Neler yeni

Çözüldü Crack ve Hileli Online Oyun İstekleri

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Yukarıdaki linkten .deb Cydia hack dosyasını indir.
ADIM 2: Yukarıda belirtilen dosya yöneticilerini kullanarak dosyayı Telefonuna kopyala veya telefonundan direk indirdiyse bu adımı atla
ADIM 3: iFile veya Filza'yı kullanarak indirilmiş .deb dosyasını kaydettiğiniz yere göz atın ve üzerine dokunun.
ADIM 4: Dosyaya dokunduktan sonra, ekranınızdaki seçeneklerden'Kurulum' ya da 'Yükle'tuşuna basmanız gerekecektir.
ADIM 5: iFile / Filza'nın hile kurulumunu bitirmesine izin verin. Başarıyla yüklendiğinden emin olun, aksi halde aşağıdaki nota bakın.
ADIM 6: Şimdi iDevice ayarlarınızı açın ve bu hile için ayarları görünceye kadar aşağı kaydırın ve üzerine dokunun. Hack, bir Mod Menüsü ise, hile özellikleri oyun içinde değiştirilebilir.
ADIM 7: İstediğiniz özellikleri açın ve oyunu oynayın. Hack'in oyun içi açılır penceresindeki talimatları takip etmeniz gerekebilir.

arasll

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

ADIM 2: Yukarıda belirtilen dosya yöneticilerini kullanarak dosyayı Telefonuna kopyala veya telefonundan direk indirdiyse bu adımı atla
ADIM 3: iFile veya Filza'yı kullanarak indirilmiş .deb dosyasını kaydettiğiniz yere göz atın ve üzerine dokunun.
ADIM 4: Dosyaya dokunduktan sonra, ekranınızdaki seçeneklerden'Kurulum' ya da 'Yükle'tuşuna basmanız gerekecektir.
ADIM 5: iFile / Filza'nın hile kurulumunu bitirmesine izin verin. Başarıyla yüklendiğinden emin olun, aksi halde aşağıdaki nota bakın.
ADIM 6: Şimdi iDevice ayarlarınızı açın ve bu hile için ayarları görünceye kadar aşağı kaydırın ve üzerine dokunun. Hack, bir Mod Menüsü ise, hile özellikleri oyun içinde değiştirilebilir.
ADIM 7: İstediğiniz özellikleri açın ve oyunu oynayın. Hack'in oyun içi açılır penceresindeki talimatları takip etmeniz gerekebilir.
Bu sitede indirme yapamadım bitürllü farklı bir yere yükleme şansınız varmıdır size zahmet

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
dur ben bir deneyeceğim indirirsem upload eder atarım sana
Mesaj düzenlendi:

buradan deneyebilir misin.
2.3 gb diyor doğru mudur ? Oyun apple storeda 1.3 gb.football manager touch yazıyor farklı oyun sanırım football manager mobile 2018 olanı var mı hocam varsa çok makbule geçer :)
Mesaj düzenlendi:

@omeraks1 ayrıca hocam kontrol ettim touch olan yalnızca iPad’de oynanıyormuş:) Varsa mobile 2018 linkini atarsan çok iyi olur

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

arasll

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

İndirmek için siteye üye olamadım mail gelmiyor varmı bir fikrin

arasll

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Dünden beri verdiğin siteden dosyayı indirmeye çalışıyorum beceremedim kayıt yapıyorum mail gelmiyor senden ricam indirdiğin ipa dosyasını indirebileceğim bir siteye yüklermisin ?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dünden beri verdiğin siteden dosyayı indirmeye çalışıyorum beceremedim kayıt yapıyorum mail gelmiyor senden ricam indirdiğin ipa dosyasını indirebileceğim bir siteye yüklermisin ?
60C67FA1-CFB4-4D32-B580-4C088AD6F1BE.pngSiteye üye olmana birşey olmana gerek yok ‘download now’. Yazan yere tıklayıp indireceksiniz

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Fm 2018 ipasını indirdim filza ile kur dedim baya bekledim ama başarısız oldu.İpayı çıkar dedim dosya olarak çıkardı çıkarılan dosyayı filzada nereye atarsam çalışır? Ya da Ne yapmak gerekli ?

SonNokta666

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eğer istediğiniz bir oyun varsa crackli haber verin güncel çalışan sürümlerde deneyerek atabilirim

jailbreaksiz cihazlar için deneyebilirim jailbreakli olmadığından cihazım :(

jb yok malesef ama nasıl oluyorsa yapıyolar birtürlü kaynak bulamadım
ace fishing ve fruit ninja

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mobile Legends olsa iyi olurdu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maanlicht

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Basketball Stars için var mı bir hack yöntemi acaba?

Uguraslan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Eğer istediğiniz bir oyun varsa crackli haber verin güncel çalışan sürümlerde deneyerek atabilirim

jailbreaksiz cihazlar için deneyebilirim jailbreakli olmadığından cihazım :(
Azar video chat olurmu ?

efexor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Empires & puzzles hile varmı acaba

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İnstagram takipçi hilesi varmı

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sevgili arkadaşlar TOON BLAST için bir şeyler varmı acaba sınırsız can altın vb gibi .bulabilirseniz minnettar olurum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
PUBG 0.12.5 sürüm için hile var mı ?

thebest73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Shadow fight 2 için hile.. özellikle değerli taş(gem de deniyor heralde)..

Atescan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba Guns Of Boom hilesi verir misiniz? Önceki linkler boşalmış bu oyunla ilgili.

Tips
Tips
Üst Alt