Dahası başka yerlere dağılmış şekilde.

Turanxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
F5565A85-894A-4FFF-BB82-42F7C0B151A1.png
Mesaj düzenlendi:

/Library/MobileSubstrate/DynamicLibrary kısmında tweaklerin dosyaları bulunur. Dahası başka yerlere dağılmış şekilde.
Cydiada indirdiğim filza klasör isimleri ifileye göre farklı yinede bulamadım yanlış birşeyde silmeyelim diye

Turanxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Coolstar jb yi 11.4. Betalarına jb yaptığını duyurmuştu bunun için ipa linklerini nerede bula biliriz ipswm de direk final sürüm lerimi görüyoruz cihazım ip 7 plus yardımcı olursanuz memnun olurum

Vterlemez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
zaten sürekli imzalı extender kurulu ama cihazı kapatım açtığında cydiadan yüklü olduğu için çalışmıyor o yüzden filzayı safariden yüklemek daha doğru
Safariden filzayı nasıl yükleyebilirim?

spaceship.x

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
Konuyu hortlatacağım ama ben cydiadan filzayı kurarken bu hatayla karşı karşıya kalıyorum yardım eder misiniz ?

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt