Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

__grand__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Checkra1n ekranında iken dediğim seçenekleri işaretledikten sonra usb kablosunu cihazdan çıkarıp geri takın ve cihazdan güven deyin start sekmesi etkinleşmeli
dediklerini denedim error ile başlayan bir hata verdi.cihazı dfu moda almayı denedim şimdi çıkaramıyom,itunese bağladığımda tüm veriler silinecek sıfırlanacak seçeneği çıkıyor.beni veriler silinmeden bu durumdan kurtarabilirmisin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
dediklerini denedim error ile başlayan bir hata verdi.cihazı dfu moda almayı denedim şimdi çıkaramıyom,itunese bağladığımda tüm veriler silinecek sıfırlanacak seçeneği çıkıyor.beni veriler silinmeden bu durumdan kurtarabilirmisin.
Ses kısma tuşuna ve güç tuşuna apple logosu görünene kadar basılı tut

__grand__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sıra ile
Ses yükseltme bas ve çek ses azaltmaya bas ve çek güç tuşuna basılı tut elma logosu gelene kadar
Usb kablosu bağlı olmasın
sen varya yemin ederim sen adamsın
Mesaj düzenlendi:

çok teşekkür ederim
Mesaj düzenlendi:

En iyisi ben şimdilik jailbreak işleminden vazgeçeyim yeni yöntem çıkana kadar :) .Yardımların için tekrar çok teşekkür ederim

3mmm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ipad pro 2020 11 inch wifi - ios sürüm 14.3 için uygun mudur deneyen var mı?

Altaybond4242

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar selam, bende 5S var ve bu jailbreak işlemleri vs hiç bir şey bilmiyorum ama aldığım arkadaş bu telefona icloud bypass yapıldığını ve modem dosyasının silindiğini söyledi.(sürüm 12.5) Modem dosyası nasıl yüklenir?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Succession sıfır kurulum yaparak güncelleyebilirsiniz.

Son sürümde jailbreak yaparsanız cihazınızda faceid ve parola kullanamazsınız, sizin için önemli değilse bunlar yapabilirsiniz.

sadece faceid ve parola ise kullanmayız olur biter. yalnız bununla entegreli başka neler var görmek lazım.
şu an bir çok tweak güncelleme geliyor iOS 14.4 için riske gşrmye değer mi bilemedim.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
sadece faceid ve parola ise kullanmayız olur biter. yalnız bununla entegreli başka neler var görmek lazım.
şu an bir çok tweak güncelleme geliyor iOS 14.4 için riske gşrmye değer mi bilemedim.
Dayanamadım yaptım. Gayet güzel çalışıyor. Tüm tweaklere de güncelleme gelmiş. Özellikle carbridge

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Checkra1n iPhone 8 14.4.1 çalışıyormu acaba deneyen oldumu

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia yi aciyorum cat diye ana ekrana atiyor. Nedendir acaba. Tekrar jb ledim yine ayni.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia yi aciyorum cat diye ana ekrana atiyor. Nedendir acaba. Tekrar jb ledim yine ayni.

İcinde 5 saniye gezindikten sonra.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
@architecth ve @kartal180 destek var. checkrain optionsa girin. allow untrusted ve skip a11 seceneklerini işaretleyerek jb aktif edin. iyi forumlar.

@corleone jailbreak sonrası hatalı tweak yüklemiş gibisiniz. safe modda aktif edip son yüklediğiniz tweakleri geri alır mısınız? son secenek telefondaki uygulamada restore system olmalı ona tıklayarak tweakleri sıfırlamak çözüm gibi.

Tips
Tips
Üst Alt