Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X 13.2.2 telefonumu yeni yayınalan Checkra1n beta 0.9.3 ile tekrar jb. yaptım. JB olduktan sonra dokunmatik ekran çalışmadı, tekrar 0.9.2 le yaptım bu seferde Face ID çalışmadı. Aynı sorunu yaşayan oldu mu?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Durumu anlamamakta ısrar edip hala yorum yapıyorsunuz. Cok enteresan.
Herkes tutturmuş kapanınca bilgisayar lazımsa neden kullanayım?
Unc0verda durum farksiz mi? Telefonunuz kapanır tekrar açarsınız imza süresi dolduğu icin uncoverapp i tekrar yuklemek zorunda kalırsınız ignitation gibi kaynaklara bakarsınız aa sertifika hatasından dolayı yüklenmiyor. Bilgisayara gidip impactor kullanırsınız, 3uTools kullanırsınız. Ee ne degisti?
Ben 12.4 unc0ver kullanıyorum ve ios 13 de bulunan dark modeu kullanmak istiyorum. Ya jailbreakten vazgecicem yada dark modedan. Checkra1n ile ileride dark mode gibi apple tarafından sürüm güncellenerek çıkarılacak olan tüm yenilikleri JB ciksada sürüm yükseltsem diye uzaktan izlemek zorunda kalmayacağız. İnsanlara Mac almak zorunda birakmak mi? Hayatinizda hic windows disinda farkli bir isletim sistemi kullanmadınız sanırım. Neredeyse her bilgisayarda her isletim sistemi kullanılabilir. Bunun icin macbook almaniza gerek yok. Yeniliklerden cok geride olduğunuz “checkra1n ne değiştirdiği YAAA niye yükleyeyim “ demenizden anlaşılıyor.
Jailbreak geliştiricisinin tweak yapımcılarıyla hic bir alakası olmadığınıda ekleyeyim. Tweakler zamanla güncellenir. 12.4te bile çalışmayan bir düzine tweak var. Tweak yapımcısı guncellemiyorsa checkra1n gibi 50 tanesi çıksa yine o tweaki kullanamayacağız. Bazi seyleri gormekte zorlanan arkadaşlara ithafen yazdim fakat tabiki bundanda bir sey anlamayacaklardır.
Ben uncover kullanıyorum her günde telefonum kapanıyor hiç PC ile uğraşmıyorum veya ignitation siteler uğraşmıyorum yüklemişim ipayı, 1 gün kala reprovision otomatik imzalıyor

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
iPhone X 13.2.2 telefonumu yeni yayınalan Checkra1n beta 0.9.3 ile tekrar jb. yaptım. JB olduktan sonra dokunmatik ekran çalışmadı, tekrar 0.9.2 le yaptım bu seferde Face ID çalışmadı. Aynı sorunu yaşayan oldu mu?
Benim fark ettiğim şuan sadece ana ekranda uygulama düzenlerken sağ üstteki bitti butonun çalışmaması çok da önemli değil yukardan aşa çekermiş gibi yapıyorum oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Benim fark ettiğim şuan sadece ana ekranda uygulama düzenlerken sağ üstteki bitti butonun çalışmaması çok da önemli değil yukardan aşa çekermiş gibi yapıyorum oluyor.
Bu arada az önce Simples2 tweak’ni kurdum bende de faceıd çalışmadı, geri kaldırdım normale döndü. Bazı tweakler güncel olmadığı için cihazda sorun çıkarabiliyor benim kanaatim bu.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu arada az önce Simples2 tweak’ni kurdum bende de faceıd çalışmadı, geri kaldırdım normale döndü. Bazı tweakler güncel olmadığı için cihazda sorun çıkarabiliyor benim kanaatim bu.

Checkra1n'in yeni sürümü çıktı. Onunla bu sorunlara çözüm getirildi.

Brcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Teşşekürler, deneyeceğim.
Mesaj düzenlendi:

Bende bulunan sürüm 13.1.3. Bu uyar değil mi?

volsem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İphone 8 olurmu

ekrem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler acer aspire es 15 macos nasıl yükleyeceğiz yardımcı olacak?

volsem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar hangi sürüm için geçerli

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Benim bildiğim kadar iCloud açılsa bile AppStoredan uygulama yüklenmiyor, şebeke var gibi gözüküyor ama arama yapılamıyor.

Evet bunu ben de duydum ama sadece 13.2.2 de AppStore’dan uygulama indiremiyoruz diye biliyorum (arama hiçbir sürümde yapılamıyor ama)

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İcloud bypass yapılıyor mu ?
gördüğüm kadarıyla yapılıyor sahte de olabilir henüz denemedim.
yapılıyorsa artıları eksileri neler.

arama yapılmıyor diye söylentiler olmuş ama arama yapılıyor görünürde sorun yok gibi.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İcloud bypass yapılıyor mu ?
gördüğüm kadarıyla yapılıyor sahte de olabilir henüz denemedim.

yapılıyorsa artıları eksileri neler.
Evet yapılıyor.
Eksileri: simkart’ı kullanamıyorsunuz galiba

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Evet yapılıyor.
Eksileri: simkart’ı kullanamıyorsunuz galiba

dediğiniz gibi söylentiler var ama diğer yandan arama yapılıyor sorun yok görünüyor

Bkz:
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Mesaj düzenlendi:

Tips
Tips
Üst Alt