Neler yeni

Çözüldü Turkcell sürpriz nokta fakeGps sorunu

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba forumda baya baktım FakeGps konusuna da baktım fakat bu sorunu yaşayan göremedim. Fakegps ve Locationfaker tweakleri ile bip uygulamasında sürpriz noktadan sadece 1 kere hediye alabildim. Şuan bu hatayı veriyor : “Üzgünüm, konumunun belirlenmesi sırasında bir sorun yaşandı .Lütfen daha sonra tekrar deneyebilir misin?” Nasıl çözebilirim bilgisi olan varmı ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
merhaba forumda baya baktım FakeGps konusuna da baktım fakat bu sorunu yaşayan göremedim. Fakegps ve Locationfaker tweakleri ile bip uygulamasında sürpriz noktadan sadece 1 kere hediye alabildim. Şuan bu hatayı veriyor : “Üzgünüm, konumunun belirlenmesi sırasında bir sorun yaşandı .Lütfen daha sonra tekrar deneyebilir misin?” Nasıl çözebilirim bilgisi olan varmı ?
Cihaza her yaptıgında resping atıp tekrar dener misin ?

D

dreguleryuz

Guest
Ben hiç alamadım. Hep aynı mesajı gönderip duruyor. Yapan var mı ya? Şaşırdım. Yol gösterin ne olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

feuer54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
GPS faker ile aldım ben fakat aylık 2 hakka düşürmüş turkcell

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
GPSCheat tweak ini kullanın >> GPSCheat // iOS 11

Ayarları aşağıda belirttiğim şekilde yapın:

1 - Enabled açık olacak
2 - Location Source >> Global
3 - Global Location Custom >> buradan istediğini konumu seçin ve pencerenin sağ altındaki "SAVE" butonuna basın.

Bip i açıp lokasyonlara gelin. olmak istediğiniz konuma göre 3. adımı tekrarlayın. Her save dedikten sonra konumuzu kontrol edin.

D

dreguleryuz

Guest

1 - Enabled açık olacak
3 - Global Location Custom >> buradan istediğini konumu seçin ve pencerenin sağ altındaki "SAVE" butonuna basın.

Bip i açıp lokasyonlara gelin. olmak istediğiniz konuma göre 3. adımı tekrarlayın. Her save dedikten sonra konumuzu kontrol edin.

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

1 - Enabled açık olacak

dediğiniz herşeyi yaptım konum değişiyor ama hala aynı hata :(

Ekli dosyalar

D

dreguleryuz

Guest
Evet bende de olmadı

D

dreguleryuz

Guest

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Rastgele konum seç kısmına girip temizle dermisiniz? @dreguleryuz

ayrıca uygulamaya özel konum kısmında da temizle diyin

D

dreguleryuz

Guest
Evet yaptım dediğinizi. Şimdi tekrar mı deneyeyim.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet.. sadece rastgele dünyasal konum kısmını kullanın

D

dreguleryuz

Guest
Yok durum yine aynı. Ben pes ettim.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bip uygulamasına konum için izin verdiniz değil mi? normalde bu ayarlarla olması lazım..

kendim yaptım ordan biliyorum :D

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beyler ben yaptım günde 3 nokta topluyorum. Bir ara 1 hafta falan harita gelmedi ama sonra tekrar geldi. Adminin dediği gibi hapın GPSCheat.

