Neler yeni

Chimera Jailbreak ~ iOS 12.0 - 12.5.1

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@efsane6 hocam teşekkür ederim tavsiye için, şimdilik son sürüme tekrar yükselterek çözdük, inşallah tekrar etmez, ederse dediğinizi yapacağım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben yaptım sorunsuz. sadece tweak yapıcaklarım ya cıkmıyor yada paralı anlamadım source de baya bi ekledim :)

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweak yükledikden sonra ayarlara girince bu şekilde gozukmekde.. ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar merak ettim dün cihaz şarjdaydı henüz bitmemişti pili baktım sileo deaktif olmuş tekrar yükledim geldi acaba sileo sürelimi başka birşey gelmiyor aklıma

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
11763

İlk defa böyle oluyor. Tam bu ekranda impaktor kapanıyor. sertifika sıfırladım, insecure SSL işaretli fakat yükleyemiyorum...

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merak ettim dün cihaz şarjdaydı henüz bitmemişti pili baktım sileo deaktif olmuş tekrar yükledim geldi acaba sileo sürelimi başka birşey gelmiyor aklıma
Cydia aktif iken tweakların çalışması için belirli bir pil tüketimi vardır. Şarj seviyesi düştüğünde cihaz bu gereksinimi karşılayamadığı için respring yaparak jb devre dışı kalır.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Chimera'nın 7 günü dolduysa olabilir. Bende de öyle olmuştu. Yeniden telefona atıp imzaladım.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydia aktif iken tweakların çalışması için belirli bir pil tüketimi vardır. Şarj seviyesi düştüğünde cihaz bu gereksinimi karşılayamadığı için respring yaparak jb devre dışı kalır.
Yok ustam pil doluydu anlamadım gitti
Mesaj düzenlendi:

Chimera'nın 7 günü dolduysa olabilir. Bende de öyle olmuştu. Yeniden telefona atıp imzaladım.
7 günlük süresi varsa kesin o yüzden olmuştur yoksa başka izahı yok bunun

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yok ustam pil doluydu anlamadım gitti
Mesaj düzenlendi:

7 günlük süresi varsa kesin o yüzden olmuştur yoksa başka izahı yok bunun
Ben pil bitmeye yakın anladım o yüzden yazmıştım. Eğer sertifika imza süresi bittiyse jb pasif hale geçiyor bir süre sonra. Ayriyeten cihazda ram yetersiz kaldığı zamanlarda da jb pasif hale düşüyor.

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Chimera 1.0.6 Yayınlandı.

- JailBreak başarı oranı artırıldı.
- Chimera 1.0.5'te oluşan otomatik rootfs geri yüklenmesine neden olan sorun çözüldü.
– Mail gönderme sorunu giderildi.
– A12(X) cihazlar için kamera sorunu giderildi.

Peki suan Chimera 1.0.5 kullanan ve Sileo 1.0.7 tekrarmi Chimera 1.0.5 yuklememizmi gekekiyor ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Peki suan Chimera 1.0.5 kullanan ve Sileo 1.0.7 tekrarmi Chimera 1.0.5 yuklememizmi gekekiyor ?

Sorunun yoksa kullanmaya devam edebilirsin, güncellemeye gerek yok. Ama o yazılanlardaki sorunlar varsa güncellemen iyi olur.

AzimHaso

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sorunun yoksa kullanmaya devam edebilirsin, güncellemeye gerek yok. Ama o yazılanlardaki sorunlar varsa güncellemen iyi olur.
Eyvallah , bir ara kamera sorunu vardi

ldrestart terminale yazarak giderildi

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver’dan sorunsuz şekilde Chimera’ya geçiş yaptım fakat bazı repolar sileo desteklemiyor.Örn: BYA

Axis224

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Chimera kurdum jailbreak'ledim falan ama unc0ver'a geçmek Chimera'yı kaldırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz nasıl yapabilirim?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Chimera kurdum jailbreak'ledim falan ama unc0ver'a geçmek Chimera'yı kaldırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz nasıl yapabilirim?
Jb pasif iken chimerayı açın ve restore rootfs sekmesi ile restore yapıp unc0ver yükleyebilirsin (tweakların silinir)
Veya succession tweakını yükleyerek restore yapabilirsin (tüm cihaz silinir)

Axis224

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jb pasif iken chimerayı açın ve restore rootfs sekmesi ile restore yapıp unc0ver yükleyebilirsin (tweakların silinir)
Veya succession tweakını yükleyerek restore yapabilirsin (tüm cihaz silinir)
Hocam icloud yedekleme yapıp cihazı tamamen sıfırladım. Geri yükleme yaptıktan sonra unc0ver jailbreak kuracağım. İyi olmuş mu sizce?

Tips
Tips
Üst Alt