Neler yeni

Chimera Jailbreak ~ iOS 12.0 - 12.5.1

gurkanse

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
bu jb ubtethered mi? ipad air 3 e kurulabilir mi? ona gore air 3 ya da pro 2 alicam tablet olarak bugun

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Eğer bekleyen varsa, Chimera'nın 1.2.4 sürümü ile A7 ve A8 cihazlar için de 12.1.3-12.2 desteği gelmiş: chimera.sh
Chimera ile 5s, 6 ve 6 Plus cihazlarda da artık JB yapılabilir gibi görünüyor.

theworst

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6, ios 12.2. Tuş kilidi ve siri kapalı. Telefon uçak modunda ve OTA güncellemesini sildim. Chimera versiyon 1.2.4 deniyorum ancak exploit failed hatası alıyorum. Bilinen bir çözümü var mıdır?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Açıkçası bildiğim kadarıyla farklı bir yöntemi veya çözümü yok, tekrar denemeniz gerekli olana kadar. Eğer birçok denemeye rağmen olmuyorsa bence biraz daha bekleyin, 4K cihazlar için düzeltmeler yapılacaktır her iki JB tarafında da.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 6, ios 12.2. Tuş kilidi ve siri kapalı. Telefon uçak modunda ve OTA güncellemesini sildim. Chimera versiyon 1.2.4 deniyorum ancak exploit failed hatası alıyorum. Bilinen bir çözümü var mıdır?
Chimera ayarlardan farklı exploit ile deneyin.

theworst

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Chimera ayarlardan farklı exploit ile deneyin.
Chimera ayarlarında exploit değiştirme bölümünü göremiyorum. Sadece restorerootfs, disable tweaks ve set nonce ayarı mevcut.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Chimera ayarlarında exploit değiştirme bölümünü göremiyorum. Sadece restorerootfs, disable tweaks ve set nonce ayarı mevcut.

Chimera hangi sürümünü yüklediniz.

Burakk__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
12.2 xs max jb var mı bu yöntemle

SpAC3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Testlerimiz devam ediyor, aldığınız hataları yazabilirseniz yardımcı olabiliriz.
Ancak CoolStar daha önceden repo sahiplerini uyarmıştı Sileo’ya hazır edilmesi konusunda.
İphone 5s ios12.1.4 sürümlü cihazımı chimera 1.2.4 ile jailbreakliyorum. fakat şarjım bittiyor veya donuyor res atmak zorunda kalıyorum ve tekrar açıldığında jailbreak olmadığını fark ediyorum. çok kez denesemde hata veriyor! zarzor tekrar jailbreak yapılıyor. ben her telefonu kapattığımda olucak mı bu sorun ?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Bu bir sorun değil, semi-untethered jailbreakin çalışma mantığı böyle. Telefonu yeniden başlatırsanız açıldığında telefon jailbreaksiz modda çalışır. Jailbreak'i devreye sokmak için tekrar JB uygulaması (Bu konuda Chimera) kullanılıyor. Eğer untethered jailbreak olsaydı böyle bir durum olmaz, telefon kapatılıp açılsa bile jailbreakli açılırdı.
Zar zor JB yapılması, 4K cihazlar için (5s, 6 ve 6+) kullanılan exploit'in tam olarak düzgün çalışmamasından kaynaklanıyor. Güncellemelerle bu sorun da düzeltilir.

SpAC3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu bir sorun değil, semi-untethered jailbreakin çalışma mantığı böyle. Telefonu yeniden başlatırsanız açıldığında telefon jailbreaksiz modda çalışır. Jailbreak'i devreye sokmak için tekrar JB uygulaması (Bu konuda Chimera) kullanılıyor. Eğer untethered jailbreak olsaydı böyle bir durum olmaz, telefon kapatılıp açılsa bile jailbreakli açılırdı.
Zar zor JB yapılması, 4K cihazlar için (5s, 6 ve 6+) kullanılan exploit'in tam olarak düzgün çalışmamasından kaynaklanıyor. Güncellemelerle bu sorun da düzeltilir.
Anladım Teşekkür ederim, son olarak şuan jailbreak yapıyorum ama root olmuyo veya rootta kalıyor açılmıyor telefon...

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Root olmuyor derken ne demek istediğinizi anlamadım. Eğer bir sorun yaşıyorsanız ve bahsettiğiniz sorunla ilgili forumda bir şey bulamadıysanız en iyisi bir başlık açıp yardım istemeniz. Chimera hakkında kullanmadığım için fazla bir bilgim yok maalesef.

thebest73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
chimera 1.2.4 jb aracını yükle ve jb yap.
@srdgny hocam indirdim ama ekranda simge donuk şekilde duruyor.. Üstüne tıkladığımda tepki yok chimera simgesinde..
uçak moduna alıp tekrar indirdim.. simgeye tıkladığımda ''Chimera Yüklenemiyor lütfen daha sonra yeniden deneyin'' diye bi uyarı çıktı.
İpad 6.nesil ios12.2

NOT: Hocam bana cevabınız alttaki konu başlığındaydı buraya aldım burayla ilgili diye.. bilginize.. tşk..
unc0ver ~ iOS 11.0 - 12.2 Jailbreak!

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@srdgny hocam indirdim ama ekranda simge donuk şekilde duruyor.. Üstüne tıkladığımda tepki yok chimera simgesinde..
uçak moduna alıp tekrar indirdim.. simgeye tıkladığımda ''Chimera Yüklenemiyor lütfen daha sonra yeniden deneyin'' diye bi uyarı çıktı.
İpad 6.nesil ios12.2

NOT: Hocam bana cevabınız alttaki konu başlığındaydı buraya aldım burayla ilgili diye.. bilginize.. tşk..
unc0ver ~ iOS 11.0 - 12.2 Jailbreak!
Kardeş site indirmelerin hepsi sorunlu cydia impactor ile yükleyin.

Tips
Tips
Üst Alt