Neler yeni

Çözüldü Cydia cloud not open file hatası

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
1,5-2 hafta boyunca cihazı jb li tutmadım bugün jb yapayım dedim yaptım fakat cydia ya giriyorum Could not open file /var/lib/dpkg/status - open (2: No such file or directory). Diye bir hata alıyorum cydia için 4-5 tane yayınlanmış güncelleme vardı bu sorundan dolayı güncelleyemiyorum.Sorunun çözümü nedir:/D3BEE488-27CC-410F-A251-9AAF69A8688E.png

Son düzenleme:

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

Bunu indir /var/lib/dpkg/ bölümüne at status dosyası dpkg klasöründe olacak.

genc_pasa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
hocam daha detaylı anlabilir misiniz biraz acemiyim de aynı hatayı bende alıyorum dediğiniz dosyayı indirdim fakat nasıl kullanıcam

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam daha detaylı anlabilir misiniz biraz acemiyim de aynı hatayı bende alıyorum dediğiniz dosyayı indirdim fakat nasıl kullanıcam
filza da /var/lib/dkpg bölümüne at indirdiğin status dosyasını

Burak001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bu status dosyasını telefona indiremiyorum

mstftrl54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ben bunu bir türlü yapamadım ve artık kafayı yemek üzereyim bi yardımcı olun allah rızası için tam açıklayıcı birşey yaparmısınız foto ile gerekirse

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ben bunu bir türlü yapamadım ve artık kafayı yemek üzereyim bi yardımcı olun allah rızası için tam açıklayıcı birşey yaparmısınız foto ile gerekirse
burdaki dosyayı indirin cihazınızda filza ile veya bilgisayardan dosya yöneticisi ile var/lib/dpkg/ içerisindeki status dosyası ile değiştirin ve respring yapın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Efsane24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
Hocam peki iOS 9..3.5 için aynı sorun mevcut nasıl olacak filza yükleme şansım da yok

ademaka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ayni sorunu suan bende yasiyorum. 11.4.1 versiyon yuklu PC den telefonun dosyalarina ulasmayi denedim. İTOOL doye bir program ile acmaya calistim fakat olmadi. 3tool programiyla da beceremedim. FİLZAYİ ipa olarak yuklemeyi denedim fakat surum desteklemediginden kuramadim. Telefonu guncellemel istemiyorum. Bana bu konuda. Yardimci olursaniz sevinirim
Mesaj düzenlendi:

1,5-2 hafta boyunca cihazı jb li tutmadım bugün jb yapayım dedim yaptım fakat cydia ya giriyorum Could not open file /var/lib/dpkg/status - open (2: No such file or directory). Diye bir hata alıyorum cydia için 4-5 tane yayınlanmış güncelleme vardı bu sorundan dolayı güncelleyemiyorum.Sorunun çözümü nedir:/Ekli dosyayı görüntüle 5890
Ayni sorunu ben yasiyorum. Çozebildin mi

Son düzenleme:

Atilgan1412

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İos 14 jailbreak nasıl indirebilirim yardımcı olabilecek varmı ?

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
burdaki dosyayı indirin cihazınızda filza ile veya bilgisayardan dosya yöneticisi ile var/lib/dpkg/ içerisindeki status dosyası ile değiştirin ve respring yapın
Cihazım 4s 9.3.5 os söylediğiniz yol yok 😃

aknRaiden

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
9.3.6 3uTools ta bahsettiğiniz klasörler yok status u atacağım ?

Tips
Tips
Üst Alt