Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
5s ve eski cihazlar için yeni güncelleme ( 12.4.4 ) yayınlanırmı sizce. Yoksa 5s e miras mı kaldı bu jb aracı :)

LynaX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
abiler bi yardım lütfen :D ilk defa jailbreak yapacağım benim macte böyle çıkıyor hangi seçeneği seçmeliyim ? Kullandığım telefon İphone x sürüm 12.3.1.... Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için. Verbose Boot ve Safe mode açık mı kalacak ?
1.jpeg2.jpeg

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
macOS bir türlü kuramadım USB den yükleme ekranına geliyorum her seferin de bir yerde tıkanıyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
abiler bi yardım lütfen :D ilk defa jailbreak yapacağım benim macte böyle çıkıyor hangi seçeneği seçmeliyim ? Kullandığım telefon İphone x sürüm 12.3.1.... Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için. Verbose Boot ve Safe mode açık mı kalacak ?
Ekli dosyayı görüntüle 14949Ekli dosyayı görüntüle 14950
Hocam klikleri kaldirin telefonu baglayin start diyin. Recovery moda kendi gececek. Program seni uyaracak zaten dfu moda alin die. Dfu moda alin devam edin isleme

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

LynaX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam klikleri kaldirin telefonu baglayin start diyin. Recovery moda kendi gececek. Program seni uyaracak zaten dfu moda alin die. Dfu moda alin devam edin isleme

çok teşekkür ederim

benkuti

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iphone x 13.1.3 var adımları izliyorum ama DFU moda alamıyorum yardımcı olurmusıunuz

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Xs Max ve sonrasına çıkacak mı JB haber var mı?

Emre1999

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Windows ne zaman çıkar tahmini 6plus cihazımı icloud bypass yapmam gerekiyo acilen..?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Windows ne zaman çıkar tahmini 6plus cihazımı icloud bypass yapmam gerekiyo acilen..?
Normal de yarin gelecekti ama "qwertyuıop" yapımcıyı DM'den uyarmış, oda vaz geçmiş milletin cihazını bozmaya vesile olmamak için. :D

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Kira

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Downgrade aracı ne zaman çıkacak ? Herhangi bir bilgi verildi mi ne durumda ?

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
MacOS dışında Windows için jb bekliyorum yana yakına, ne zaman gelir tarih verildi mi bide ios 13.3 yüklü bu sürüme uyarmı jb yeni geçtim iosa bekleye bekleye kök saldık resmen 😂 iphone 6s e şu yukarı kaydırarak uygulamalar arasında geçiş özelliği veren tweak için bekliyorum jb acayip hoşuma gidiyor o tweak
Mesaj düzenlendi:

bu site sahte dimi?

Son düzenleme:

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar bir tane mac os pc buldum, telefon kapalı iken programı başlatıp sonrasında cihazı dfu moduna mı alacağım? işlemi yaparken bir ekran çıkıyor ve tuşlara 10 ar saniye basılı tutun diyor fakat olmuyor tam olarak nasıl yapmam gerek rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
arkadaşlar bir tane mac os pc buldum, telefon kapalı iken programı başlatıp sonrasında cihazı dfu moduna mı alacağım? işlemi yaparken bir ekran çıkıyor ve tuşlara 10 ar saniye basılı tutun diyor fakat olmuyor tam olarak nasıl yapmam gerek rica etsem yardımcı olabilir misiniz?
mac os eski ise uygulama çalışıyor ama hata veriyor.
bence windows u beklemek lazım

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
mac os eski ise uygulama çalışıyor ama hata veriyor.
bence windows u beklemek lazım

anlamadım bende kaç defa denedim retry uyarısı çıkıyor her defasında

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Orjinal gibi dur
MacOS dışında Windows için jb bekliyorum yana yakına, ne zaman gelir tarih verildi mi bide ios 13.3 yüklü bu sürüme uyarmı jb yeni geçtim iosa bekleye bekleye kök saldık resmen 😂 iphone 6s e şu yukarı kaydırarak uygulamalar arasında geçiş özelliği veren tweak için bekliyorum jb acayip hoşuma gidiyor o tweak
Mesaj düzenlendi:

bu site sahte dimi?
uy
Mesaj düzenlendi:

bu site sahte dimi?
orjinal duruyor ama linklere tıklamaya korktum öyle bir bilgi yok çünkü sitede bilgisayarsız yada windovsla diyor zamanla ikisinde çıkacak ama bu sahte gibi

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Orjinal gibi dur

uy

orjinal duruyor ama linklere tıklamaya korktum öyle bir bilgi yok çünkü sitede bilgisayarsız yada windovsla diyor zamanla ikisinde çıkacak ama bu sahte gibi
linke tıklayınca başka bi sayfaya atıyor farklı uygulamalar indirmeye yönlendiriyor sözde o uygulamaları indirip bi süre kullanınca jb linki açılıp indirilebilir hale gelecekmiş bence kesin sahte

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR

mac olmayanlar bu video yu inceleyin.

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
az önce böyle birşey gördüm
Mesaj düzenlendi:

mac olmayanlar bu video yu inceleyin.

hangisi?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Ben elimdeki SE ve 6'yı bypass yaptım. App store kimliği olarak giriş yapıyor ama iCloud aktif etmiyor. Şebeke de gelmiyor, bilginize arkadaşlar..

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben elimdeki SE ve 6'yı bypass yaptım. App store kimliği olarak giriş yapıyor ama iCloud aktif etmiyor. Şebeke de gelmiyor, bilginize arkadaşlar..
tekrar yazılım attın mı bir şeyler yaptın mı çözmeye çalıştın mı neler yaptın. bir şeyler yapılırsa düzelebilir uğraşmak lazım bence uğraş bakalım ne olacak merakla bekliyoruz.

Tips
Tips
Üst Alt