Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

iOS 13.3 başarıyla jb yapılmıştır arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tomtom

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

iOS 13.3 başarıyla jb yapılmıştır arkadaşlar

12.4 den sonra 13.2.3 yuklemistim ve sarji cok harciyordu. 13.3 de sarj durumu nasil? 12.3.2 ye gore iyiyse ben de yukleyeyim.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

bbsocials

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Çok garip sorun kablodanmış. X için applenin sattığı hızlı sarj kablosunu bilgisayara bağladım olmadı. Kutudan cıkan standart kabloyu denedim tek seferde jb oldu. 2 gündür boşuna uğraşıyormuşum.

Ekto02

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar İOS 12.4.4 Checkra1n Jailbreak ne Durumda yapiliyormu Şuanda?

trueson65

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar. Şu an 12.4.3 deyim. 12.4 unc0ver dan SHSH kaydım var. 12.4.3 Checkra1n Jailbreak yapıp, downgrade ile 12.4 unc0ver jailbreak e dönmek istiyorum. Bunu adım adım gösterecek bir guide var mı? (sanırım çok kişi de talep ediyor) Teşekkürler

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
0.9.6 versiyon 13.3 jailbreak yapmıyor. Siz hangi versiyon ile yaptınız.

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
bi bakar mısını

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Windows üzerinden jb zannettim bi an değilmiş

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
0.9.6 versiyon 13.3 jailbreak yapmıyor. Siz hangi versiyon ile yaptınız.

Yeni çıkan sürümde checkra1n 13.3 desteği yazmıyor, 13.3'den önce çıkarıldığı için. Ama yinede jb oluyor. Kendiniz DFU moda sokup da deneyin.

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yeni çıkan sürümde checkra1n 13.3 desteği yazmıyor, 13.3'den önce çıkarıldığı için. Ama yinede jb oluyor. Kendiniz DFU moda sokup da deneyin.
DFU değil de manual olarak restore moda aldığımızda bahsettiğiniz start tuşu geldi. Teşekkürler yardım için.

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
DFU değil de manual olarak restore moda aldığımızda bahsettiğiniz start tuşu geldi. Teşekkürler yardım için.

Neyse uğraşmana gerek yok. 13.3 desteği geldi bugün.

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Windows desteğinin gelmesi tahmini ne kadar sürer 1 ay 2 ay? 3 ay?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Windows desteğinin gelmesi tahmini ne kadar sürer 1 ay 2 ay? 3 ay?

süre yok henüz, çıkmayadabilir...

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba 13.3 ü sıfırdan yükleyip Jailbreak yapmak istiyorum. İPhone 7 şu an 13.2.3 yüklü ve Jailbreak li dfu Moda alıp 13.3 yükleyince checkra1n den eser Kalmaz değil mi? Yoksa ekstra birşeyler mi yapmalıyım? Teşekkürler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba 13.3 ü sıfırdan yükleyip Jailbreak yapmak istiyorum. İPhone 7 şu an 13.2.3 yüklü ve Jailbreak li dfu Moda alıp 13.3 yükleyince checkra1n den eser Kalmaz değil mi? Yoksa ekstra birşeyler mi yapmalıyım? Teşekkürler.

Önce checkra1n den restore system yapın sonra dfu alıp yükseltin.diger türlüde olur ama böyle yapmanız da yine de fayda var.

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Önce checkra1n den restore system yapın sonra dfu alıp yükseltin.diger türlüde olur ama böyle yapmanız da yine de fayda var.

checkra1n restore rootfs direk hata veriyor. Cihaz jb ilken yapıyorum değilmi bunu diğer türlü zaten uygulama açılmaz. Restore error: General diye hata veriyor ve uygulama atıyor.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
checkra1n restore rootfs direk hata veriyor. Cihaz jb ilken yapıyorum değilmi bunu diğer türlü zaten uygulama açılmaz. Restore error: General diye hata veriyor ve uygulama atıyor.

Telefonu kapat aç tekrar jb yap.düzelecek.sonra restore system yapım cydiayı kaldır sonra dfu alıp sürüm yükselt.

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonu kapat aç tekrar jb yap.düzelecek.sonra restore system yapım cydiayı kaldır sonra dfu alıp sürüm yükselt.

Teşekkürler yeni araçla jb yaptım restore rootfs düzeldi.

killerlocation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba,

8 Plus en güncel iOs sürümü yüklü telefonumda. Telefonuma bunu kurabilmek için kesin olarak MacOS bir sistem mi gerekiyor veya telefonumla uyumlu bir sürüm mü?

İstediğim bir çok App’i bulamıyorum, bulsam bile uçuk fiyatlarda son çare olarak buna karar verdim.

furkanmermi07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
artık Windows sürümünü bilinçli olarak beklettiklerini düşünüyorum. Bu işten kârlari ney bilmiyorum ama Jb aracı yayınlanalı uzun zaman oldu ve hala ne linux icin ne de Windows icin hala resmî sitede bir gelişme yok.. üretilen bir yazılımı Windows’a enjekte etmek uyarlamak bu kadar uzun olamaz.. sizin düşünceleriniz nedir ?

killerlocation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İşin kötü tarafı AMD işlemcili bilgisayarlara Hackintosh işlemi ayrı bir zorluk çektiriyor.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
artık Windows sürümünü bilinçli olarak beklettiklerini düşünüyorum. Bu işten kârlari ney bilmiyorum ama Jb aracı yayınlanalı uzun zaman oldu ve hala ne linux icin ne de Windows icin hala resmî sitede bir gelişme yok.. üretilen bir yazılımı Windows’a enjekte etmek uyarlamak bu kadar uzun olamaz.. sizin düşünceleriniz nedir ?
Hayır böyle bir durum söz konusu değil. Zaten geliştiricilerin de böyle bir anlaşması vs yok ve çıkmamasının sebebi işletim sistemi macOS USB ile birçok şey yapmanıza izin veriyor mesela telefona exploiti atıp jailbreak yapmak gibi ancak Windows işletim sisteminde buna izin verilmiyor bu sebebten ötürü Windows’a gelmesi uzun sürebilir hatta gelmeyebilir ancak linuxa geleceğini düşünüyorum çünkü linuxta zaten direk erişim veriliyor ancak enjekte etmesi biraz sürebilir.

Tips
Tips
Üst Alt