Neler yeni

Checkra1n Jailbreak Soru ve Sorunlarınız

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
orjinal kabloyla deneyin. eger kablo orjinalse pc arka portlarındaki usbler ile deneyin. checkra1x veya odyseyra1x ile ayrı ayrı deneyin. iyi forumlar.

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Kablo orjinal laptoptan yapıyorum işlemi ama aynı noktada takılıyor kaliyor.Her ikisin de de bu şekilde,yardımlarınız için teşekkür ediyorum şimdilik sonuc alamadım.Hayırlı forumlar herkese

skydancs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Arkadaşlar merhaba , checkrain uygulamasından start tuşuyla birlikte otomatik recovery moda geçiyor telefon olması gerektiği gibi daha sonrasında iPhone 6 model cihaz ile güç tuşu ve Home tuşuna 4 saniye basılı tutmamı ardından sadece Home tuşuna basmamı söylüyor birden fazla şekilde denememe rahmen recovery kısmı geri ekrana geliyor. Bunu usb ' yi takmadan yaptığımda siyah ekranda yani dfu moda geçiyor enteresan uygulama kaynaklımı bi problem

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar merhaba , checkrain uygulamasından start tuşuyla birlikte otomatik recovery moda geçiyor telefon olması gerektiği gibi daha sonrasında iPhone 6 model cihaz ile güç tuşu ve Home tuşuna 4 saniye basılı tutmamı ardından sadece Home tuşuna basmamı söylüyor birden fazla şekilde denememe rahmen recovery kısmı geri ekrana geliyor. Bunu usb ' yi takmadan yaptığımda siyah ekranda yani dfu moda geçiyor enteresan uygulama kaynaklımı bi problem
İos sürümü nedir bilmiyorum ancak, İşlemi manuel de yapabilirsiniz

Checkra1n de quit e basın komut ekranına checkra1n -c komutunu girin, sonrasında cihazı manuel olarak dfu mode alın. İşlem tamam

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iPhone X 14.8 jailbreak yapmak istiyorum hangi yöntemi önerirsiniz konu link dosya vs yönlendirir misiniz?

biraz araştırdım face ıd ve kilit ekranı şifresi ilgili olumsuz yazılar gördüm bilgilendirir misiniz

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
checkrain yöntemiyle yapacaksınız iyi forumlar.

ahvalieza

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar. İos 14.4 jb yapmaya çalışıyorum ama telefonu bağlayınca usb okuma hatası veriyor bundan nasıl kurtulabilirim burada kaldım..7e72966b-a3a3-4917-9278-bc1bfd2fdc50.jpg

GONCU

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
12 pro max 14.7.1 checkrain jb yapabiliyor muyuz? Evetse, konuya yönlendirmenizi istirham edeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Skayn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone X 15.1 jb yapamadım. Bilgisi olan var mı ? Sitesinde 12 ve yukarısı yazıyor

jorqab

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba;
iPhone 8 Plus cihazımla sorunsuz şekilde bir yılı aşkın süredir checkra1n jailbreak aracını kullanmaktaydım. Telefonum açılıp kapandıktan sonra denediğimde jailbreak aktif gerçekleşiyor fakat telefonumunun titreşimi ve sesi tamamen gidiyor. Home butonuna tıkladığımda herhangi bir titreşim alamamaktayım. Checkn1x denedim fakat telefonumda yükleme yapmıyor, start butonu gelmiyor. Çözümü bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar merhaba;
iPhone 8 Plus cihazımla sorunsuz şekilde bir yılı aşkın süredir checkra1n jailbreak aracını kullanmaktaydım. Telefonum açılıp kapandıktan sonra denediğimde jailbreak aktif gerçekleşiyor fakat telefonumunun titreşimi ve sesi tamamen gidiyor. Home butonuna tıkladığımda herhangi bir titreşim alamamaktayım. Checkn1x denedim fakat telefonumda yükleme yapmıyor, start butonu gelmiyor. Çözümü bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
tweaklerden birisi etkiliyor. rootfs yapıp tweak ve repoları sildireceksiniz. olmazsa succession ile sıfırlayıp tekrar jailbreak aktif edeceksiniz.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba cydia da herhangi bir tweak yükledikten sonra respring yapıp ana ekrana dönünce cydia hiç açılmamış gibi sekmelerden kapanıyor daha önce bir ayar veya tweakle halletmiştim telefonu sıfırlayınca haliyle gitti bilen hatırlayan varmı bu ayarı veya tweaki

serkie

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
iphone 5s'e jailbreak için mac'e indirdim ancak m1 13'' macbook pro'da usb port yok. Mecburen hub kullanmak gerekiyor. exploit failed error code 31 hatası alıyorum. Çözümü var mıdır?

cinemaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
checkra1n ile ipad air 12.5.6 cihazımda jailbreak yaparken dfu moda almamı istiyor fakat home tuşum bozuk çalışmıyor. Nasıl jailbreak yapabilirm ios sürüm 12.5.6 tşk

flankes

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
checkra1n ile ipad air 12.5.6 cihazımda jailbreak yaparken dfu moda almamı istiyor fakat home tuşum bozuk çalışmıyor. Nasıl jailbreak yapabilirm ios sürüm 12.5.6 tşk
Dfu mode alsanız da yine jailbreak yapamazsınız. Gidip değiştirin ya da fake home tuşları var sipariş edip sokete takın

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Unv0ver ile jb yapabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt