Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

sempozyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bilgisayarın varsa checkra1n ile yapabilirsin
Mesaj düzenlendi:

Shsh kaydın varsa 14.3 e çıkabilirsin futurerestore ile

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bilgisayarın varsa checkra1n ile yapabilirsin
Mesaj düzenlendi:

Shsh kaydın varsa 14.3 e çıkabilirsin futurerestore ile
Kral 12.4 Yüklü Hiç Bir Kaydımda Yok Direk Son Sürüme Güncellersem Jailbreak Yaparmıyım Kesin Bir Bilgi Verirmisin?Evet Dersen Bana Nasıl Yapabileceğimi En Kolay Metodu Söyleyebilirmisin

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
siteden checkrain konusundaki yönergelerle son sürüme yapabilirsiniz. iyi forumlar.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Şu an iPhone X cihazım ile 14.4 jailbreakteyim.
Airtag için mecburen 14.8 güncellemesi yapacağım.
Succession ile mevcut jb siz sürüme düşüp, daha sonra 14.8 e geçiş yapmak istiyorum.
Bu arada da 14.4 SHSH kaydı almak istiyorum, bunun için tavsiye ettiğiniz bir site bulunuyor mu ?
Çok teşekkürler

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Şu an iPhone X cihazım ile 14.4 jailbreakteyim.
Airtag için mecburen 14.8 güncellemesi yapacağım.
Succession ile mevcut jb siz sürüme düşüp, daha sonra 14.8 e geçiş yapmak istiyorum.
Bu arada da 14.4 SHSH kaydı almak istiyorum, bunun için tavsiye ettiğiniz bir site bulunuyor mu ?
Çok teşekkürler
imza açıkken sürümleri alabilirsiniz. mesela şu anda 14.8 ve 15. aşağısının imzalarını alamazsınız. açık olduğu zamanda almalıydınız. iyi forumlar.
14.7.1 ile çalışan bypass tweak var mı?
flyjbx deneyebilirsiniz.

skydancs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
kurtarma ekranındayken , dfu moda geçmiyor hiçbirşekilde cihaz sebebi nedir ?

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. İphone x max 14.7.1 icin uygunmu jailbresk acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

zafer1683

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar cihazım ıphone 6 sürümü 12.5.5 cihazıma daha önceden altserver üzerinden jailbreak işlemi yapıyordum geçen kapandı telefon altserver süresi de dolmuştu sildim tekrar yükledim ama uygulamadan atıyor profil onayı da yaptım

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar cihazım ıphone 6 sürümü 12.5.5 cihazıma daha önceden altserver üzerinden jailbreak işlemi yapıyordum geçen kapandı telefon altserver süresi de dolmuştu sildim tekrar yükledim ama uygulamadan atıyor profil onayı da yaptım
Bu olay benimde başıma geldi beta sürümlerinden biri ile düzeltmiştim.

Mac kullanıyorsan, AltServer 1.5b2 beta sürümü indirip onunla AltStore yi telefona kur. Bende işe yaradı.

Windows kullanıyorsan, 1.5b8 sürümü indirip deneyebilirsin.

Burakcandemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar selam, iPhone 8 plus iOS 15.1 kullanıyorum ve çok özlediğim jb yi tekrar yapmak için kolları sıvadım fakat checkrainin son sürümü 0.12.4 ile (windows boot ekranından) right before trigger yazısında takılı kalıyorum bir türlü aşamadım var mıdır bi bildiği olan?

yusuf_64

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Slm arkadaşlar Jailbreak konusuna pek hakim değilim iPhone 11 kullanıyorum normalde ama CarPlay için eski telefonum iPhone 7 iOS( 14.8.1 yüklü ) checkrain ile Jailbreak yaptım fakat telefon açıp kapatınca checkrain kayboluyor ve cydia açılmıyor her kapanışta tekrar bilgisayardan checkrain yüklemem mi gerekiyor yoksa çözümü var mı birde CarPlay için hangi uygulama ve hangi kaynak önerirsiniz tşkler

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Slm arkadaşlar Jailbreak konusuna pek hakim değilim iPhone 11 kullanıyorum normalde ama CarPlay için eski telefonum iPhone 7 iOS( 14.8.1 yüklü ) checkrain ile Jailbreak yaptım fakat telefon açıp kapatınca checkrain kayboluyor ve cydia açılmıyor her kapanışta tekrar bilgisayardan checkrain yüklemem mi gerekiyor yoksa çözümü var mı birde CarPlay için hangi uygulama ve hangi kaynak önerirsiniz tşkler
Checkrain için cihaz kapanınca PC gerekli evet maalesef başka chackrainde yolu yok 14.3 ve asagisinda senin 7 plus için unc0ver desteği var diger iPhone 11 için eğer 14.4 ve 14.5.1 arasında kaldıysan altstore ile Untether jb mümkün zaten konusu var forumda CarPlay için birsey söyleyemem çünkü kullanmıyorum.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar selam, iPhone 8 plus iOS 15.1 kullanıyorum ve çok özlediğim jb yi tekrar yapmak için kolları sıvadım fakat checkrainin son sürümü 0.12.4 ile (windows boot ekranından) right before trigger yazısında takılı kalıyorum bir türlü aşamadım var mıdır bi bildiği olan?
Tam hatırlamıyorum ama allow diye bir seçenek var options ekranından seçmelisin yanılmıyorsam yani test seceneginide seçmen gerekli o zaman olur gibi öyle dene

yusuf_64

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Checkrain için cihaz kapanınca PC gerekli evet maalesef başka chackrainde yolu yok 14.3 ve asagisinda senin 7 plus için unc0ver desteği var diger iPhone 11 için eğer 14.4 ve 14.5.1 arasında kaldıysan altstore ile Untether jb mümkün zaten konusu var forumda CarPlay için birsey söyleyemem çünkü kullanmıyorum.

Tşkler peki iPhone 7 için (14.8.1) Untether jb mümkün mü ?

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.4 İphone 8 Plus Cihazımı 14.8 Güncellersem Jailbreak Varmı?Unc0ver İle Olmuyormuş Sanırım

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.4 İphone 8 Plus Cihazımı 14.8 Güncellersem Jailbreak Varmı?Unc0ver İle Olmuyormuş Sanırım

Chekcra1n kullanarak jb yapabilirsin ancak parola ve parmak izini kapatman gerekecek.

Tips
Tips
Üst Alt