Neler yeni

Checkra1n + Unc0ver Jailbreak Aynı Anda Kullanma

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Selam Arkadaşlar

iPhone 6s - iPhone X veya tüm A9 - A11 cihazlarında *çift* Jailbreak aracını kullanabilirsiniz...

diyelim ki Checkra1n Jailbreak yaptınız ve cihazınızı yeniden başlattınız , bu durumda tekrar Checkra1n Jailbreak yapmak için PC gerekiyor...

PC erişimi olmayan bir yerde olursanız geçici veya kalıcı farketmez "Unc0ver Jailbreak" kullanabilirsiniz..

>>Yani Unc0ver kullanıcıları Checkra1n Jailbreak kullanmak isterlerse "Cydia Substrate" tekrar yüklenmesi gerekmiyor
NOT: Bu işlem sadece IOS 13.0 - IOS 13.3 sürümlerinde geçerli ve "Unc0ver 4.2.0/4.2.1 üstü olması gerekiyor...

**A9 - A11**

Gerekli Repo ve Tweak:

Repo:

Tweak:

Adım 1:
Checkra1n Jailbreak kullanıyorsanız önce cihaZı yeniden başlatmanız gerekiyor

Adım 2.
Unc0ver uygulamasını indirip direk Jailbreak aktif ediyorsunuz

Adım 3.
Cydia açıyorsunuz ve yukardaki Repo ve Tweak'i ekliyorsunuz

Adım 4.
CihaZı yeniden başlatıyorsunuz

artık tercih sizin,

Checkra1n Jailbreak veya Unc0ver Jailbreak kullanabilirsiniz...

Cydia her iki araçta yüklü olan Tweaklerle beraber çalışır...

zoruoynayan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selam Arkadaşlar

iPhone 6s - iPhone X veya tüm A9 - A11 cihazlarında *çift* Jailbreak aracını kullanabilirsiniz...

diyelim ki Checkra1n Jailbreak yaptınız ve cihazınızı yeniden başlattınız , bu durumda tekrar Checkra1n Jailbreak yapmak için PC gerekiyor...

PC erişimi olmayan bir yerde olursanız geçici veya kalıcı farketmez "Unc0ver Jailbreak" kullanabilirsiniz..

>>Yani Unc0ver kullanıcıları Checkra1n Jailbreak kullanmak isterlerse "Cydia Substrate" tekrar yüklenmesi gerekmiyor
NOT: Bu işlem sadece IOS 13.0 - IOS 13.3 sürümlerinde geçerli ve "Unc0ver 4.2.0/4.2.1 üstü olması gerekiyor...

**A9 - A11**

Gerekli Repo ve Tweak:

Repo:

Tweak:

Adım 1:
Checkra1n Jailbreak kullanıyorsanız önce cihaZı yeniden başlatmanız gerekiyor

Adım 2.
Unc0ver uygulamasını indirip direk Jailbreak aktif ediyorsunuz

Adım 3.
Cydia açıyorsunuz ve yukardaki Repo ve Tweak'i ekliyorsunuz

Adım 4.
CihaZı yeniden başlatıyorsunuz

artık tercih sizin,

Checkra1n Jailbreak veya Unc0ver Jailbreak kullanabilirsiniz...

Cydia her iki araçta yüklü olan Tweaklerle beraber çalışır...
güzel açıklama eline sağlık
Mesaj düzenlendi:

Keşke daha önceden oysaydım paylaştığını, çünkü sabaha karşı checra1n yüklü cihazımı Restart yapıp unc0ver ile aktif ettim. Sonra tekrar yaptım ve tekrar yaptım. Jailbreak aleminde yeni olduğum için dışarıda karşılabileceğim sorunlarla şimdi karşılaşmak için her türlü sıkıntıya sokmaya çalışıyorum telefonu ve çözüm üretmeye. Sanırım çok fazla restart yapıp unc0ver ile aktif ettiğim için cihaz artık checkra1n jailbreak değil unc0ver olarak kaldı. Çünkü cihazı restart yapıp unc0ver aktif edip söylediğiniz tweak kurdum yine restart attım ama cihaz açıldığında checkra1n uygulaması yoktu maalesef bende yine unc0ver ile aktif ettim yinede elinize sağlık eğer uygulamalarımı kaybetmeden unc0ver üzerine checkra1n kurabilirsem söylediğinizi mutlaka yapıcam.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@efsane

Hocam unc0ver yükledim cihaz 6s sürüm 13.3.1 ama bu ekran geliyor ne yapmam lazım yardım edebilir misin?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@ibocan___

Unc0ver Jailbreak aracı IOS 11.0 - 13.3 arası sürümleri destekler...

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@ibocan___

Unc0ver Jailbreak aracı IOS 11.0 - 13.3 arası sürümleri destekler...

Tüğh yaa azıcık daha erken geçmiş olsam 13.3 e şimdi ben de unc0ver kullanabilecektim
Umarım en yakın zamanda güncelleme gelir JB aracına...

Teşekkür ederim cevap için hocam sağolun

Swil3d

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba telefon kapandığında sürekli aynı işlemleri tekrarlamak istemediğimden checkra1n den unc0ver a geçmek istiyorum fakat unc0ver indirdiğimde unsupported yazısı alıyorum nasıl düzeltebilirim ?
IPhone 6 - 12.4.4

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba telefon kapandığında sürekli aynı işlemleri tekrarlamak istemediğimden checkra1n den unc0ver a geçmek istiyorum fakat unc0ver indirdiğimde unsupported yazısı alıyorum nasıl düzeltebilirim ?
IPhone 6 - 12.4.4
Checkra1n ile yola devam

tunaadrsn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Unc0ver nasıl yüklüyorsunuz imzalama araçları çalışmıyor. Ayrıca ipa boxtan yada benzer sitelerden pcsiz yüklenmiyor

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unc0ver nasıl yüklüyorsunuz imzalama araçları çalışmıyor. Ayrıca ipa boxtan yada benzer sitelerden pcsiz yüklenmiyor

Tips
Tips
Üst Alt