Neler yeni

Checkra1n Jailbreak Soru ve Sorunlarınız

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba iPhone X üzerinde iOS 14 ile jb kullanan var mı. Hali hazırda 13.7 jb kullanıyorum ama iOS 14.2'ye geçsem mi çok kararsız kaldım. Apple Watch 5'i güncellemem için iOS 14 geçmem lazım.

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba iPhone X üzerinde iOS 14 ile jb kullanan var mı. Hali hazırda 13.7 jb kullanıyorum ama iOS 14.2'ye geçsem mi çok kararsız kaldım. Apple Watch 5'i güncellemem için iOS 14 geçmem lazım.
Jb var yapiliyor ama face id sifre fln calismiyor o yuzden gecme

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yyunusyildizz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İOS 12.4.4 kullanıyorum önceden checkra1n ile linux kullanarak yaptım şuan askerdeyim bilgisayar olmadan bir yöntem var mıdır jb yi aktif edebileceğim ?

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhabalar Arkadaşlar Filza'yı Açamıyorum Açtığım Gibide Direk Kapanıyor Hangi Repodan İndirirsen İndiriyim Hep Böyle Ve CrashReporter ile Baktığımda ise Hiçbir Sorun Gözükmüyor Yardımcı Olursanız Sevinirim..

baja444

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Eski cihazlar için 12.5 sürümü çıkmış .jailbreak oluyor mu bu surum?10.2.1 deyım şu an.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eski cihazlar için 12.5 sürümü çıkmış .jailbreak oluyor mu bu surum?10.2.1 deyım şu an.
Chimera veya checkra1n ile yapabilirsiniz gelecekte unc0ver güncellemesi ile de destek gelebilir.

baja444

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
link atarmısınız rica etsem.Ben bulamadım..

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus

34bba34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
orjinal kablo kullandıgınızda boot da takılı kalmıyo ve ıslem basarılı oluyo

alpergu31

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merhabalar telefonum 5s 12.5 sürümü yüklü jailbreak yapmak istiyorum 12.5 sürümü içi jailbreak varmı ve hiç jailbreak yapmadım bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhabalar telefonum 5s 12.5 sürümü yüklü jailbreak yapmak istiyorum 12.5 sürümü içi jailbreak varmı ve hiç jailbreak yapmadım bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler.
Alttaki Konuyu inceleyebilirsiniz

nardona

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
ipad air 12.5 yüklü checkra1n destekliyor mu acaba

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar. Checkra1n ile jailbreak yapmıştım bir iki gün önce bugün telefonum kapandı. Açınca tekrar jailbreak yaptım fakat tweaklerin hiçbiri çalışmıyor. cydiaya girebiliyorum iCleaner a girebiliyorum, yeni tweak yükleyip kaldırabiliyorum ama ayarlarda tweakler yok ve tweaklerin hiçbiri çalışmıyor. Biraz araştırdım CydiaSubstrate, RocketBootstrap, preferenceLoaders falan yeniden kurdum icleaner ile temizleme yapıp respring falan yaptım olmadı, tekrar jailbreak yaptım yine olmadı. Yardımcı olabilecek olan var mı? yaklaşık 3 saattir araştırmadığım site bakmadığım konu kalmadı.

Telefon: iPhone 7
Sürüm: 14.2

surfingtaco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
cihaz ios 14.2 ip7. checkra1n jailbreak sorunsuz çalışıyor mu? bilgi verebilir misiniz

mehmet-284

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar. Checkra1n ile jailbreak yapmıştım bir iki gün önce bugün telefonum kapandı. Açınca tekrar jailbreak yaptım fakat tweaklerin hiçbiri çalışmıyor. cydiaya girebiliyorum iCleaner a girebiliyorum, yeni tweak yükleyip kaldırabiliyorum ama ayarlarda tweakler yok ve tweaklerin hiçbiri çalışmıyor. Biraz araştırdım CydiaSubstrate, RocketBootstrap, preferenceLoaders falan yeniden kurdum icleaner ile temizleme yapıp respring falan yaptım olmadı, tekrar jailbreak yaptım yine olmadı. Yardımcı olabilecek olan var mı? yaklaşık 3 saattir araştırmadığım site bakmadığım konu kalmadı.

Telefon: iPhone 7
Sürüm: 14.2
Aynı sorunu yaşıyorum ios 14.3 de çözebildin mi ?

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı sorunu yaşıyorum ios 14.3 de çözebildin mi ?
MAalesef çözemedim :( system restore yaptım tüm tweakler gitti sıfırdan jb yaptım. Henüz telefonu kapatmadım ama tekrar kapanınca aynı sorunu yaşar mıyım bilmiyorum.

cerez315

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
MAalesef çözemedim :( system restore yaptım tüm tweakler gitti sıfırdan jb yaptım. Henüz telefonu kapatmadım ama tekrar kapanınca aynı sorunu yaşar mıyım bilmiyorum.
Cydia dan Cydia Substrate yi tekrar kurup resping yapınca tüm tweakler tekrar geliyor.
Ama yinede İphone 7 de 14.3 te yeterli stabiliteyi sağlayamadım. Safe moda atarken donu yeniden başlatıyorum Jb gidiyo tekrar jb falan daha stabil bir sürün yada jb aracı yokmu?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydia dan Cydia Substrate yi tekrar kurup resping yapınca tüm tweakler tekrar geliyor.
Ama yinede İphone 7 de 14.3 te yeterli stabiliteyi sağlayamadım. Safe moda atarken donu yeniden başlatıyorum Jb gidiyo tekrar jb falan daha stabil bir sürün yada jb aracı yokmu?

Checkra1n jb aracında bir sorun yok.
Cihazınızı dfu mod da restore yapın ve yedek geri yükleme yapmadan yeni bir iphone olarak kurulumu tamamlayın.
Ve tekrar jb yapın. Crack repo ve tweaklardan uzak durun sorun yaşamazsınız.

cerez315

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Checkra1n jb aracında bir sorun yok.
Cihazınızı dfu mod da restore yapın ve yedek geri yükleme yapmadan yeni bir iphone olarak kurulumu tamamlayın.
Ve tekrar jb yapın. Crack repo ve tweaklardan uzak durun sorun yaşamazsınız.
Zaten o şekilde yaptım temiz bir kurulum hatta 2 defa yaptım. Crack tweaklar var ama unc0ver kullanırken hiç sorun yaşamamıştım aynı tweak aynı repo

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İos 14 jb hangi A ları destekliyor şuan için arkadaşlar

Tips
Tips
Üst Alt