Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayirlisi Hocam Jailbreak Cikmis İcloud Bypass Cikmis Ama Kullanamiyoruz :D Bu Nasil Bi Şans Ya
valla bende zar zor macbook buldum birisindende yaptım kapatmamaya calısıyorum cihazo :)

Ekto02

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yok mu harici diskiniz ben öyle yaptım geçen cihaz kapandı harici diskte hazır takıyorum usb ile mac açıp jail yapıp geri windowsa devam

Hocam Disk Var Malesef Disk İle Mac Nasil Kuruyorsunuz Bir Bilgim Yok Detayli Anlatirsaniz aslinda deneyebilirim Ustelik Bilgisayarimin İslemcisi İntel Celeron N2940 İntel Hd Graphics 5500 Pek Destekleyecegini Zannetmem Hackintosh İslemini

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hocam Disk Var Malesef Disk İle Mac Nasil Kuruyorsunuz Bir Bilgim Yok Detayli Anlatirsaniz aslinda deneyebilirim Ustelik Bilgisayarimin İslemcisi İntel Celeron N2940 İntel Hd Graphics 5500 Pek Destekleyecegini Zannetmem Hackintosh İslemini
Hocam ne driver kurdum ne başka birşey sadece amacım mac kurup jailbreak yapmaktı başardım. Technopat anlatıyor aynı işlemi harici disk takıp üzerine yapacaksın bu kadar basit

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar win 10 a VMware Workstation kurup virtula machine olarak mac os kursam olurmu aşağıdaki videodaki gibi?

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
arkadaşlar win 10 a VMware Workstation kurup virtula machine olarak mac os kursam olurmu aşağıdaki videodaki gibi?

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Desteklenmiyor boşuna uğraşma.

Ekto02

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam ne driver kurdum ne başka birşey sadece amacım mac kurup jailbreak yapmaktı başardım. Technopat anlatıyor aynı işlemi harici disk takıp üzerine yapacaksın bu kadar basit

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam Onu Demiyorum Benim Kendi Laptopum Hackintosh Desteklemiyor Diyelimki Harddisk Üzerine Kurdum Desteklemeyen Bir Laptop Da Çalıştıramam Ki ?
Mesaj düzenlendi:

Beyler Bir Cihaz Alıcam İcloud Kiliitli Clean Mı Yoksa Lost Mu Nerden Anlarım ?

clinique

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba,

Checkra1in ile JB yapmıştım. bir tane tweak sorun çıkardı. Telefonu yeniden başlattım ve Checkra1n’i safe modda kurdum. Sorunlu tweakı sildim. Tekrar açınca telefondaki tweaklerin hiç biri çalışmaz oldu. Ayarlarda gözükmüyorlar. Tekrar normal modda mı kurmalıyım?

ibrababa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba,

Checkra1in ile JB yapmıştım. bir tane tweak sorun çıkardı. Telefonu yeniden başlattım ve Checkra1n’i safe modda kurdum. Sorunlu tweakı sildim. Tekrar açınca telefondaki tweaklerin hiç biri çalışmaz oldu. Ayarlarda gözükmüyorlar. Tekrar normal modda mı kurmalıyım?
Evet kur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yok mu harici diskiniz ben öyle yaptım geçen cihaz kapandı harici diskte hazır takıyorum usb ile mac açıp jail yapıp geri windowsa devam

Harici diski modeli nedir hocam bende alacagim fakat macOS kurulum desteklemez fln elimde kalir

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Harici diski modeli nedir hocam bende alacagim fakat macOS kurulum desteklemez fln elimde kalir

macos harddisk ile değil, donanım desteği ile olur.
64 gb lık flashdiske de kurabilirsiniz macos sistemini

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
macos harddisk ile değil, donanım desteği ile olur.
64 gb lık flashdiske de kurabilirsiniz macos sistemini

Sadece JB yapmak için çokta ciddi bir donanıma gerek yok

MehmetK34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
A12 cihazlar için herhangi bir gelişme yok dimi arkadaşlar

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Bu JB aracında A12-A13 desteği beklemeyin. Unc0ver gibi diğer araçlar ekler desteği.
checkra1n donanım açığı kaynaklı olduğu için iphone x sonrası cihazlara hiçbir zaman desteklemeyecek.
checkrain, x ve önceki cihazları da tahminim ios 20 ye kadar destek verebilir.
yeni chazlar için ise uncover gibi yazılımları beklemek lazım.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
checkra1n donanım açığı kaynaklı olduğu için iphone x sonrası cihazlara hiçbir zaman desteklemeyecek.
checkrain, x ve önceki cihazları da tahminim ios 20 ye kadar destek verebilir.
yeni chazlar için ise uncover gibi yazılımları beklemek lazım.

iPhone X e iOS 20 gelse çıkardı ama iOS 20 geleceğini düşünmüyorum muhtemelen iOS 15-16 ya kadar destek verirler diye düşünüyorum

Brcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Hala Windows desteği çıkmadı mı arkadaşlar?

Tips
Tips
Üst Alt