Neler yeni

Chimera Jailbreak ~ iOS 12.0 - 12.5.1

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam icloud yedekleme yapıp cihazı tamamen sıfırladım. Geri yükleme yaptıktan sonra unc0ver jailbreak kuracağım. İyi olmuş mu sizce?
Biraz riskli.tweakleri ve kalıntılarını temizlemek gerek.elmada kalabilirsiniz allah korusun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam icloud yedekleme yapıp cihazı tamamen sıfırladım. Geri yükleme yaptıktan sonra unc0ver jailbreak kuracağım. İyi olmuş mu sizce?
Tamamen sıfırladım dediğiniz succession ile restore ise, doğru olanı yapmışsın. Fakat restore sonrası itunes ve icloud yedek geri yüklemesini önermem. Yeni bir cihaz olarak kurulumu tamamlayın.

berlin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
chimera 1.0.7 ile ne kadar jailbreak yaparsak yapalım sileo gelmiyor arkadaşlar. bu sorunu yaşayanlar 1.0.6 ile kurulum yapsınlar

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba cihazım xs iOS 12.1.2. Chimera ile jb yaptım. Cihazı 12.1.2 ye sıfırlamak istiyorum. Chimera içinden restorefs dedikten sonra ayarlardan cihazı sıfırlasam olur mu?

Yoksa succession mu kullanmalıyım. Ne farkı var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

viast

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba cihazım xs iOS 12.1.2. Chimera ile jb yaptım. Cihazı 12.1.2 ye sıfırlamak istiyorum. Chimera içinden restorefs dedikten sonra ayarlardan cihazı sıfırlasam olur mu?

Yoksa succession mu kullanmalıyım. Ne farkı var.

RestoreFS tıklayıp JB yaparsan JB'yi siler. Sonra cihaz ayarlarından sıfırlama yapabilirsin.

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
RestoreFS tıklayıp JB yaparsan JB'yi siler. Sonra cihaz ayarlarından sıfırlama yapabilirsin.
Yani succession kullanmak zorunda değilim. Teşekkürler

berlin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hiçbir şey yapmayıp sadece succession tweaki ile restore yapmanı öneririm. Yaparken iCloud’dan çıkış yap ve otomatik kilidi kapa

lemans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba arkadaşlar .iphone xs max 12.1.2 sürümdeyim. chimera ayarlarında voucher_swap ile yaptığımda sorun yok.ama mach_swap2 ile yaptığımda kapanıp açılıyor. a12 ile uyumlu değil diye mi yapmıyor. sadece a11 e kadar mı destekli bu exploit ?

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sürüm: 12.1.1 B3
Cihaz: 6 Plus
En güncel sorunsuz hangi JB aracını kurabilirim? Ayrıca şuan elimde bilgisayar yok.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Sürüm: 12.1.1 B3
Cihaz: 6 Plus
En güncel sorunsuz hangi JB aracını kurabilirim? Ayrıca şuan elimde bilgisayar yok.

perfect59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
XR cihaz aldım arkadaş lar bugün 12.1 yüklü geldi tweak box üzerinden Chimera yükleyerek JB yaptım ancak sileo uygulamasını açamıyorum yanlış birşey mi yapıyorum destek verebilirmisiniz teşekkür lerFDF5A798-98D5-4504-B2AF-A4386CAE6791.png

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@perfect59 ipa indirdiğin siteleri önermiyoruz.
Chimera 1.0.6 ipa dosyasını pc den impactor ile yükleyin.

perfect59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bu gün cihaz birden bire safe moda atmaya başladı son eklediğim tweakleri de kaldırdım sonuç değişmiyor.Safe modda iken de icleanerden tweakleri kapatıp denemem mümkün mü bu özellik nasıl oluyor hiç denemedim
Mesaj düzenlendi:

Sorun yapan tweaki buldum arkadaşlar
Clasic Folderi silince düzeldi

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler biri bana yardim edebelir mi benimde cihazim jealbreak olsun ya yardim edecek varsa bana ozelden yardim edebilir mi benim telefon iphone xs max yazilim 12.2
Yapamazsın. Sürümüne jb yok.

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Selam sileo yüklü iPhone XS iOS 12.1.2 de FaceTime araması başarılı olmuyor bunun sebebi olan tweaks hangisidir bilen varmı?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam sileo yüklü iPhone XS iOS 12.1.2 de FaceTime araması başarılı olmuyor bunun sebebi olan tweaks hangisidir bilen varmı?
Valla bunu bilmek zor ama bulmak kolay.eger ı cleaner varsa tüm tweakleri devre dışı bırakın.sonra tek tek devreye sokarak FaceTime ı deneyin.bu şekilde bulabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar bir haftalık sertifika süresi sona erdi cihazı kapa aç yaptıktan sonra impactor 0.9.52 ile chimera 1.0.8 yani en güncel halleriyle tekrar jailbreak yapmaya çalıştığım esnada impactor aracı kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Jb’yi Chimera ile yaparsın, impactor ile telefona yüklersin chimera’yı. Jb yaparken impactor’un kapanması ne alaka ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşım bir hafta süre geçtikten sonra cihazı kapatıp açarsan chimera jb pasifize olur. Yani chimerayı tekrar aktif etmek için bilgisayar ile impactor aracılığıyla tekrar cihaza atman gerekiyor. Her haftasonu ben bunu yapıyordum. Ama biraz önce tekrar yapmak istediğimde impactor kendiliğinden kapandıgına şahit oldum. Yani jailbreak aktifleştiremiyorum.

İmpactor da yükleme esnasında "Frameworks/libswift.Core.dylib (arm64)" yazısından sonra kitlenip kapanıyor.
Reddit de aldığın hatayı yani o yazıyı araştır bi o zaman.

Tips
Tips
Üst Alt