Neler yeni

Cydia çalışmıyor!

GhostPlayeTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sevgili forum kullanıcıları;
Ben iPhone 5s iOS 12.4.8 kullanıyorum ve geçtiğimiz günlerde unc0ver ile jail yaptım gayet rahat bir şekilde çalışıyordu cydia daha sonra telefonumun şarjı bitti ve kapandı bende şarja takıp tekrar açtım fakat cydiadan yaptığım repolar çalışmıyordu cydiaya girdiğimde hemen açılmadan geri atmaya başladı bende unc0verla re jail yapmak istedim fakat unc0verda hiç jail yokmuş gibi jailbreak yazıyordu tıkladığımda da hata verip atıyordu bende cydia silinsin diye telefona format attım fakat hala duruyor ne yapmam gerek?
Mesaj düzenlendi:

Cihaz
iPhone 5s
Sürüm
12.4.8

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
uncover ile restore rootfs açıp jb yapın cydia ve jb kalkar(ilk yaptıgınızda ekrana uyarı gelir tel yeniden başlar, tekrar rootfs açıp yine yapın temiz olsun). Bir de telefonu oyle sıfırlamak hatadır jb varken oyle bir şey yapmanız önerilmez

GhostPlayeTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
uncover ile restore rootfs açıp jb yapın cydia ve jb kalkar(ilk yaptıgınızda ekrana uyarı gelir tel yeniden başlar, tekrar rootfs açıp yine yapın temiz olsun). Bir de telefonu oyle sıfırlamak hatadır jb varken oyle bir şey yapmanız önerilmez
Böyle bir hata alıp uygulamadan attı

Ekli dosyalar

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Böyle bir hata alıp uygulamadan attı
telefonu yeniden başlatın bi süre bekleyip ucak moduna alıp teli ondan sonra uncover a girip yeniden yapmayı deneyin. Hiç olmazsa Odyssey aracını yükleyip onunla restore rootfs yapabilirsin

GhostPlayeTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
telefonu yeniden başlatın bi süre bekleyip ucak moduna alıp teli ondan sonra uncover a girip yeniden yapmayı deneyin. Hiç olmazsa Odyssey aracını yükleyip onunla restore rootfs yapabilirsin
Öncelikle yardımın için teşekkürler uçak moduna alıp dediğini yaptım fakat aynı sonuç
Ben acemi bir tweak kullanıcısıyım Odyssey nedir acaba nasıl kullanılıyor açıklarsan sevinirim

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Öncelikle yardımın için teşekkürler uçak moduna alıp dediğini yaptım fakat aynı sonuç
Ben acemi bir tweak kullanıcısıyım Odyssey nedir acaba nasıl kullanılıyor açıklarsan sevinirim
Jb aracı uncover gibi. Aynı uncover nasıl kurduysan onu da oyle kuruyorsun

YagciOnur2003

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
Bak şunu yap. Telefonu restore moduna alıp İTunes ile yazılım at. Cydia bazen kalıntı bırakıyor telefonda ben de yaşadım İTunes ile restore atınca düzeldi ama verilerini kaybetmek istemiyorsan çözüm yolu yok çünkü bilgisayarla yapamam diyorsun

GhostPlayeTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bak şunu yap. Telefonu restore moduna alıp İTunes ile yazılım at. Cydia bazen kalıntı bırakıyor telefonda ben de yaşadım İTunes ile restore atınca düzeldi ama verilerini kaybetmek istemiyorsan çözüm yolu yok çünkü bilgisayarla yapamam diyorsun
Öncelikle cevabınız için teşekkürler peki verilerimi kaybetmeden pc üzerinden nasıl yapabilirim ayrıntılı bir şekilde anlatırsanız sevinirim
(Olabildiğince genel konuşursanız daha anlaşılır olur)
Teşekkürler

YagciOnur2003

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
Öncelikle cevabınız için teşekkürler peki verilerimi kaybetmeden pc üzerinden nasıl yapabilirim ayrıntılı bir şekilde anlatırsanız sevinirim
(Olabildiğince genel konuşursanız daha anlaşılır olur)
Teşekkürler
Şuanki sürümün ne

YagciOnur2003

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad
İos 12.4.8 İphone 5s
Bak şimdi. İlk önce ipsw.comdam kendi cihazına uyumlu olan imzalı ios sürümünü indir. İndirdikten sonra. Cihazı restore moduna AL.sonra atunes aç ve kablo ile tak telefonu. Shift e basarak yazılımı ituned a at
Kuruluma onay ver.kendi kendine rsstıre atacak

Tips
Tips
Üst Alt