Neler yeni

Checkra1n Jailbreak Soru ve Sorunlarınız

ardaozdemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Powermodule tweak var onu kurup onunla yapın. U işaretli yere dokunun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam çok sağolasın, dediğin yöntem ile oldu geldi tweakler menüye...

furkancetinkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar iPhone 6s iOS 12.0 sürümündeyim şuan. Eğer son sürüm 13.2.2 ye güncellersem jailbreak’e uygun hale gelir demi cihazım ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone ile ilgili sorularım
1 Sahibinden. uygulamasının eski versiyon nasıl indirebilirim ?
2 Sahibinden uygulamasından aynı bir uygulama yani nasıl klonlayabilirim
3 bunnar içim jailbreak gereklimi
4 iphone 11 ios 13.2.2 jailbreak varmı

Bilenler cevaplarsa ulaşır ise iyi olur herkese hayırlı günler simdiden sağolun EYVALLAH
1 ve 2 ci sorularınız için 3 cü soruda sorduğunuz jailbreak gerekli.
İphone 11 için jailbreak yok.

orhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
15 dakikadır bekliyorum, hala gelişme yok bekliyorum.
siz denediniz mi ?

yarım saat oldu hala tık yok. olacak gibi de durmuyor
o kadarda olmaması gerek -31 hatası çıkarken bir pencerede onaylamanızı isteyen açıklamalar çıkması gerek orada Yes- no seçeneklerinden No tıklayarak yaptınız mı?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
o kadarda olmaması gerek -31 hatası çıkarken bir pencerede onaylamanızı isteyen açıklamalar çıkması gerek orada Yes- no seçeneklerinden No tıklayarak yaptınız mı?
no yu denedim
yes i denedim
malesef sonuc aynı epey bekledim olmadı...

benim hackintosh 10.10.5 yosemite sürümlü

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Telefonun kapandığında Jailbreak gitmemesi için yapabileceğimiz bir şey var mi, tweak gibi mesela?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Telefonun kapandığında Jailbreak gitmemesi için yapabileceğimiz bir şey var mi, tweak gibi mesela?
Önceden bir tweak vardı SafeShutDown mı ne, onu araştırır mısın bi hocam ? Güncel mi, bunda çalışır mı hiç bilmiyorum.

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Önceden bir tweak vardı SafeShutDown mı ne, onu araştırır mısın bi hocam ? Güncel mi, bunda çalışır mı hiç bilmiyorum.
Bugün gördüm onu ama pek anlayamadım calisma mantigini

sarhosbulasikteli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar
Jailbreak sonrası her zaman kullandığım tweakleri yükledim ancak App Store den bir şey yüklemek istediğimde anında kapanıyor uygulama yükleniyor ama app sotre her seferinde yükleme yaparken kapanıyor. Benzer sorun yaşayan oldu mu? Çözümü hakkında bilgisi olan?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar
Jailbreak sonrası her zaman kullandığım tweakleri yükledim ancak App Store den bir şey yüklemek istediğimde anında kapanıyor uygulama yükleniyor ama app sotre her seferinde yükleme yaparken kapanıyor. Benzer sorun yaşayan oldu mu? Çözümü hakkında bilgisi olan?
app store ile ilgili eskiden kullandıgın tweak varsa kalıntılarını sil yaşamıştım daha once

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ayarlar- denetim merkezi kısmından ekleyin

Ben de aynı sorunu yaşıyorum, denetim merkezine eklemek istedim orda da birşey görünmüyor. Cihaz ipx 13.2.2 ne yapsam tweakler aktif olmuyor

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ben de aynı sorunu yaşıyorum, denetim merkezine eklemek istedim orda da birşey görünmüyor. Cihaz ipx 13.2.2 ne yapsam tweakler aktif olmuyor

Arkadaşlar yardım edebilecek kimse yokmu acaba? Birtek ben mi bu sorunu yaşıyorum?

Numanss1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Unc0ver 12.4 ve üzeri için bi çalışma yapıyormu, bilginiz varmı?
Macos var ama 12.4 den güncelleyip jb yapmaya cesaret edemiyorum 12.4 den memnunum

Moderatör tarafından düzenlendi:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver 12.4 ve üzeri için bi çalışma yapıyormu, bilginiz varmı?
Macos var ama 12.4 den güncelleyip jb yapmaya cesaret edemiyorum 12.4 den memnunum
Yeni açıklar yayınlandı 13.1.3'e kadar. Çalışıyor mu pwn bilmiyorum. Hiç bir yorum yapmıyor.

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
ccsupport yüklü mü
Yüklü hocam, uicache yapmayı başardım ama hala ayarlara gelmiyor tweakler, sb da olanlar çalışıyor ama diperleri görünmüyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yüklü hocam, uicache yapmayı başardım ama hala ayarlara gelmiyor tweakler, sb da olanlar çalışıyor ama diperleri görünmüyor

Sorununuz tam olarak nedir.

janniceX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar telefonum ios13.2.2 checkra1n jb li ama şuan hiçbir tweak çalışmıyor ve de ayarlarda hiçbir tweak gözükmüyor ilginç olan checkra1n uygulaması ve cydia açılıyor herhangi bir tweak yüklemesi kaldırması vs yapabiliyorum hatta appcake icleaner dahi açılıp çalışıyor ama tweakler ne ayarlarda gözüküyor nede çalışıyor ne yapmam gerekir?
Teşekkürler

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar telefonum ios13.2.2 checkra1n jb li ama şuan hiçbir tweak çalışmıyor ve de ayarlarda hiçbir tweak gözükmüyor ilginç olan checkra1n uygulaması ve cydia açılıyor herhangi bir tweak yüklemesi kaldırması vs yapabiliyorum hatta appcake icleaner dahi açılıp çalışıyor ama tweakler ne ayarlarda gözüküyor nede çalışıyor ne yapmam gerekir?
Teşekkürler
telefonu kapatıp açın tekrar jb yapın

akayraldiz01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam arkadaşlar Telefonum iPhone x checkra1n jb yaptım tweakleri yükledim hepsi güzelce çalışıyordu daha sonra Cydia açılmamaya başladı. bende telefonum kapatıp açtım ve tekrar jailbreak yaptım sorun düzelmedi ve Cydia ekranda hala gözüküyor ve çalışmıyor onu kaldırıp tekrar jb yapacagım ama ne yapacagımı bilmiyorum yardımcı olabilecek birileri var mı

Tips
Tips
Üst Alt