Neler yeni

Checkra1n Jailbreak Soru ve Sorunlarınız

ardaozdemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar, bir sorunumu size danışmak istiyorum. Ben telefonu bir, bir buçuk hafta kadar önce jailbreak yaptım ve gayet memnun sıkıntısız bir şekilde kullanıyordum tweaklerde herhangi bir sıkıntı yoktu ancak bu sabah biraz hücresel veri kullanıp tekrar wifi ye bağlandığımda ilk başta jailbreak kalkmıştı tweakleri kullanamıyordum kapatıp açıp tekrar jb yaptm sorunu çözdüm ama şuanda hücresel veri kullanamıyorum telefonda, hücresel veri etkinleştirilmedi diyor(hücresel veri abonesi değilsiniz).
Cihaz: iPhone 7 plus ios 13.1.1 checkra1n jailbreak
Edit: Telefonu jailbreaksiz açtığımda da aynı hata devam ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

selenay7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar cercube 5.1.2 yükledim iki şarkı import ediyor üçüncüyü etmiyor
aynı sorunla karşılaşan varmıdır?

seyenerol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar bende böyle bi hata oldu cydia yüklüydü herhangi bi sıkıntı yokken thy uygulamasına girdimde telefon dondu sonradan kitlendi kapanıp acıldı tekrar maca bağlayıp cydiayı yuklim derken checkra1n den telefon dan yazılar gelip elma işareti geldikten sonra bu hata geliyo ve tekrar normal şekilde cydia yuklemneden telefon açılıyor sorunu bilen varsa şimdiden teşekkürler kolay gelsin

Ekli dosyalar

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar çok uzun zaman sonra xiaomiden Apple geçiş yaptım tekrardan. Rica edersem aydınlatır mısınız? Sanal macOS yada linux ile jb yapabilir miyim? 13.2.3 sürümdeyim teşekkür ederim.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
arkadaşlar bende böyle bi hata oldu cydia yüklüydü herhangi bi sıkıntı yokken thy uygulamasına girdimde telefon dondu sonradan kitlendi kapanıp acıldı tekrar maca bağlayıp cydiayı yuklim derken checkra1n den telefon dan yazılar gelip elma işareti geldikten sonra bu hata geliyo ve tekrar normal şekilde cydia yuklemneden telefon açılıyor sorunu bilen varsa şimdiden teşekkürler kolay gelsin
Son sürümle deneyebilir misiniz?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar çok uzun zaman sonra xiaomiden Apple geçiş yaptım tekrardan. Rica edersem aydınlatır mısınız? Sanal macOS yada linux ile jb yapabilir miyim? 13.2.3 sürümdeyim teşekkür ederim.
Maalesef macOS kurulumu yaparsanız yapabilirsiniz ama.

celiky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
sub-process /usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (100) ve sub-process /usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (2) hatası alıp duruyorum artık kafayı yemek üzereyim nasıl çözebilirim ?

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
sub-process /usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (100) ve sub-process /usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (2) hatası alıp duruyorum artık kafayı yemek üzereyim nasıl çözebilirim ?
Unc0ver yüklüyse telefonu konpile kapat aç ve gene Jailbreak yap geçiyor eyer geçmezse reistall Cydia yazan yeri aç ve birde o şekilde dene

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MrNyaa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazınızı itunes ile dfu mod da Restore yapın ve ilk olarak yukarıda paylaştığım repoları ekleyin.
ben bunu da denedim ama hala olmadı bi türlü tweakleri çalıştıramadım sadece uygulama tarzı tweakler çalışıyo filza terminal ...

erdemmeb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
gençler şuanda iphone 5s kullanıyorum versyonu 12.2 .tertemiz içinden geçilmesi gerekli.uncover ile güzel bir şekilde yaşantımız vardı ama belli bir zamandan sonra olmamaya başladı,bilmem nedendir.bu konuda bana uzaktan yardımcı olabilecek bir cengaver varmıdır

maxil766

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba 13.2.3 ile checkra1n jailbreak yaptım fakat ikinci instagram twitter gibi uygulamarı cydia ile yükleyemiyorum ben jailbreaki sırf bu yüzden yüklemiştim o kadar forum vs gezdim bulamadım yardım eder misiniz

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Son sürümle deneyebilir misiniz?
Bende aynı sorun var bir türlü çözemedim en son sürüm yüklü safemode ile açıyorum Reset atıyorum olmuyor tweakler silinmiyor alt sürümde denedim booting deyip kalıyor sonra 20 hatası veriyor

KarazeL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar 13.2.2 iOS JB PCsiz Cydiayi yüklemek için bir yol çare varmı yoksa Mac şartmı?

erenxda

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar kendi kendine substare gitmiş checkrain reposu boş güncellenmiyor cydia giriyor ama tweaklar yüklü aktif değil ayarlarda bile görünmüyor nasıl substareyi kurabilirim tekrar yardım eder misiniz

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar kendi kendine substare gitmiş checkrain reposu boş güncellenmiyor cydia giriyor ama tweaklar yüklü aktif değil ayarlarda bile görünmüyor nasıl substareyi kurabilirim tekrar yardım eder misiniz
Bir tweak yüklediğinde substrate oto yüklenir.

Arkadaşlar 13.2.2 iOS JB PCsiz Cydiayi yüklemek için bir yol çare varmı yoksa Mac şartmı?
Checkra1n ile JB yapmak için MacOS, Hackintosh şart.

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Hocam konu detaylı şekilde anlatılmış, başka yolu yok şu an.

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
ben bunu da denedim ama hala olmadı bi türlü tweakleri çalıştıramadım sadece uygulama tarzı tweakler çalışıyo filza terminal ...
Ayarlarda görebiliyor musunuz tweakleri?

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ayarlarda görebiliyor musunuz tweakleri?

Görünmüyorsa bir yöntem tavsiye edeceğim

My_Blane

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
PUBG oynadığınız cihazda yaparsanız 10 yıl BAN atıyorlar. Pubg ile ilgili eklenti veya tweak olması şart değil

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sanal bilgisayarla mac kurup 13.2 jb yapılabiliyor mu

Tips
Tips
Üst Alt