Neler yeni

Chimera Jailbreak ~ iOS 12.0 - 12.5.1

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar ip6 12.5.1 chimera jailbreak yaptım os olmadığı için telden yaptım. Already jailbreak yazıyor ama cydia yada slio yüklenmedi ekrana. Nasıl çözerim

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar ip6 12.5.1 chimera jailbreak yaptım os olmadığı için telden yaptım. Already jailbreak yazıyor ama cydia yada slio yüklenmedi ekrana. Nasıl çözerim
chimerada yaşanan genel bir sıkıntı restore edip tekrar jb yapın

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
chimeranın içinde restore rootfs var
Dostum en sonunda yükkedim hem sileo hem cydia yüklendi ama bu seferde ayarlara gelmesi gereken tweakler görünmüyor. Cephei ve preference tweakleri yükledim ama yinede gelmedi ayarlara.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar 5s 12.5.1 bilgisayarsız jailbreak yapabilme şansım var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

berkyyww

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaslar Merhabalar iphone 6 12.5.1 e chimera jailbreak yapiyorum ya exploit failed hatasi veriyor yada telefon kapanip yeniden aciliyor lutfen yardim edin

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaslar Merhabalar iphone 6 12.5.1 e chimera jailbreak yapiyorum ya exploit failed hatasi veriyor yada telefon kapanip yeniden aciliyor lutfen yardim edin
uçak moduna alın chimerayı açıp 30 sn bekleyin daha sonra jailbreake basın

berkyyww

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
uçak moduna alın chimerayı açıp 30 sn bekleyin daha sonra jailbreake basın
Ya hocam bu chimerayi nerden indirebilirim eskiden indirebiliyordum simdi ya indirilemedi diyor yada iniyo ustune tiklanmiyo

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
merhabalar. genelde o sitelerdeki ipalar eski ya da kullanılamaz halde oluyorlar. kesin cözüm icin iletişime gecebilirsiniz. dev ipa ile çözüm sağlayabiliriz.

Lordarlord

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar merhaba telefon 5s sürüm 12.5.1 chimera jb yaptım Sileo dan tweak yüklüyorum ama çalışmıyor.Sadece masaüstü iniyor.Slileo dan Cydia indirdim oradan da çoğu tweak ya error veriyor ya da çalışmıyor ne yapmalıyım lütfen söyleyin.Bilgayarsız yapılacak başka jb yapablirmiyim lütfen sorularımı cevaplayın

Tips
Tips
Üst Alt