Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 8 sürüm 14.1 jb yapabiliyormuyum ?
Konu linkinde bulunan yöntem ile yapabilirsiniz.

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
0.12.1 işe iphone8 tuş kilidi sorunu devam ediyormu acaba deneyen olursa sonucu yazarsa iyi olur sonuç olumlu ise ios 14’e geçelim artık

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
0.12.1 işe iphone8 tuş kilidi sorunu devam ediyormu acaba deneyen olursa sonucu yazarsa iyi olur sonuç olumlu ise ios 14’e geçelim artık
Tuş kilidi çözülmemiş ama Nvram ve safemoda geçmeme sorunu çözülmüş. Bir kaç haftaya tuş kilidi olayıda çözülür inşallah.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar İOS 14.2 İphone 6s Jailbreak Yaptım Checkra1n herşey sorunsuz oldu fakat Uygulama ekrana gelmiyor nedenini bilen varmı acaba?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Selamlar İOS 14.2 İphone 6s Jailbreak Yaptım Checkra1n herşey sorunsuz oldu fakat Uygulama ekrana gelmiyor nedenini bilen varmı acaba?
Son sürümü denediniz mi? Jailbreak yaptığınız zaman 2-3 dk bekleyin ekrana gelmesini.

normlife

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar chechkra1n aracılığı ile jb yaptım fakat telefona şifre koyduğumda kalktı jb şimdi birdaha yaptım cydia ya giriyorum fakat tweakler çalışmıyor neden olabilir ?

semhemre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iPhone 7 Plus Cihazıma ios 14.3 kurdum checkra1n işlemlerini tamamlıyorum fakat booting kısmında checkra1n logosu çıkmıyor dümdüz bootlayıp jailbreaksiz açılıyor telefon. Error -20 kodu veriyor en son

-parolayı kaldırıp denedim
-verbose boot & safe mode denedim

işe yaramadı

yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Resmi 2020-12-26 18.43.18.png

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iPhone 7 Plus Cihazıma ios 14.3 kurdum checkra1n işlemlerini tamamlıyorum fakat booting kısmında checkra1n logosu çıkmıyor dümdüz bootlayıp jailbreaksiz açılıyor telefon. Error -20 kodu veriyor en son

işe yaramadı

Ekli dosyayı görüntüle 18307
safe mode açıp deneyin

semhemre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Safe mode denediğimi belirtmişim okuduysanız.
Sorunu ios 14.2 ye downgrade edip tekrar checkra1n ile jailbreak deneyerek çözdüm.
Sorunsuz çalışıyor.

AyazZz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar.
iPhone X iOS 14.3 ile sürekli run as root maybe hatası alıyordum,14.2ye downgrade ettim şimdi de sürekli checking if device is ready yazıyor. Bir çözümü var mıdır?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

işe yaramadı

Ekli dosyayı görüntüle 18307
7 7 plus 14.3 checkra1n jb olmuyormuş hocam zaten

skyhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
güncellemesi ile ubuntu üzerinden a10 desteği geldi iphone 7 ios 14.3 jealbreak yaptım.

nardona

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
ipad air var 12.5 yüklü uncover desteklemiyor bu destekler mi acaba

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iyi günler.. checkra1n ile hücresel veri açıkken bildirim sorunu yaşayan var mı? hücresel açıkken örneğin instagram dan mailden reddit vb. hiç bi yerden gelmiyo fakat wifi açıldığı an hepsi geliyor. bunu iki farklı telefonda da denedim hemde farklı operetör ile. Telefon rest atıp jbsiz konumdayken hücresel veri ağını sıfırladık düzeldi fakat bir süre sonra tekrar sorun çıktı.

DarkBoyy1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iyi günler.. checkra1n ile hücresel veri açıkken bildirim sorunu yaşayan var mı? hücresel açıkken örneğin instagram dan mailden reddit vb. hiç bi yerden gelmiyo fakat wifi açıldığı an hepsi geliyor. bunu iki farklı telefonda da denedim hemde farklı operetör ile. Telefon rest atıp jbsiz konumdayken hücresel veri ağını sıfırladık düzeldi fakat bir süre sonra tekrar sorun çıktı.
Aynı sorunu yaşıyorum +

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

061ilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam benim sorunum neden telefonu kapatip acinca jailbreak siliniyor cevaplar icin simdiden tsk,

Tips
Tips
Üst Alt