Neler yeni

Cihaz modeli değiştirme

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazım İp6 ama ben bunu 6s olarak göstermek istiyorum sisteme bunu yapmak mümkün mü?

Yapma Sebepim : Fortnite adlı oyunu açmak

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
fortnite sistem gereksinimleri minimum iphone 6s destekliyor o yüzden asla açamazsınız

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bigboss reposunda anywhere adlı tweaki deneyebilirsiniz.
Tweak uygulama olarak yükleniyor.
Açtığınızda, alttan ikinci sekmeyi seçip, biraz aşağıdan iphone yazan satırı seçtikten sonra ; göstereceğiniz iphone modelini seçebilirsini. Modeli seçtikten sonra hangi uygulamayı seçtiğiniz iphone modelinde olarak görmek istiyorsanız o uygulamayı bulup seçin ve yanında bir tik olduğunda, sağ üst taraftan kaydedin.
Respring attıktan sonra fortnite girmeyi deneyin.

Not : mobile legends da iphone 5s i iphone x gibi gösterdim, ve performans konusunda ciddi bi artış yaşadım.

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bigboss reposunda anywhere adlı tweaki deneyebilirsiniz.
Tweak uygulama olarak yükleniyor.
Açtığınızda, alttan ikinci sekmeyi seçip, biraz aşağıdan iphone yazan satırı seçtikten sonra ; göstereceğiniz iphone modelini seçebilirsini. Modeli seçtikten sonra hangi uygulamayı seçtiğiniz iphone modelinde olarak görmek istiyorsanız o uygulamayı bulup seçin ve yanında bir tik olduğunda, sağ üst taraftan kaydedin.
Respring attıktan sonra fortnite girmeyi deneyin.

Not : mobile legends da iphone 5s i iphone x gibi gösterdim, ve performans konusunda ciddi bi artış yaşadım.
Yaramadı ama teşekkürler yinede

Tips
Tips
Üst Alt