D

dreguleryuz

Guest
Normal konum servislerinden bip için konum servisi açık.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben kendi cihazımdan arkadaşım için yapmıştım eğer konumun belirlenemiyor dediyse iş orda bitiyor abartmamak gerek 2 tane alıp hadi bugünlük eyvallah demek gerekiyor :)
Ek olarak Turkcell bir gsm şirketi ve sizin telefondan konumunuzu görebilir en banko olabilecek yöntem şöyle olabilir;
Uçak moduna alıp wifiden işlemleri yapmak daha doğru olabilir.
Bip uygulamasını kurduğunuzda konum izni vermeyin ve bi arkadaşınızdan nerede sürpriz nokta olduğunu öğrenin fakegps ile o konuma ayarladıktan sonra konum iznini verirken sadece uygulamayı kullanırken yapın.Artık uygulamayı açabiliriz.
Otomatik olarak sürpriz noktanın üzerinde olacağınızdan hediyeyi alın.En yakın diğer lokasyona tahmini kaç dakika sonra gidilebileceğine bakın.Yarım saat diyorsa yarım saat sonra tekrar bip i açmadan konumu oraya ayarlayıp sonra bip i açalım.
İkinci sürpriz noktayıda alıp Turkcell e teşekkürlerinizi sunup uygulamayı kapatın.
Ben tam olarak iç yüzünü bilmiyorum o yüzden uçak modu dedim ama konum belirlemek kolay bir işlem olduğu için böyle söyledim mesela ben İstanbulda arada gezmek için Fatih ilçesine gittiğimde bana hoşgeldiniz mesajı geliyor demek ki konum belirlemek o kadar zor değil ve geliştiriciler uygulamayla entegrelemiş olabilirler.
Bip hesabızınızı silmek veya uygulamayı silmek hiçbir işe yaramıyor ben bayağı denemiştim haberiniz olsun :)
Bu gidişle bende Turkcell e geçeceğim bu ne ya

gnscn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam olay çözüldü sanırım. şöyle bir sonuca vardım . başka bir telefon ile de denedim büyük ihtimal anladım sorunu. Birkaç km çevrenizde 2-3 km civarı olanlar sorunsuz veriyor konum değiştirdiğinizde . aynı olay androidde de denedim oldu. uzak bir konum seçtiğimde hata veriyor. birkaç üst sokağımdaki sürpriz nokta ise sıkıntısız bir şekilde hediyemi verdi her iki telefondada . fakat uzak bir konumu seçtiğimde iki telefonda da konum hatasını verdi.

Son düzenleme:

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam olay çözüldü sanırım. şöyle bir sonuca vardım . başka bir telefon ile de denedim büyük ihtimal anladım sorunu. Birkaç km çevrenizde 2-3 km civarı olanlar sorunsuz veriyor konum değiştirdiğinizde . aynı olay androidde de denedim oldu. uzak bir konum seçtiğimde hata veriyor. birkaç üst sokağımdaki sürpriz nokta ise sıkıntısız bir şekilde hediyemi verdi her iki telefondada . fakat uzak bir konumu seçtiğimde iki telefonda da konum hatasını verdi.
dedigniz gibi sorun olmuyor

muraTopal.10 iPhone'undan gönderildi!!!

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
dostum androidde nasil yapiliyor anlatabilir misin, bi arkadas soruyorda

muraTopal.10 iPhone'undan gönderildi!!!

aykuzey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Her şeyi yapmama rağmen,sürpriz noktaların çok yakın olmasına rağmen konum belirlenemedi hatası alıyorum,aslında fliza ile bip.app dosyasının içindeki location ile ilgili dosyalarla oynanabilir ama benim bilgisayarım yanımda olmadığı için yapamıyorum.Anlayan, yapabilecek arkadaşlar olursa ve burada paylaşırsa çok sevinirim

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
2 gün önce falan evden gpschat tweakı ile evden uzakta olan 2 adet hediyeyi aldım

3. Hediye Başka bir ilçede idi tweak ile 3. Hediyenin konumuna ayarladım. BU sefer üzgünüzi konum belirlenemedi diye hata aldım

Bugün Evden Çıktım Bİr iş sebebi ile 3. HEdiye ile alakası olmayan bir bölgede iken gpschat tweakı ile 3. HEdiyenin olduğu konumda gösterdim konumumu

SOnuç Başarılı idi
Hediyeleri vermesinin baz istasyonları ile bir ilişkisi olduğunu düşünüyorum eğer evden baz istasyonunu seçme şansım olsaydı bunu anlardım

NEyse 5 günde 7gb int 250 dk fena değil

Ayrıca Arkadaşlar foruma yazı yazmak işkence haline gelmiş çok yavaş yazılıyor hatalar oluyor sürekli ufaktan kasma var bende

Tips
Tips
Üst Alt