Neler yeni

checkra1n kendi kendine siliniyor

ejderhax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ios 12.5.5 yüklü iphone 6 cihazıma 0.12.4 sürüm checkrain kuruyorum ama 1 2 hafta geçtikten sonra jailbreak kendi kendine kaybolmuş ve checkrain iconu telefondan silinmiş oluyor telefon kapanmadan durduk yere kendi kendine yok olup gidiyor jailbreak, mecburen tekrar checkrain ile jb atmak zorunda kalıyorum.Bildiğim kadarıyla checkrainin imza süresi vs. yok ama bende kendi kendine silinip duruyor (tweakler vs çalışmıyor bildiğin jbsiz oluyor telefon) sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?

Cihaz
iphone 6
Sürüm
12.5.5

barzo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
ios 12.5.5 yüklü iphone 6 cihazıma 0.12.4 sürüm checkrain kuruyorum ama 1 2 hafta geçtikten sonra jailbreak kendi kendine kaybolmuş ve checkrain iconu telefondan silinmiş oluyor telefon kapanmadan durduk yere kendi kendine yok olup gidiyor jailbreak, mecburen tekrar checkrain ile jb atmak zorunda kalıyorum.Bildiğim kadarıyla checkrainin imza süresi vs. yok ama bende kendi kendine silinip duruyor (tweakler vs çalışmıyor bildiğin jbsiz oluyor telefon) sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?
Gece kapanıp açılıyordur telefon kendi kendine ondandır. Kurduğun tweakler belki restart attırıyordur.

ejderhax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Gece kapanıp açılıyordur telefon kendi kendine ondandır. Kurduğun tweakler belki restart attırıyordur.
bunu düşündüm ama dün gece telefon gözümün önünde dururken hiçbi şey olmadan telefon restart atmadan kendi kendine jailbreak kaybolmuştu ekranı açtığımda o sıra saatlerce gözümün önünde duruyordu telefon kapanıp açılsa fark ederdim

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. kendi kendine silinme olmaması lazım. uncover ile deneyip sorunsuz kullanabilirsiniz. sürümünüz uygun. iyi forumlar

Tips
Tips
Üst Alt