Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Afyon ve çevresinde ikâmet edenlere yardımcı olabilirim

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Evet appsto
Ben de bizzat denedim toplamda 8 farklı cihazı bypass yaptım. Hiçbirinde App Store problemi yok.
evet AppStore giriş yapıyor ama uygulama indereceği zaman girş yapmak istiyorum ama yapamıyorum maalesef arkadaş Sim kartın internetinin de aktif olduğunu yazmış ama ben onuda yapamadım uygulama indireceğim zaman böyle dönüyor bekliyorum ama indirmiyor tekrar indir yazısı çıkıyor

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Evet appsto

evet AppStore giriş yapıyor ama uygulama indereceği zaman girş yapmak istiyorum ama yapamıyorum maalesef arkadaş Sim kartın internetinin de aktif olduğunu yazmış ama ben onuda yapamadım uygulama indireceğim zaman böyle dönüyor bekliyorum ama indirmiyor tekrar indir yazısı çıkıyor
Apple kimliğinizle alakalı bir durum olabilir. Çalışan sağlıklı sağlam bir cihazda giriş yapıp deneyin. Sim kartın internetini ben gevey üzerinden custom apnler ile aktif ettim. O da yavaş çalışıyordu. Öyle direkt tak çalıştır şekilde bende de çalışmadı zaten.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Apple kimliğinizle alakalı bir durum olabilir. Çalışan sağlıklı sağlam bir cihazda giriş yapıp deneyin. Sim kartın internetini ben gevey üzerinden custom apnler ile aktif ettim. O da yavaş çalışıyordu. Öyle direkt tak çalıştır şekilde bende de çalışmadı zaten.
Peki sendeki telefon ilemi alakalı yoksa genelde geveyle çalışmazmı teşekkür ederim ilgimiz için aöa şu video linkini birtürkü vermediniz neden bilmiyorum

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Peki sendeki telefon ilemi alakalı yoksa genelde geveyle çalışmazmı teşekkür ederim ilgimiz için aöa şu video linkini birtürkü vermediniz neden bilmiyorum
Rica ederim de hocam sizinle bir türlü sağlıklı iletişim kuramıyoruz. Probleminiz tam olarak nedir halen anlayamadım. Video sorun ise istemediğiniz kadar video var YouTube'da. Teknoloji çağındayız, YouTube'un arama kısmına ilgili sorununuzu yazıp çözüm arayabilirsiniz. Ben video atacağım gibi bir şey söylemedim. Konuya geri döneyim; bendeki cihazlarla alakalı bir durum yok. Gevey + apn kombinasyonuyla bir şekilde internete bağlanabiliyorsunuz şebeke üzerinden ancak o da yavaş çalışıyor. Çağrı yapmıyor. iCloud tarafı çalışmıyor. App store olarak uygulama indirebiliyorsunuz. Son net açıklamamdır..

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Rica ederim de hocam sizinle bir türlü sağlıklı iletişim kuramıyoruz. Probleminiz tam olarak nedir halen anlayamadım. Video sorun ise istemediğiniz kadar video var YouTube'da. Teknoloji çağındayız, YouTube'un arama kısmına ilgili sorununuzu yazıp çözüm arayabilirsiniz. Ben video atacağım gibi bir şey söylemedim. Konuya geri döneyim; bendeki cihazlarla alakalı bir durum yok. Gevey + apn kombinasyonuyla bir şekilde internete bağlanabiliyorsunuz şebeke üzerinden ancak o da yavaş çalışıyor. Çağrı yapmıyor. iCloud tarafı çalışmıyor. App store olarak uygulama indirebiliyorsunuz. Son net açıklamamdır..
Paşa sorunum AppStore uygulama indiremiyorum sorunum o yukarda yazmışsınız 3 tane dosya yüklemen lazım diye onu yaptım ama cihaz açıp kapattığımda yeniden iCloud istedi birtürlü yapamadım evet YouTube de birsürü video var ama işte yaparsan sorun oluyor güvenemiyorum

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Paşa sorunum AppStore uygulama indiremiyorum sorunum o yukarda yazmışsınız 3 tane dosya yüklemen lazım diye onu yaptım ama cihaz açıp kapattığımda yeniden iCloud istedi birtürlü yapamadım evet YouTube de birsürü video var ama işte yaparsan sorun oluyor güvenemiyorum
Ben nerede 3 tane dosya yüklemen lazım dedim? Ben niye hatırlamıyorum.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Şebeke internetine erişim için bahsetmiş o. App storedan uygulama indirmek için değil.
İşte ben onu yapınca açıp kapatınca cihazda tekrar iCloud ekranı geliyor AppStore için ne yapmam lazım peki yardımcı olurmusunuz

sero20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar merhaba. checkra1n kullanarak i6 12.4.1 i 12 veya 11 e düşürme şansım varmı. yada bunun başka bir yolu varmı. telefon 12.4 aldığından beri çok kasıyor. jailbreak istemiyorum sadece downrage.şimdiden teşekkürler

nihathat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
ben bir tane iphone 8 aldim 50 euro ya ve bu yontemle icloud bypass yaptim, simdi kendi icloud umu kursam bu telefonun gercek sahibi benim bilgilerime ulasabilirmi? birde sim kart falan koysam calisirmi? daha dogrusu ne ise yarayacak bu iphone?
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar merhaba. checkra1n kullanarak i6 12.4.1 i 12 veya 11 e düşürme şansım varmı. yada bunun başka bir yolu varmı. telefon 12.4 aldığından beri çok kasıyor. jailbreak istemiyorum sadece downrage.şimdiden teşekkürler
3utools diye bir uygulama var, bilgisayarina indir ve takip et.

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İşte ben onu yapınca açıp kapatınca cihazda tekrar iCloud ekranı geliyor AppStore için ne yapmam lazım peki yardımcı olurmusunuz
checkra1n yaptıktan sonra kapattığın anda jb gider. tekrar checkra1nden jb yaparsan açılır. icloud durumunu bilmiyorum nasıldır prosedür ama kapatıp açınca o ekrana düşmenin sebebi bu bir daha yapman lazım.

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar merhaba bugun yeni iphone aldım.İphone 11 sürüm 13.1.3 jb mümmkünmüdür acaba

Ekto02

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Harbiden Checkra1n Linux İçin Ne Zaman Çıkıcak Bilgisi Olan Varmı ?

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Harbiden Checkra1n Linux İçin Ne Zaman Çıkıcak Bilgisi Olan Varmı ?
Bende Windows sürümünü bekliyorum ama belirli bi tarih yok bi sene sonra anca çıkar heralde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Appcake çalışıyormu deneyen varmı arkadaşlar

Tips
Tips
Üst Alt