Neler yeni

Checkrain JB Tweaklerin Bazıları Görünmüyor

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sayın yöneticilerim konu başlığında bahsettiğim gibi. Tweaklerin bazıları ayarlarda veya uygulama şeklinde ise ana menü de görünmüyor. Örneğin Mterminal tweak kurdum fakat ana menüye gelmedi. Gps tweak kurdum mesela o ayarlara geldi bunun gibi. Ayrıca AnimationBeFast tweakini ilk yüklediğimde çalıştı ama telefonu restore ettim DFU moddan temizce yükledim bu sefer yüklediğimde çalışmadı. Çözüö öneriniz var mi?

Cihaz
İPhone 7 Plus
Sürüm
13.2

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ana menüye gelmeyen tweakler için terminal ile uicache yap. O gelmiyorsa Power Selector indirip onunla uicache yap. Her tweak uyumlu olmuyor, her cihaz da çalışmayabilir. Baya karışık sürüm iOS 13. Yıllardır güncellenmeyip de çalışan tweakler 13'de çalışmaz oldu. Dikkatli davranmak lazım bu yüzden.

darbeci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sayın yöneticilerim konu başlığında bahsettiğim gibi. Tweaklerin bazıları ayarlarda veya uygulama şeklinde ise ana menü de görünmüyor. Örneğin Mterminal tweak kurdum fakat ana menüye gelmedi. Gps tweak kurdum mesela o ayarlara geldi bunun gibi. Ayrıca AnimationBeFast tweakini ilk yüklediğimde çalıştı ama telefonu restore ettim DFU moddan temizce yükledim bu sefer yüklediğimde çalışmadı. Çözüö öneriniz var mi?
hemen güncelleme yapmamak lazım bu işletim sistemini 1 sene geriden takip etmek gerekir her yeni sürümde sürekli aynı veryansınlar oluyor :)
ben halan 10.3.2 de duruyorum şu tam stabil sürümü çıksın jb nin ozaman12,4 geçicem çünkü iphone 6 en son bunu destekliyor :))

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hemen güncelleme yapmamak lazım bu işletim sistemini 1 sene geriden takip etmek gerekir her yeni sürümde sürekli aynı veryansınlar oluyor :)
ben halan 10.3.2 de duruyorum şu tam stabil sürümü çıksın jb nin ozaman12,4 geçicem çünkü iphone 6 en son bunu destekliyor :))
Doğru diyorsunuz ama mesela Şöyle durumlar var operatör güncellemesi geliyor iOS 12 de yavaş olan İnternetim iOS 13 de hızlandı. iOS 12’ye göre cihazda hızlandı. Bunlar değer şeyler kaydadeğer şeyler.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yuhhh. 1 sene de yeni sürüm çıkıyor. :D

darbeci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Yuhhh. 1 sene de yeni sürüm çıkıyor. :D
Jb anca oturuyor bak sileo ya :)
Geç olsun güç olmasın
Mesaj düzenlendi:

Doğru diyorsunuz ama mesela Şöyle durumlar var operatör güncellemesi geliyor iOS 12 de yavaş olan İnternetim iOS 13 de hızlandı. iOS 12’ye göre cihazda hızlandı. Bunlar değer şeyler kaydadeğer şeyler.
Büyük ihtmalle psikolojiktir ben halan 10 dayım hiç öyle nişey olmadı

nasty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selamlar. Birkaç kere başıma geldi. En son dün jb yapınca oldu. Bu problemi her defasında aynı şekilde çözdüm. Bigboss reposunu silince tüm tweaklar ve içerikleri görünmeye başlıyor. Sonradan bigboss u ekliyorum. İsterseniz bir deneyin. Belki sizde de işe yarayabilir.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bazı tweakler var ki cihazda yüklü ve güncel olması gerekmekte hatta bazen yeniden kurmak bile gerekebiliyor.

Cephei
RocketBootstrap
PreferenceLoader

Tips
Tips
Üst Alt