Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

Kira

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende Windows sürümünü bekliyorum ne zaman çıkcak acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Burada downgrade aracını bekleyenler de var. En azından jb aracı çıktı. Sadece windows için bekliyorsunuz. Biz daha bi ışık göremedik.

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Aynı iPhone 6 aldım buldun ayarları kopyaladın ama olmadımı kardeş
Hocam kardeşli hitabı bir kenara bırakalım gerçekten sevmiyorum, evet arkadaştan rica ile aldım aynı iOS sürümlü cihazdan copy paste şeklinde filza'dan yaptım ancak şebeke gelmedi. Cihazları çekmeceye attım şimdilik. One click tool çıkarmışlar terminalde hiç kod girdisi yapmadan direkt tek tuşla bypass yapılabiliyor. O güzel olmuş. Yapımcısının emeğine sağlık.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
P
Hocam kardeşli hitabı bir kenara bırakalım gerçekten sevmiyorum, evet arkadaştan rica ile aldım aynı iOS sürümlü cihazdan copy paste şeklinde filza'dan yaptım ancak şebeke gelmedi. Cihazları çekmeceye attım şimdilik. One click tool çıkarmışlar terminalde hiç kod girdisi yapmadan direkt tek tuşla bypass yapılabiliyor. O güzel olmuş. Yapımcısının emeğine sağlık.
Peki dostum işe yarıyormu çekmeceye atmışsın ama yeni terminal proğramını denedinmi şu Arap hackerin yaptığımı
Mesaj düzenlendi:

Site arkadaşım bu kadar ısrarla sormamın sebebi bende bir iPhone 8 var iCloud kilitli yurtdışı o yüzden programın limkini versen denerdim YouTube de onlarca video var dirsek girmek istemedim bildiğiniz varsa daha güvenilir olur diye yardım istiyorum sizden teşekkür

Son düzenleme:

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar bu jb aracı cihaz kapandıktan sonra tekrar pc ye ihtiyaç duyuyorsa ve eski ios sürümlerinde pc ye ihtiyaç kalmadan jb yapılabiliyorsa neden direk downgrade için yoğunlaşılmıyor. Aklıma takıldı

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
P

Peki dostum işe yarıyormu çekmeceye atmışsın ama yeni terminal proğramını denedinmi şu Arap hackerin yaptığımı
Mesaj düzenlendi:

Site arkadaşım bu kadar ısrarla sormamın sebebi bende bir iPhone 8 var iCloud kilitli yurtdışı o yüzden programın limkini versen denerdim YouTube de onlarca video var dirsek girmek istemedim bildiğiniz varsa daha güvenilir olur diye yardım istiyorum sizden teşekkür
Evet onların hazırladığı toolu kullandım. Link verebilirim istiyorsanız

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Evet onların hazırladığı toolu kullandım. Link verebilirim istiyorsanız
Çok iyi olur ama kafama takılan telefonları çekmeceye attım diyorsunuz bu yeni araç sizin işinize yaramıyormu bir defamı yapıyorsunuz işlemi ve yeni proğram şebeke sorununu düzeltmişmi bilginiz varmı bu konuda teşekkürler ilginiz için

Son düzenleme:

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Çok iyi olur ama kafama takılan telefonları çekmeceye attım diyorsunuz bu yeni araç sizin işinize yaramıyormu bir defamı yapıyorsunuz işlemi ve yeni proğram şebeke sorununu düzeltmişmi bilginiz varmı bu konuda teşekkürler ilginiz için
Hocam son kez yazıyorum, cihazlar bypass oluyor ancak şebeke vermiyor. Bu nedenle cihazları çekmeceye attım. Daha yeni bir çözüm çıkana kadar bekleyecekler. Tablet niyetine kullanmaya gerek yok çünkü.

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Abi bu Windowsa çıkmayacak mı daha bu jb her gün bakıyorum umutla acaba çıktı mı diye

furkanmermi07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Abi bu Windowsa çıkmayacak mı daha bu jb her gün bakıyorum umutla acaba çıktı mı diye

sorma.. f5 i bozacam az kaldı
Mesaj düzenlendi:

ReRa1n aracı çıktı downgrade ve benzeri işlemler için ama detayları bilmiyorum forumda konu paylaşılmış zaten ordan gelişmeleri takip edebilirsin

Son düzenleme:

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
sorma.. f5 i bozacam az kaldı
Mesaj düzenlendi:

ReRa1n aracı çıktı downgrade ve benzeri işlemler için ama detayları bilmiyorum forumda konu paylaşılmış zaten ordan gelişmeleri takip edebilirsin
evet gördüm ama detayları nedir ne değildir bilmiyorum netleşsin bakalım bekliyoruz sağlıklı mı belli olsun deneriz 😉

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Hocam son kez yazıyorum, cihazlar bypass oluyor ancak şebeke vermiyor. Bu nedenle cihazları çekmeceye attım. Daha yeni bir çözüm çıkana kadar bekleyecekler. Tablet niyetine kullanmaya gerek yok çünkü.
Arkadaşım iCloud da lost mod ve clean mod varmış ikisinde de işe yarıyormu proğram acaba

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşım iCloud da lost mod ve clean mod varmış ikisinde de işe yarıyormu proğram acaba
Fark etmez. Yapar. Arkadaşımın baseband sıkıntılı i8'ini bile bypass yaptı. IMEI numarası gözükmüyordu sadece SN mevcuttu kurulum ekranında. Servis yok hatası verdiği için dolayısıyla, iCloud hesap giriş ekranına bile ulaşamıyorduk. Ancak checkra1n'le boot edip bypass tool ile tek tuşla menüye ulaştık.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Fark etmez. Yapar. Arkadaşımın baseband sıkıntılı i8'ini bile bypass yaptı. IMEI numarası gözükmüyordu sadece SN mevcuttu kurulum ekranında. Servis yok hatası verdiği için dolayısıyla, iCloud hesap giriş ekranına bile ulaşamıyorduk. Ancak checkra1n'le boot edip bypass tool ile tek tuşla menüye ulaştık.
Peki arkadaşım link verecektin ama. Bİr türlü vermedin ya versen indirirdik şebeke olmasada bu halinden iyi olur hiç kullanamıyorum

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Windows kullanıcıları için Linux ortamı hazırlayan Beta yazılım yazılım işinize yarayabilir.

Video linki atar mısın hocam

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
nasıl yapacağız bunu? bilenler aydınlatırsa çok sevirim. tşk.

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anladığım kadarıyla linux için ubuntu şart ve windows için henüz destek yok öyle mi ? Birde sadece ubuntu mu olması lazım başka bir linux sistem olsa olur mu ?

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
videodan pek birşey anlayamadım ben anlayan varsa yardımcı olabilir mi?

furkanmermi07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaş yazılım bilgisi olan birisi açıklayabilir mi Allah rızası icin.. neden macOS ile başlandı bu işe ve ikinci adım neden linux ? Kullanıcıların büyük bir kitlesi Windows sahibi değil mi ? Ben mi yanlış düşünüyorum ? Veya böyle düşünerek adamlara haksızlık mi ediyorum ? Veya macOS sistemde çok daha basit olduğu icin falan mi ? Windows da üretim çok daha mi zor

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sabredin az daha Windows için yakındır. Her şeye inanmayın atlayıp denemeye kalmayın işin içinden çıkılmaz hal alabilir. Şimdilik sadece izlemeye ve okuyup geçmeye devam edin. Site sahipleri zaten gerekli açıklamaları yazıp güzel rehber hazırlıyorlar zamanı gelince.

Tips
Tips
Üst Alt