Neler yeni

COD MOBILE(İstek/Yardım)

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Biliyorsunuz Call of Duty Mobile çıktı ama Fortnite tarzı hata alıyorum cihazım iPhone 5S(PUBGM’de düşük ayar ve çeşitli modifikasyonlar ile ısınmadığında kasmıyor). Cihazınız minimum sistem gereksinimlerini karşılayamıyor diyor. Arkadaşımın telefonu PUBGM de benden çok kasıyor(android) ama COD MOBILE’da sıfır kasma gibi birşey. Bence böyle birşey yoksa bile yapılabilir varsa hani deb dosyası filan var mı bu uyarı mesajını kaldırıp oyuna girebileceğimiz?

TELEFONUM: iPhone 5S
iOS 12.4(unc0ver jailbreaked)
Mesaj düzenlendi:

14545

Resim alıntıdır ama benim cihazımda da aynı bu şekilde uyarı veriyor.

impaxbro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yok hocam hic sanmıyorum bunu gececek bir tweak oldugunu düşük ayarlarda oynayın bile demiyor direkt karsılamıyor diyor, bir tweak vardı telefonu daha üst model gibi gösteriyordu mesela 6'yı 8 göstermeye yarıyordu adını hatırlayamadım bilen varsa yazsın ancak işe yarayacağından emin değilim

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mutlaka vardır Hocam sonuçta yazılımsal birşey illaki bir çözümü olur yazımı okusuysan arkadaşımın telefonu pubgm de öyle böyle kasmıyor ama cod mobile da akıcı oynatıyor ve bu telefon Samsung un eski modellerinden
Mesaj düzenlendi:

O söylediğiniz tweakı öğrenip sonucunu paylaşırım Hocam

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bahsettiğin gibi bi tweak varsa adını bulduğunda banada yazarmısın kardeşim. Böyle bi tweak çok işime yarar
yok hocam hic sanmıyorum bunu gececek bir tweak oldugunu düşük ayarlarda oynayın bile demiyor direkt karsılamıyor diyor, bir tweak vardı telefonu daha üst model gibi gösteriyordu mesela 6'yı 8 göstermeye yarıyordu adını hatırlayamadım bilen varsa yazsın ancak işe yarayacağından emin değilim

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Telefon modelini seçtiğin uygulama başka bi model olarak göstermek için tweak var. Ben kullanıyorum.
Repo : BigBoss
Tweak : Anywhere

Girdiğin zaman alt menüden 2. Yi seçeceksin.
Daha sonra alt tarafta iphone seçeceksin.
Girdiğin zaman iphone modelleri çıkar.
Oradan hangi modeli göstermek istiyorsan onu seçeceksin.
Sonra sağ üst köşedeki butona basıp hangi uygulamayı yapmak istediğini seçeceksin.
Küçük bi pop up penceri açılıp tamamlanınca uggulamayı kapatabilirsin.
Benim de cihazım 5s. İnstagramı ip 8 gibi gösterdim odak modu kullanıyorum

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Evet işe yaradı giril yaptım fakat girmez olaydım niye desteklemiyor dediklerini anladım :) alçak 60 fps işen oynadım çok ısındığı için 30 fpsye çektim iCleaner Pro ile tweakleri kapattım kasmıyor ama drop giriyor oyuna denemek istiyorsanız deneyin ama sağlıklı bir oynanış için en az 6s şart

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Ram yetersiz geliyor kardeşim.
Ben mobile legends oynuyordum, pat diye oyun kapanıyordu.
Last day on earth da daha fazla oyun kapanması oluyor.
2 gb ram şart

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sözümü geri alıyorum akıcı bir deneyin sunuyor 11 Pro Max’ı seçtiğim içinmiş o kasma ver droplar. iPhone 6-7/7Plus çok akıcı oluyor. Deneyin bence birşey kaybetmezsiniz. Fortnite’da da açılıyor belirtiyim.

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefon modelini seçtiğin uygulama başka bi model olarak göstermek için tweak var. Ben kullanıyorum.
Repo : BigBoss
Tweak : Anywhere

Girdiğin zaman alt menüden 2. Yi seçeceksin.
Daha sonra alt tarafta iphone seçeceksin.
Girdiğin zaman iphone modelleri çıkar.
Oradan hangi modeli göstermek istiyorsan onu seçeceksin.
Sonra sağ üst köşedeki butona basıp hangi uygulamayı yapmak istediğini seçeceksin.
Küçük bi pop up penceri açılıp tamamlanınca uggulamayı kapatabilirsin.
Benim de cihazım 5s. İnstagramı ip 8 gibi gösterdim odak modu kullanıyorum
Hocam tweakin linkini atabiliyorsanız atar mısıbız repoda bulamadımda

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Dediğiniz yöntemle oyuna girdim ilk girişte 3 oyun bile attım. Telefonumu SE olarak göstermiştim (5s kullanıyorum) şimdi telefonu kapatsam da icleaner ile temizlesemde ram de boşaltsam 1 oyun atıyorum ekran öylece sabit kalıyor telefonu kapatıp açık tekrar jailbreak yapmak zorunda kalıyorum. SE den dolayıdır dedim 6s yaptım 7 yaptım yinede aynı sorunla karşılaştım. Oyundayken ısınma takılma olmuyor.

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Dediğiniz yöntemle oyuna girdim ilk girişte 3 oyun bile attım. Telefonumu SE olarak göstermiştim (5s kullanıyorum) şimdi telefonu kapatsam da icleaner ile temizlesemde ram de boşaltsam 1 oyun atıyorum ekran öylece sabit kalıyor telefonu kapatıp açık tekrar jailbreak yapmak zorunda kalıyorum. SE den dolayıdır dedim 6s yaptım 7 yaptım yinede aynı sorunla karşılaştım. Oyundayken ısınma takılma olmuyor.
Hocam tam olarak bilmiyorum. Ben de bu yöntemle mobile legends oynuyordum ( cihazım 5s ). Bazı geçişler sırasında ana ekrana dönüyordu ve tekrar oyuna girmek zorunda kalıyordum. Kısıtlanan özellikleri kullanmanı sağlıyor fakat sanırım telefon donanımsal olarak kaldıramıyor, ramdan dolayı
Mesaj düzenlendi:

Hocam tam olarak bilmiyorum. Ben de bu yöntemle mobile legends oynuyordum ( cihazım 5s ). Bazı geçişler sırasında ana ekrana dönüyordu ve tekrar oyuna girmek zorunda kalıyordum. Kısıtlanan özellikleri kullanmanı sağlıyor fakat sanırım telefon donanımsal olarak kaldıramıyor, ramdan dolayı
Mesaj düzenlendi:

Hocam uygulamadan atıyo nasıl girebilirim
hocam jailbreak aktif mi diye bi unc0ver dan kontrol edebilirmisin? Bende bi sorun yok

Tips
Tips
Üst Alt