Neler yeni

Connected2 Anlık hilesi

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba arkadaşlar connected2 için anlık hilesi yapabileceğim bir program vs varmıdır

Cihaz
İphone SE
Sürüm
13.4

Yusaaktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şuan bir program yok ama Filza file Manager ile bir yöntemi var Anlık ses fotoğraf ve video

ahmet1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şuan bir program yok ama Filza file Manager ile bir yöntemi var Anlık ses fotoğraf ve video
Hocam merhabalar filzadan fotonun ismini değiştirerek anlık atabiliyorum en son sürümü güncelledim c2 nin şimdi atamaz oldum sendede aynı sorun varmı ?

Yusaaktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam merhabalar filzadan fotonun ismini değiştirerek anlık atabiliyorum en son sürümü güncelledim c2 nin şimdi atamaz oldum sendede aynı sorun varmı ?
Bende sorun yoktu ama AppStore++ ile downgrade yapabilirsin

ahmet1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Nasıl oluyor hocam yardımcı olurmusun rica etsem
Hocam yutupta bi eleman açıklamış telefonunda filza varsa felan yapabilirsin

en son çıkan sürümde olmuyor ben güncellemiştim olmamaya başlamıştı alt sürümü indirdim appstore++ ile yaparsın kolay gözüküyor
Mesaj düzenlendi:

Nasıl oluyor hocam yardımcı olurmusun rica etsem
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hocam yutupta bi eleman açıklamış telefonunda filza varsa felan yapabilirsin

en son çıkan sürümde olmuyor ben güncellemiştim olmamaya başlamıştı alt sürümü indirdim appstore++ ile yaparsın kolay gözüküyor
Mesaj düzenlendi:

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Hangi sürümde oluyor tam olarak veya en son sürümden bir öncekini yüklesem çalışırmı sence

ahmet1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hangi sürümde oluyor tam olarak veya en son sürümden bir öncekini yüklesem çalışırmı sence
1.287 de oluyor şuan aktif kullanıyorum 88 ise seninkini düşür olmazsa bende olmadı 88 güncellenen yani sürümü düşürdüm tekrar aktif oldu

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
1.287 de oluyor şuan aktif kullanıyorum 88 ise seninkini düşür olmazsa bende olmadı 88 güncellenen yani sürümü düşürdüm tekrar aktif oldu
Tamam hocam deneyip haber veririm çok teşekkür ederim yardımın için

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
filza ile anlık ses nasıl yapılıyor youtube dediginiz elemanın link atarmısınız veya açıklarmısınız

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şansa bak ya 2 yıldır anlık hilesi bekliyorum 1 ay önce bulmuş eleman şimdi ben gördüm sürüm düşüRsemde olmuyor artık galeri gidiyor

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar bu şekilde hala anlık ata bilen varmı bende çalışmıyor şuan, Eğer kullana bilen varsa hangi sürümde olduğunu söylerse sevinirim

K10NY4LI

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam şuan 1.287 sürümü de fixlendi galeri olarak gidiyor yine var mı çalışan sürümü ?

Tips
Tips
Üst Alt