Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

13.2.3 Destekliyor arkadaslar. Telefonu dfu moduna alabilirseniz jailbreak yapabilirsiniz. Biraz ugrasinca dfu moda almayi start etkinlesior. Kullandigim tweaklerde resimde ve uyumlu. Herhangi bir sorun yok.kullandikca anlariz tabii ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Arkadaşlar böyle bir hata aldım Yardımcı olurmusunuz
13.2.3 checkra1n desteği yok ama macos ile terminalden komutla çalıştırınca oluyor. Fakat zor bir işlem, o yüzden tekrar dfu modunda itune ile 13.2.2 ipsw yükleyin. Şu an imza açık olduğu için 13.2.2 ye düşebilirsiniz. Daha sonra yaptığınız gibi checkra1n kullanabilirsiniz.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Yukar
Ben 13.3 sürümünü kullanıyorum bu sürümü jb yapabilirmiyim? Kimisi yapabilirsin diyor kimisi yapamazsın diyor kafam patatese döndü Windows sürümünü bekliyorum gelirse jb yapabilirmiyim net bilgi varmı bu konuda?

yukarıda yazdığım işlemi uygularsanız evet yapabilirsiniz destekler

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Şu videoda Windows üzerinde Jailbreak ve iCloud bypass yapıldığını gösteriyor
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Güzel bir haber. Bu işlemin nasıl ve hangi araçlarla yapıldığını anlatan bir rehber eklese adminlerimiz de jb yapsak telefonlarımızı. Zira hiç işime yaramayacağı halde macbook bakmaya başladım. 😅

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
İcloud baypass da telefon açılıyor ama Apple store girişini şebekeyi çalıştıramıyorsun maalesef telefon sadece açılıyor tam olarak aktif değil

abdul1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar ben iphone 6S Plus kullanıyorum ilk denedim ios son sürümdü düşür dedi itunesden 13.2.2ye düşürdüm şimdi aracı yükledim bişiler oldu checkra1n geldi installing cydia deyince bu hatayı veriyor baktım yine kendi kendine ios 13.2.3e güncellemiş oto güncellemede kapalı neden böyle oldu anlamadım

Ekli dosyalar

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar ben iphone 6S Plus kullanıyorum ilk denedim ios son sürümdü düşür dedi itunesden 13.2.2ye düşürdüm şimdi aracı yükledim bişiler oldu checkra1n geldi installing cydia deyince bu hatayı veriyor baktım yine kendi kendine ios 13.2.3e güncellemiş oto güncellemede kapalı neden böyle oldu anlamadım
Ayarlar genel kullanımdan iOS indirmesini silin telefonu yeniden başlatın (checkrain uygulaması gidecektir) tekrar jb yapın

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İcloud baypass da telefon açılıyor ama Apple store girişini şebekeyi çalıştıramıyorsun maalesef telefon sadece açılıyor tam olarak aktif değil
App store kimliği olarak çalışıyor. iCloud tarafı çalışmıyor sadece. Yanlış bilgi vermeyelim. Yani istenilen her uygulama indirilip kullanılabilir. Şebeke zaten ayrı bir olay.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Hayır a
App store kimliği olarak çalışıyor. iCloud tarafı çalışmıyor sadece. Yanlış bilgi vermeyelim. Yani istenilen her uygulama indirilip kullanılabilir. Şebeke zaten ayrı bir olay.
hayır arkadaşım ya ben bizzat denedim AppStore girişi yapamıyorum bilmiyorum tam olarak belki ben giriş yapamıyorum ama hiçbir şekilde uygulama indiremiyorum acaba eski AppStore kimliğini kullandığım için mi etkin olmuyor yeni kimlik oluşturmam mı gerekiyor acaba

Son düzenleme:

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
jb aracının linux sürümünden bir haber varmı

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bypass işlemi yapanlar için:
Sim kartı gösterir ama Arama yapamazsınız, hücresel veri aktif edilebilir.
Apple store dan istediğinizi indirebilirsiniz.
icloud kullanamazsınız.
ss tuşları çalışmaz.
bildirimler gelmez.
Siri çalışmaz.
FaceTime araması yapamazsınız.
Benim gördüklerim bunlar ama bunların da çözüleceğini söylüyorlar

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
icloud kullanamazsınız.
ss tuşları çalışmaz.
bildirimler gelmez.
Siri çalışmaz.
Bizzat kendiniz denedinizmi acaba arkadaşım Çünkü ben hücresel veriyi kullanamıyorum ve AppStore giriii yapamıyorum

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@bybatr10 denemesem niye söyleyeyim arkadaşım Apple store ayarlarını yaptınız mı filza ile ? Hücresel verinin aktif olması için bir ayar daha var kullanıma açık aynı telefon Modelinin 3 tane dosyasını alıyorsunuz bypass yapılan cihaza yapıştırıyorsunuz yine filza ile.

Atescan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
vallahi çok sıkıldım beklemekten. Ne maci olup yardım eden var ne windows sürümü geliyor. Zaten sürümüm 13.2.3 kafayı yiyeceğim.

alperatesready

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
icloud kullanamazsınız.
ss tuşları çalışmaz.
bildirimler gelmez.
Siri çalışmaz.
hocam arama sorununu çözümü varsa yapmayı düşünüyorum telefon iphone 6 12.4.3

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
@bybatr10 denemesem niye söyleyeyim arkadaşım Apple store ayarlarını yaptınız mı filza ile ? Hücresel verinin aktif olması için bir ayar daha var kullanıma açık aynı telefon Modelinin 3 tane dosyasını alıyorsunuz bypass yapılan cihaza yapıştırıyorsunuz yine filza ile.
Yok paşa ya hiçbirşey yapmadım ben sadece baypass yaptım öyle kaldı cihaz video yada link varmı Yardımcı olsanız

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hayır a

hayır arkadaşım ya ben bizzat denedim AppStore girişi yapamıyorum bilmiyorum tam olarak belki ben giriş yapamıyorum ama hiçbir şekilde uygulama indiremiyorum acaba eski AppStore kimliğini kullandığım için mi etkin olmuyor yeni kimlik oluşturmam mı gerekiyor acaba
Ben de bizzat denedim toplamda 8 farklı cihazı bypass yaptım. Hiçbirinde App Store problemi yok.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Görüyorumki windows bekliyor herkes. Ankara keçiören de oturuyorum yardımcı olurum isteyen özelden ulaşsın.

abdul1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ayarlar genel kullanımdan iOS indirmesini silin telefonu yeniden başlatın (checkrain uygulaması gidecektir) tekrar jb yapın

kullanım diye bi alan yok

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sfaf

Tips
Tips
Üst Alt